“همه چیز تحت کنترل کامل’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داد گارد ملی به ترک DC

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه که او دستور داد گارد ملی به خارج از واشنگتن دی سی پس از تماس با آنها را در پاسخ به اعتراضات در پایتخت است که گاهی اوقات تفویض به خرابکاری و غارت و درگیری با پلیس.

“من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آنها خواهد شد اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز. به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!”

اعتراضات صورت گرفته در واشنگتن و در سراسر ایالات متحده آمریکا از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد او را با زانو در گردن او. رئیس جمهور خواستار سختی در واکنش به اعتراضات به منظور “تسلط بر خیابان” و تهدید کرده است که در تماس فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی در شهرستانها که در آن مقامات محلی قادر به انجام این کار.

چگونه افسران پلیس تصور?: آمریکایی ها از ديدگاه پلیس افت قابل توجهی در یک روز به تظاهرات ادامه مطالعه می یابد

روز شنبه تظاهرات بودند برخی از بزرگترین و وجود چند مشکل گزارش شده در وقایع صلح آمیز در سراسر ایالات متحده در واشنگتن در نهمین روز از تظاهرات.

واشنگتن پست برآورد اندازه جمعیت در حدود 10 ، 000. روز جمعه ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: آسوشیتد پرس مقامات محلی انتظار داشتند 100,000 تا 200,000 مردم برای حضور در.

تهمت بود به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار پس از سرباز گارد ملی و دیگر نیروهای فدرال سوار مسالمت آمیز معترضان از اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه قبل از او و دیگر مقامات دولت راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا که آسیب دیده بود شب قبل مطرح برگزاری مقدس است.

دادستان کل ویلیام بار گفت که او تا به حال صادر شده به منظور روشن شدن این منطقه و این تصمیم او بود و نه مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا.

“زمانی که من آمد در دوشنبه, آن را برای من روشن بود که ما باید برای افزایش محیط که در کنار پارک لافایت و فشار آن را یکی از بلوک” Barr گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت است.”

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در حال اعتراض به استقرار اعضای گارد ملی در این شهر بدون درخواست او و پس از او را رد کرده بود ارائه می دهد کمک از کشورهای دیگر.

چه کسی مسئول است؟: گارد ملی و نیروهای خروش به DC برای جورج فلوید تظاهرات

“ما مجهز که مسئولیت رسیدگی به بزرگ تظاهرات و متمم اول قانون اساسی فعالیت” گفت: Bowser خود در نامه ای به ناروا مورخ پنج شنبه و اضافه کرد که جرم استقرار فدرال مأموران اجرای قانون و تجهیزات سنگین بود و خدمت به “شعله ور” تظاهرات به جای امن آنها.

“این تعدد نیروهای می نژاد خطرناک سردرگمی” Bowser خود گفت.

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “کاملا” تا به حال قدرت برای ارسال در فدرال آمريکا به کشورهای تحت 1807 قیام عمل می کنند حتی اگر فرماندار یا دیگر مقامات محلی درخواست نیست آنها را با استناد به جنگ های داخلی به عنوان مثال از سابقه.

“کنفدراسیون در کشور ما مخالف استفاده از نیروهای فدرال برای برقراری نظم و سرکوب این قیام. بنابراین دولت فدرال گاهی اوقات نمی گوش دادن به فرمانداران در شرایط خاص” Barr گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی Bowser خود در توییتر برای مخالفت با استفاده از گارد ملی در یک توییت در روز جمعه در تماس تلفنی با او را “به شدت بی کفایت و به هیچ وجه واجد شرایط به اجرا مهم شهر مانند واشنگتن”

“اگر مردان و زنان گارد ملی نمی گام به جلو او را نگاه بهتر از همتای او شهردار در مینیاپولیس!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به دموکراتیک شهردار یعقوب فری. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد فری برای سرکوب بیشتر به شدت به روی تظاهرکنندگان در شهر خود و سرزنش آنچه که او انفعال برای سوزاندن یک پلیس مینیاپولیس حوزه.

کمک: Kevin Johnson و کریستین فیلیپس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de