حتی اگر کنگره ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم پلیس محلی بخش ممکن است منطبق نیست

واشنگتن – ملی اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید Rayshard بروکس Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است و کنگره در حال حرکت با غیر معمول با سرعت به بحث اصلاحات فراگیر مانند ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم.

این لایحه در آمریکا انتظار می رود به طبقه پنج شنبه می رود دورتر از نسخه مجلس سنا جمهوری خواهان برنامه ریزی برای تماس تا این هفته.

اما حتی اگر این اتاق می تواند در توافق نهایی اندازه گیری این سوال که آیا دولت و سازمان های اجرای قانون محلی به همراه خواهد شد.

پیشنهادات تکیه بر تهدید از دست دادن از بودجه فدرال برای بسیاری از تغییرات پیشنهاد. زمانی که سعی شده است در گذشته فدرال نظارت کند بوده است و برخی از ایالت ها تعیین کرده اند که این کاهش بودجه ها کوچکتر از هزینه مطابق.

“ما در حال حاضر نمونه هایی از جریمه اهرمی گفت:” کریس Asplen مدیر اجرایی ملی عدالت کیفری ارتباط, که نشان دهنده, دولت, محلی و قبیله ای دولت در کنترل جرم مسائل. “من نشان می دهد که آنها نه به عنوان موثر به عنوان من فکر می کنم مؤلف را دوست دارند به آنها بود.”

شکسته جمجمه از دست چشم: پلیس شکستن قوانین خود را هنگامی که تیراندازی معترضان با گلوله های لاستیکی’

شش سال پیش فعالان التماس برای پلیس اصلاحات پس از اریک گارنر 43 ساله سیاه پدر از شش سالگی درگذشت پس از شهر نیویورک افسر قرار داده و او را در سبد و فرگوسن, Mo. افسر به ضرب گلوله مایکل براون یک غیر مسلح 18 سال, پیر مرد سیاه و سفید.

کنگره در پاسخ به نیاز سازمان های اجرای قانون برای گزارش مرگ و میر رخ می دهد که در طول بازداشت کرده است.

اما در آغاز این سال وزارت دادگستری هنوز نداده به تصویب رسید یکنواخت روش برای جمع آوری داده های قابل اعتماد و یا جریمه هر دولت تبعیت نمی کنند.

در یک مثال دیگر از محدودیت های قدرت کنگره کمتر از نیمی از کشورهای در حال خبره بودن در انطباق کامل با یک سال 2003 قانون فدرال برای جلوگیری از تجاوزات جنسی در زندانها. تنها 18 قابل ملاحظه ای اجرا یک مجرم جنسی ثبت نام برنامه ایجاد شده توسط 2006 قانون با وجود تهدید به قطع در وزارت دادگستری کمک های مالی برای شرکت.

از دست دادن فدرال دلار یکی از چند cudgels دولت فدرال بیش از اجرای قانون ایالتی و محلی به عنوان مقررات منطقه قانون اساسی به طور کلی بایست به ایالات متحده.

“اگر شما فکر می کنم در مورد عدم توانایی به هر گونه کمک های مالی اگر بخش شما chokeholds که رک و پوست کنده است که به طور پیش فرض ممنوعیت chokeholds,” کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات گفت: زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا معرفی شده پیشنهاد خود را روز شنبه.

Breonna تیلور عکسبرداری: لویی پلیس شلیک افسر برت Hankison

کنگره اخیرا تصویب شده در مورد $900 میلیون دلار بودجه برای این دو برنامه کمک مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اهرم با توجه به حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره.

که مقدار قابل توجهی, اما آن را به کمتر از 1% از آنچه صرف شده در سیستم عدالت در سطح ایالتی و محلی. بودجه از اداره پلیس شهر نیویورک به تنهایی نزدیک به 6 میلیارد دلار.

تحت مجلس نمایندگان و سنا طرح اعطای کمک های مالی خواهد نه فقط کاهش عنوان شده است تهدید در برخی از تلاش های گذشته. متحده و سازمان های اجرای قانون محلی می تواند محروم از دریافت هر چیزی از برترین برنامه های اعطای مگر اینکه آنها پایبند به برخی از پیشنهاد قوانین جدید.

که گرفتار این موضوع در بحث های سیاسی بیش از اینکه به “پال خواستار قطع بودجه دولت” ،

دموکرات ها در حال مقاومت در برابر تماس از سمت چپ به آشکار خلاص شدن از پلیس فدرال برنامه های کمک هزینه در حالی که تلاش برای جلوگیری از متهم شدن به کاهش بودجه پلیس.

کنگره: پرتره از خانه سخنرانان که در خدمت کنفدراسیون حذف شده

اما جمهوری خواهان کنگره و کاخ سفید همچنین می خواهم به استفاده از تهدید کاهش بودجه به عنوان یک انگیزه برای تغییر است.

منظور اجرایی امضا شده توسط تهمت شنبه می گوید اعطای کمک های مالی باید فقط به دولت و سازمان های اجرای قانون محلی پیگیری گواهینامه نشان دادن آنها با استانداردهای خاص از جمله ممنوعیت chokeholds “مگر در آن شرایط که در آن با استفاده از نیروی مرگبار مجاز توسط قانون.”

وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن را هر چند وجود دارد این امکان است که تلاش برای استفاده از کمک های مالی به عنوان یک اهرم می تواند چالش های قانونی.

کاخ سفید برای مثال درگیر در یک حقوقی جداگانه نبرد بر این که آیا آن را مجاز به خودداری از اجرای قانون کمک های مالی از اصطلاح “پناهگاه شهرستانها.”

