Ex-متس مدیر هنری هاو پنبه حلاجی شده coronavirus در ICU: ‘کل خستگی’

هنر هاو در ICU با کروناویروس سابق متس مدیر گفت KPRC 2 در هوستون در روز پنج شنبه.

هاو ارائه شرح مفصل چگونه او انجام شده بود گفتن ایستگاه او احساس اولین علائم این ویروس در مارس 3, زمانی که او تجربه کرده لرز ساخته شده است که بدن خود را تکان “مانند برگ است.”

هاو 73 گفت: او آزمایش COVID-19 و دو روز بعد متوجه شدند او به ویروس و رفت و به انزوا. هاو گفت: وضعیت خود را بدتر به عنوان او شروع به احساس “کل خستگی” و این که او خود را از دست داد حس بویایی دو علائم شایع ویروس.

“تجربه هرگز چیزی مانند آن را قبل از” هاو گفت که تا به حال 136-186 ضبط در حالی که مدیریت متس در طول سال های 2003 و 2004 فصل است.

هاو گفت: او همچنان در انزوا اما “نبود احساس بسیار بهتر و در همه حال” و به بیمارستان منتقل شد از طریق آمبولانس در روز سه شنبه. او همچنان در بخش ICU که از پنج شنبه شب.

Art Howe
هنر هاوn. y. پست: چارلز Wenzelberg

هاو گفت: سلامتی اش رو به بهبود است اما نه به سرعت. او اشاره کرد او به 24 ساعت بدون تب منتشر شود که هنوز اتفاق افتاده است.

هاو گفت: او تا به حال میل به خوردن چون او هنوز تجربه از دست دادن طعم و مزه.

“این چیزی نیست. من tastebuds هنوز هم نمی وجود دارد,” او گفت:. “من می دانم که من باید بخورید اما هیچ چیز باعث می شود شما می خواهید به غذا خوردن.”

هاو که بازی برای Astros از 1976-1982 موفق هوستون از 1989-1993. او همچنین موفق اوکلند را برای هفت فصل منجر آنها را به پلی آف برای سه فصل متوالی (2000-2002). او وارد یک 1,129-1,137 علامت در طول 14 فصل به عنوان یک بزرگ-لیگ کاپیتان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>