‘هر کس در حال تماشای’: PGA Tour نیاز به بازگشت حق

فورت ورث تگزاس — همه 148 بازیکنان که برای ثبت نام چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه و ویلچرهای خود را مورد آزمايش قرار COVID-19 به محض ورود هر یک آزمایش منفی است.

برای PGA Tour و به ویژه کمیسر جی موناهان که قابل توجه بود اولین مانع به عنوان ورزش بازگشت به مسابقات بازی این هفته برای اولین بار در سه ماه.

موناهان روز چهارشنبه گفت که او “قطعا خوشحال” است که با نتیجه اما افزود: “اگر یک چیز وجود دارد شما در یادگیری به عنوان شما نگاه بیش از گذشته 90 روز و شما رفتن به جلو وجود دارد, مراحل است که شما را. ما گذشت برخی از موانع مهم. اما در حال حاضر ما در داخل میدان بازی است. در حال حاضر شما فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که ما در حال درخواست ما بازیکنان و توپ جمع کن و هر کس که در اینجا در این حباب به ما نیاز به اجرای آن است.”

موناهان خواسته بود اگر وجود دارد یک آستانه تعداد مثبت موارد آزمون — باید هر رخ می دهد — که این تور را تعیین کرده است که در نظر گرفته می شود شیوع و تهدید مسابقات و یا حتی فصل رفتن به جلو.

داستین جانسون پیاده روی 12th سبز در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، AP

“من فکر می کنم پاسخ کوتاه این است که وجود ندارد و اگر این کار پس از آن که” او گفت:. “من فکر می کنم شما فقط باید در یک موقعیت که در آن شما باید به معقول در مورد این واقعیت که در آن شما و آنچه اتفاق می افتد در بازار است که در اطراف شما و چگونه شما دنبال آن هستید در جایی که ما در آن نقطه در زمان. به دلیل وجود دارد هیچ راهی به طور کامل از بین بردن این خطر نیز وجود دارد عدم اطمینان در مورد چگونه شما در حال رفتن به پاسخ می دهند.”

“اما همانطور که ما اینجا نشسته امروز هر بازیکن و caddie که از طریق آزمایش ما تسهیلات در اینجا فورت ورث آزمایش منفی است.”

موناهان دفاع بدون تماشاگر سیاست برای اولین بار چهار وقایع و گفت: “این مورد پیگیر بازگشت. بله, ما می تواند طرفداران را به محل. ما به عشق هواداران در اینجا فورت ورث. این سخت است برای ما و نه برای آنها. اما من فکر می کنم آنها می دانند که چقدر مهم است برای ما PGA Tour به اینجا با این کیفیت درست در فورت ورث های PGA Tour golf با جهان و ما در اینجا با همه طرفداران ما امیدوارم در سال آینده.”

موناهان گفت: او در تماس دائم با کمیسیون از دیگر ورزش, لیگ, مانند, NBA, NHL و او احساس می کند احساس مسئولیت به این حق.

“من فکر می کنم همه است, مشاهده,” او گفت:. “هر کس می خواهد برای دیدن این رفتن بسیار خوب و برای ما برای به انجام رساندن همان هدف آنها است که امن و سالم بازگشت و به انجام آن در یک شیوه ای است که در واقع با توجه به چالش هایی که این ویروس ارائه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de