سابق NFL LB امانوئل Acho ساخته شده تصویری به مردم پس از جورج فلوید مرگ – در اینجا چگونه آن را ویروسی رفت

امانوئل Acho بود خیلی عصبی به خوردن صبحانه در روز یکشنبه ،

به مدت چهار روز سابق NFL linebacker تا به حال دقت گردد گام بعدی خود.

“من سفید برادران و خواهران” او التماس از طریق رسانه های اجتماعی مه 26, یک روز پس از جورج فلوید درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس “ما باید خانواده را کمک کند.”

سپس Acho خود را پرسید: او چگونه می تواند کمک به خود و دوستان خود کمک آنهایی که سیاه و سفید?

توسط یکشنبه گذشته او ضبط شد که خلبان “ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید.” این ویدئو unscripted و ثبت فقط در یک را به دست آورد تا بیش از 19 میلیون بازدید از راه اندازی آن دوشنبه شب.

به نقل از کتاب عهد عتیق از استر Acho شگفتی اگر این لحظه به این دلیل بود که چرا او قرار داده بود روی زمین. ادغام خود را سیاه و نیجریه فرهنگ با تجربه های حذف شده از یک عمدتا سفید دالاس مدرسه خصوصی – نه به ذکر است چند نژادی جوامع او را در زندگی و کار به عنوان یک فیلم Acho عرضه چهار سوال گفت و گو در “ناراحت کننده مکالمات” نمایش داده شد و او امیدوار است که کمک خواهد کرد که توضیح سیاه به سفید مردم بتواند به درک بهتر.

“بسیاری از دوستان سفید زندگی در جهل” Acho گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش با تلفن چهار شنبه. “برخی از دوستان سیاه و سفید آنها صدمه دیده است به طوری که آنها حتی نمی احساس داشتن این گفتگو نه بیشتر.

“من متوجه شدم کسی نیاز به یک پل. … کسی نیاز به ایستادن در آن شکاف و بازی میانجی.”

Acho پا به نقض.

“من نمی لوکس به انجام این کار نیست’

در عین حال او را در پناه برخی از شک و تردید.

مطمئن Acho موفق سابقه – پس از آن به بازیگران برای دانشگاه تگزاس گرفتن پیش نویس توسط کلیولند براونز در سال 2012 و در بازی دو فصل برای Philadelphia Eagles – دهانه ورزشی تجزیه و تحلیل فرهنگ پاپ و موسیقی تولید. او کار می کرد برای ESPN و آن Longhorn شبکه در پست خود بازی حرفه ای است.

اما آنچه در پیام مهم بود برای انتقال به مردم در طول عاطفی هفته ؟ چگونه می تواند او بهترین طریق شکستن?

او brainstormed با دوستان ایده در حال تحول از 20 دقیقه ویدیو یوتیوب به تولید کمتر از 10 دقیقه است که می تواند به اشتراک گذاشته شده در توییتر, Instagram و Facebook.

Acho داوطلب خدمت سربازی یک فیلمساز او می خواهم با همکاری قبلا. دوست خود را Morolake Akinosun یک قهرمان ملی که موفق به کسب یک مدال طلا در سال 2016 ریو بازی ها, خواسته های محلی و مدیر استودیو اگر او در دسترس یکشنبه.

“اگر آن را زیبا و دل انگیز,” Akinosun گفت: “مردم نمی خواهید به تماشای آن.”

Akinosun و Acho درک محتوای پیام ناراحت کننده بود. بیشتر امن و آرام یک فضای آنها می تواند ایجاد, بیشتر احتمال دارد مردم خواهد راحت احساس می کنید به اندازه کافی به واقعا گوش دادن.

Acho بحث میزگرد فرمت با پنج تن از دوستان خود به ضرورت انتقال پیام در اسرع وقت به هرحال اجتناب ناپذیر چالش های لجستیکی.

پس از جمع آوری ورودی از بیش از یک دوجین دوستان به علاوه رسانه های اجتماعی او حل و فصل در یک گفتگو با یک دوست که می خواهم رانده شده به آستین برای یک شنبه تمرین. آنها برنامه ریزی شده برای او به درخواست Acho چهار پرسش آنها مشخص زمانی که ویدئو به رکورد پنج شنبه.

اما او تصمیم به بازگشت صبح روز یکشنبه.

“من باید این کار را انجام نمی,” او به یاد او گفت. Acho نشده بود تمرین بسیار کمتر نوشته انفرادی عمل می کنند. او سوار به استودیو خود را برای ساعت 11 صبح قرار ملاقات به هر حال.

“من فقط می خواهم” من نمی لوکس به عقب, به,” او گفت:. “من نمی لوکس به فقط نه بود و خجالتی و دور از مشکل است. من نمی لوکس به انجام این کار نیست. پس بیایید سوار.”

“شما حتی نمی دانند آن’

Acho متمرکز در آن چهار پرسش: چرا سیاه پوستان شورش? چه امتیاز سفید? چرا سیاه پوستان می گویند ‘N’ کلمه اما سفیده نمی توانید ؟ و چرا خود دوستان نظرات فراموش سیاه پوستان به نظر می رسد بیشتر در مورد سفید روی سیاه جرم و جنایت از سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است ؟

او به چالش کشیده خود را به اجرا به عنوان هموار که ممکن است با وجود این در آخرین لحظات محوری به یک نقش است.

“من قرار داده و فشار بر خودم مانند ‘هی Acho. اگر شما در حال رفتن به طور کامل در حال حاضر زمان,’,” او گفت:. “من نمی تواند استطاعت به ظروف سرباز یا مسافر.”

او تنظیم چراغ استودیو در نهایت حل و فصل را به یک چرم-و-فلزی صندلی رو به دوربین زاویه از بالا خود را به چپ و راست ، Acho در هم تنیده خود را دست بسته و چشم خود را.

