سابق NFL ارتباطات رهبر جو لاکهارت می گوید یک تیم باید ثبت نام khezri بلافاصله

سابق بالا NFL اجرایی معتقد است که یک تیم باید ثبت نام khezri بلافاصله با توجه به ناآرامی های گرفته شده را در این کشور اعتراض در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

جو لاکهارت که در خدمت به عنوان NFL معاون ارتباطات و امور حکومتی از 2016-18 بخشی از کمیسر راجر Goodell تیم که در برخورد با روابط عمومی fallout زمانی که Kaepernick شروع به زانو در اعتراض به طول pregame سرود ملی.

“کمیسر و چند تن دیگر لیگ مدیران صرف مقدار زیادی از تلاش تلنگر و فشار صاحبان امضای او” لاکهارت نوشت: در سی ان ان op-ed با عنوان “اکنون زمانی است که با ثبت نام khezri” منتشر شده در اوایل روز شنبه.

لاکهارت دقیق چگونه زانو اعتراض منجر به Kaepernick از دست دادن شغل خود. او نوشت که Goodell تلاش برای متقاعد کردن یک تیم برای امضای کارفرمایی و این لیگ در تلاش برای بهبود روابط در طول تصدی خود وجود دارد.

“هر چند Kaepernick نمی توانید شغل خود را به عقب, من فکر می کردم ما تا به حال تمام انجام می شود صالح کار با توجه به” لاکهارت نوشت. “من اشتباه بود. من فکر می کنم این تیم در اشتباه بودند نمی امضای او. مشاهده چه خبر است در مینه سوتا, من درک می کنم چقدر بد اشتباه ما بود.”

لاکهارت حتی مستقیم دادخواستی به Minnesota Vikings صاحبان Ziggy و علامت Wilf; مینیاپولیس شده است یکی از این فاصله از اعتراض و جایی است که یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس دوشنبه پس از یک افسر زانو در گردن او.

“ارسال یک پیام قوی ارائه شده توسط khezri یک قرارداد برای بازی با وایکینگ ها” لاکهارت نوشت. “او را به اردوگاه درمان او را مانند هر یک از دیگر بازیکنان فرصت داده شده به بازی بازی آنها را دوست دارم. آن را نمی خواهد مشکل را حل کند از سیاه پوستان و پلیس. اما آن را تشخیص مشکل است که Kaepernick قدرت مطرح شده و شاید نشان می دهد که با شجاعت پیشرفت واقعی را می توان ساخته شده است.”

قبل از روی لئامت دادن خود را با NFL لاکهارت مشغول به کار در سیاست و مشاور و رئیس جمهور بیل کلینتون وزیر مطبوعات از 1998-2000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de