Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort از زندان آزاد شد در میان coronavirus همه گیر

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort از زندان آزاد شده و در حال حاضر در خانه حبس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرد را از طریق فدرال ،

تاد بلانش یکی از Manafort وکلای مدافع گفت که او صبح روز چهارشنبه منتشر شد. Manafort است در خدمت یک ترکیب جمله از 7 1/2 سال در زندان از پرونده های جنایی است که منجر به از مشاور ویژه تحقیقات در روسیه انتخابات دخالت در سال 2016.

Manafort و 71 بود که به اعدام محکوم شده در ویرجینیا برای یک طرح برای کلاهبرداری از بانک ها و مالیات دهندگان از میلیون ها دلار به او انباشته بود از طریق نامشروع لابی. او همچنین التماس کرد گناه را به توطئه اتهام افشای لابی کار و دستکاری با شاهد در یک مربوط واشنگتن دی سی مورد است.

ماه گذشته دادستان کل ویلیام بر اعلام یک طرح برای تسریع در آزادی زندانیان آسیب پذیر به خانه حبس به عنوان عفونت و مرگ و میر نصب شده است.

“با توجه به سرعت است که با این بیماری است گسترش از طریق عموم مردم روشن است که زمان از جوهر” Barr گفت: پس از آن.

از اواخر ماه مارس به اداره زندانها گزارش که 2,471 زندانیان تعیین شده برای خانه حبس.

همانطور که از چهارشنبه 2,818 زندانیان و 262 کارکنان آلوده شده اند با COVID-19 سراسر زندان فدرال سیستم. پنجاه زندانیان فوت کرده اند. همه گیر رسیده است کم زندان امنیتی در long branch, پنسیلوانیا که در آن Manafort برگزار شد.

Manafort یکی از نیم دوجین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و همکاران که یا مجرم و یا متهم به جرم به عنوان یک نتیجه از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>