“سه” او شروع به شمارش پایین. “دو. یکی است.”

نه دقیقه گفت و گو در گرفت در آن واحد ، این نتیجه گیری شد که تنها جزء Acho فیلم برداری به طور جداگانه.

بدون کمک از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته او توضیح می دهد که به سفید پوستان است که خود امتیاز نیست “گفت: زندگی خود نبوده است سخت آن گفت: پوست خود را رنگ نکنم و کمک به مشکل است.”

او ارائه تلخ شباهتها و تجربیات شخصی. درخواست برای آموزش و پرورش قرار گرفتن در معرض و شفقت است.

داستان طنین انداز.

“کسانی که چیزهای کوچک او در مورد صحبت کردیم که او و جامعه پرداخته اند برای یک مدت زمان طولانی – شما حتی نمی دانند آن را” Chicago Bears کارفرمایی Nick Foles سابق تیمی از Acho که مشترک تصویری در توییتر و Instagram گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

“او به طور مداوم فکر می کنم حدود سفید مردم چگونه به اجازه نمی دهد مردم سفید فکر می کنم او یک تهدید. و من خواهم مرد. من می دانم که Acho یکی از دوست داشتنی ترین, مراقبت, افراد همیشه. که غمگین بود به من.

“این است که دولت از چه خبر است در حال حاضر است گفتگو.”

‘شما به من آموخت بیشتر

Acho نمی دانم قبل از این ویدئو را انتشار چگونه گفتگو را گشوده است. او پیش نمایش ویدئو برای برخی از دوستان سفید که به او گفت که آنها خودشان را در بر داشت گرفتن دفاعی نسبت به استدلال خود را. و با شورش های خشونت آمیز فوران در سراسر کشور Acho حساب امریکا آماده نیست برای گوش دادن به پیام خود در روز یکشنبه ،

او در حل و فصل یک شنبه شب آزاد است. اما به عنوان در نظر گرفته شده و زمان انتشار inched نزدیک رئیس جمهور تهمت بود و معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن برداشته شود برای روشن شدن راه خود را برای یک عکس op. Acho پیامک Akinosun او ممکن است تاخیر اولین است.

“شما فکر می کنم من فقط پیش بروید با آن ؟” او از او خواست.

“بله” او پیامک. “پیش رفتن با آن است.”

واکنش فوری بود و به صورت تصاعدی رشد با گذشت هر روز.

نمرات از NFL و NCAA football صدای تایید پیام خود را در توییتر. در Instagram المپیک, ژیمناست, علی Raisman و “لیسانس” استار هانا قهوه ای اعلان مجدد ویدیو قهوه ای با استفاده از توضیح خود را به عذر خواهی برای استفاده از ‘N’ کلمه خودش.

اپرا وینفری در طول گذشت این ویدئو به دوست نزدیک او گیل پادشاه که شرکت مجریان “فردا صبح.”

“با تشکر از شما” بازیگر جنیفر آنیستون گفت Acho, “برای وضوح.”

مشابه پیام آب گرفتگی Acho صندوق ایمیل در سراسر سن و جغرافیایی خطوط.

“من اعتقاد دارم که شما تحصیل کرده من بیشتر از 10 دقیقه از من به همه دانش آموزان من در 35 سال” 70 ساله معلم ریاضی ایمیل فرستاده. “با تشکر از شما من نیاز است که!”

Acho واکنش به آن ، نگاه کنید چقدر این گفتگو مورد نیاز بود. سفید و دوستان او را برای روشن کردن جهل خود.

و سیاه و سفید خود را ،

“دوستان سیاه و سفید بودند و اظهار نظر در آن گفت:” خوب کار خوب انجام می شود خانواده این کاملا گفتند:” رله Akinosun. “بزرگترین نگرانی از نحوه سیاه و سفید جامعه خواهد پاسخ به آن را به طور کامل باطل است. آنها او را حمایت و پشتیبانی خود پیام است.”

Acho انجام شده بود هدف خود را: صلح آمیز و آموزنده گفت و گو که پر از حفره در آموزش و پرورش است.

برادرش سام یک linebacker که بازی برای خلیج تمپا Buccaneers در فصل گذشته و دو برابر به عنوان یک عضو از بازیکنان NFL انجمن اجرایی و کمیته های مشترک امانوئل برای “استفاده از هدیه خدا به او برای بهبود این کشور است.”

“مردم به دنبال پاسخ در حال حاضر” سام Acho گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “جهان صدمه زدن به. امریکا است که در این نقطه از توبه. (امانوئل) به بسیار روشن و تعریف شده مشخص ، برای مردم کمک کند.”

Foles به توافق رسیدند. او فکر خود را به عنوان یک سفید کارفرمایی چگونه و آیا به صحبت کردن در آخر هفته گذشته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی نصب شده است. دوستان مثل Acho, او می گوید: به او کمک کرد تا درک کنند که چگونه او می تواند بهترین کمک کند.

“ما یک فرصت و مسئولیت برای کمک به ایجاد تغییر و کمک به جامعه سیاه و سفید در حال حاضر” Foles گفت. “راه رفتن در کنار آنها نشان دهد و آنها را دوست دارم. و مهمتر از همه اگر شما به سفید شما نیاز به گوش دادن و آموزش خود را.

“هنگامی که شما به سفید شما نمی خواهید برای همیشه قادر به مربوط به چه کسی در جامعه را از طریق رفته. بنابراین آنچه که او تلاش برای انجام این سوالات پاسخ واقعی و صادقانه در راه است.

“این یک گفتگو است که نیاز به اتفاق می افتد.”

***

دنبال USA TODAY Sports’ Jori اپستاین در توییتر @JoriEpstein

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de