سابق دو و میدانی گیر بروس ماکسول: من تحت فشار قرار دادند از MLB برای زانو

پس از جورج فلوید را به قتل موجب سراسر کشور گفتگو در مورد برابری نژادی و عدالت MLB تصمیم را به خود موضع. سیاه بازیکنان در سراسر لیگ ایران برای ضبط یک فیلم با تاکید بر نیاز به گوش دادن و زیر نویس آن را #Justice4BLM. در اولین روز از سال 2020 پیش نویس لیگ باز با یک “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آمریکا برای تغییر” پیام و مدیران از همه 30 تیم برگزار شد تا نشانه انعکاس این پیام.

بازگشت در سال 2017, زمانی که 49ers کارفرمایی khezri برای اولین بار به ارمغان آورد و پیام به ملی ویژه با زانو زدن در طول سرود ملی سابق یک شکارچی بروس ماکسول تصمیم به انجام همان آوردن مکالمه به MLB. ماکسول تنها باقی می ماند MLB بازیکن انجام داده اند.

در حال حاضر او تعجب که چرا که وحدت نیست به او اعمال می شود.

“من تحت فشار قرار دادند از این بازی چون من در زمان یک زانو طول سرود ملی,” ماکسول ESPN گفت:. “آن را می خورد به من. من پیدا کردن یک راه برای هنوز هم در گرفتن کار انجام می شود اما هنوز هم می خورد به من. هر کس مذاکرات در مورد جانباز, رهبری, اما آنها کجا هستند ؟ کریس کماندار منحرف هر سوال. حتی نمی خواهید به BLM تصویری. هیچ وقت برای آن شخص. اندرو McCutchen? که در آن همه ؟ چگونه می توانم به شما اجازه یک مرد با یک سال خدمات زمان-شما منجر شود ؟

“من این کار را برای نفوذ. من این را به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در این کشور و از آنجا که ما در سفید ، ما در بازی نژادپرست ترین ورزش است. وجود دارد باید بیشتر از ما وجود دارد.”

Former Oakland A's catcher Bruce Maxwell kneeling
سابق اوکلند در این گیر بروس ماکسول زانوگتی ایماژ

بازی فقط در فصل دوم خود را در لیگ ماکسول تصمیم به زانو زدن بود ملاقات با مقیاس بزرگ شک و تردید و تحقیر. بسیاری از اطراف لیگ سوال خود را انگیزه های او را متهم به انجام آن برای جلب توجه و یا تلاش برای ایجاد یک نام برای خود. داجرز مدیر دیو رابرتز یکی از تنها دو آمریکایی آفریقایی مدیران در لیگ گفت: “یک مشکل” با بازیکنان زانو چون پدرش نظامی است. ماکسول دریافت حداقل, حمایت از بازیکنان و کارکنان در سراسر لیگ.

این که چرا او را نمی خرید فعلی و اقدامات صورت گرفته توسط بسیاری از سراسر لیگ. در ذهن خود آنها را به خطر انداخته اما در حال گوش دادن به و ستایش برای پیام خود را به عنوان ملی گفتگو منتقل شده در هفته های اخیر.

“فصل جاوا, رزومه” ماکسول گفت. “آنها در حال رفتن به شهرت بیشتر به دلیل آن را به نگاه مانند آنها ایستاده تا برای آنچه حق است. آنها در حال ساخت تی شرت و آنها در حال نشان دادن مراقبت از آنها, اما آنها نمی بازگشت به اصل قربانی فرد است. جایی که تمام شد از این پس ؟ آن را آسان به صحبت کنید چرا که هر کس صحبت کردن. من از وجود خودم. من تلخ به عنوان f— و من نه پنهان کردن آن است.”

ماکسول به طول انجامید فقط سه فصل در لیگ. در سال 2018 شد تنزل مقام به یک پشتیبان در پشت جانباز Jonathan Lucroy قبل از ارسال به افراد زیر سن قانونی با این باشگاه منتشر شد او پس از فصل. هیچ تیم امضا کرد و او را که در offseason و او در حال حاضر نقش مونکلووا Acereros در مکزیک است.

به عنوان گفتگو همچنان به پیشرفت در طول لیگ بسیاری از آنها پس از رسیده به ماکسول به عذرخواهی از جمله C. C. Sabathia کامرون Maybin و توری آی شکارچی. در آن زمان ماکسول تهدید به مرگ دریافت احساس طرد توسط بسیاری از سراسر لیگ و سقوط به آشفتگی در زندگی شخصی او.

قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بیس بال به یک ارائه شده را ماکسول به دلیل این که آنها نیاز ابتلا به عمق. ماکسول آنها را رد کرد. او را به لذت بردن از زندگی جدید خود را در مکزیک است.

“در سه سال گذشته از زندگی من جهنم شده است,” ماکسول گفت. “من از دست رفته من پول کار من و همسرم و من نهایتا به یک محل که در آن من می تواند شکل خودم. زمانی که من آمد در اینجا همه چشم به روی من بدون واکنش. راستش من هرگز خوشحال شده است. من گران الاغ من برای تبدیل شدن به خودم. من خودم در حال حاضر این فرصت را در اینجا هیچ کس آن را به من داد. من آن را به دست آورده.

“من در نهایت احساس تعلق دارم جایی و من می توانم قرار داده که در کنار سمت راست در حال حاضر. شادی من باعث می شود من چون زمانی که من خوشحال هستم هیچ کس نمی تواند مرا لمس. مردم به من عشق بدون قید و شرط در اینجا بر خلاف متحده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de