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای مدار دوم در منهتن حکومت در ماه فوریه که دولت می تواند بلوک بودجه به سازمان در شهرها و ایالات متحده که همکاری با آمریکا و مقامات اداره مهاجرت. دیگر دادگاه های تجدید نظر باید گفت که تنها کنگره می تواند که شرط ضمن عقد.

“من ساخته شده Juneteenth بسیار معروف: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد اعتبار برای تعطیلات جشن رهایی اعلام

پلیس لایحه اصلاح خانه است که انتظار می رود به در نظر پنج شنبه خواهد وضعیت اعطای کمک های مالی در منع استفاده از هیچ-knock حکم در موارد دارو و ممنوعیت chokeholds. سازمان ها را مجبور به تغییر خود را با استفاده از نیروی استاندارد از “معقول” به تنها زمانی که لازم است برای جلوگیری از مرگ یا آسیب جدی بدن. دولت و سازمان های محلی نیز باید برای دیدار با جدید آموزش و گزارش مورد نیاز است.

جمهوری خواهان مجلس سنا خواهد نیاز به دولت و سازمان های محلی برای محدود کردن استفاده از chokeholds به موارد “که در آن نیروی مرگبار مجاز است.” بودجه دریافت کنندگان نیز باید برای گزارش استفاده از هیچ-knock حکم و گزارش حوادث زمانی که نیروی استفاده شده است.

این پیشنهاد را شامل تغییراتی است که وابسته به بودجه است. در یکی از بزرگترین تفاوت های بین صورتحساب خود را به عنوان مثال دموکرات خواهد آن را آسان تر به محاکمه افسران پلیس برای سوء رفتار و اجازه می دهد قربانیان خشونت پلیس به دنبال خسارت.

برای تغییراتی که در کنگره می توانید به طور مستقیم یک بودجه استخر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اهرم جامعه گرا پلیس خدمات برنامه طرح ایجاد شده توسط 1994, جرم, لایحه. در آخرین دور از بودجه وزارت دادگستری اعلام کرد در این ماه آن بود توزیع نزدیک به 400 میلیون دلار برای کمک به پرداخت هزینه برای استخدام 2,732 افسران در 596 سازمان های اجرای قانون.

جورج فلوید تظاهرات: از شهرهای ساحلی به روستایی در شهرهای بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز

برنامه دوم پیشنهاد شده به عنوان اهرم ادوارد بایرن یادبود عدالت کمک گرانت برنامه توزیع حدود 253 میلیون دلار برای اجرای قانون و اصلاحات برنامه در سال مالی گذشته. این بودجه که در درجه اول بر اساس نرخ جرم و جنایت و جمعیت باارزش است توسط سازمان برای انعطاف پذیری آن است. بودجه برای آموزش استفاده می شود و تجهیزات و یا مواد مخدر, درمان ورود مجدد و برنامه های بهداشت روانی و نیازهای دیگر.

Asplen مدیر اجرایی ملی عدالت کیفری انجمن که مخالف مطبوع کمک های مالی در اقدامات خاص گفت: این بودجه برای پرداخت “این نوع از برنامه است که همچنین لازم به تاثیر این نوع تغییر که ما به دنبال در.”

در ویسکانسین حدود $700,000 اخیرا دریافت شده توسط Dane County Sheriff دیو Mahoney کمتر از 1% از مبلغ 84 میلیون دلار بودجه است.

هنوز ماهانی گفت: حذف بودجه “قطعا تاثیر داشته باشد.” او در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن چگونه برای برش بین 2.5 میلیون و 5 میلیون دلار به دلیل همه گیر کاهش می یابد شهرستان درآمد.

Mahoney, معاون رئيس جمهور از ملی کلانتر ارتباط وجود دارد گفت: برخی از کلانتر بخش است که در حال حاضر نیست درخواست برای کمک های مالی فدرال به دلیل آنها نمی خواهند به بود زین با هر مورد نیاز.

“این قطعا چیزی است که هر رهبر باید به نگاه” Mahoney گفت. “در مورد من نمی توانم پیش بینی یک دستور در حال اجرا است که من نمی توانستم به پایبند است.”

اما آندریا Edmiston مدیر امور دولتی برای انجمن ملی پلیس و سازمان های به نام رویکرد کوته بینانه است. در زمانی که آمریکا و دولت های محلی باید بودجه بزرگ سوراخ, او گفت:, آنها خواسته به آموزش جدید و گزارش مورد نیاز است که گران خواهد شد به پیاده سازی.

“من درک می کنم که این تنها راه واقعا الزامی و یا تلاش برای قیمومیت که این سیاست دریافت در جای خود قرار داده و کشورهای مطابق,” او گفت:. “اما در همان زمان آنها فقط قطع کردن بینی خود را به رغم چهره خود را.”

هنوز دانیل Nagin یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه کارنگی ملون است هاینز کالج, گفت: تهدید به قطع کمک های مالی می تواند به پوشش سیاسی برای سازمان است که باید به انجام کار سخت لازم است در سطح محلی به ایجاد تغییرات.

“این رفتن برای کمک به اصلاحات فکر رئیس پلیس خود را به ساخت و یا پرونده او برای این نوع از اصلاحات,” او گفت:.

راشل هارمون سابق دادستان فدرال که در حال حاضر هدایت مرکز عدالت کیفری در دانشگاه ویرجینیا دانشکده حقوق گفت: وزارت دادگستری تقریبا هرگز اجرا قوانین موجود علیه تبعیض نژادی خودداری بودجه از ادارات پلیس. اما وجود دارد راه های دیگر برای تغییر برنامه های کمک هزینه است که می تواند کمک به او نوشت: در یک ایمیل.

جریان بودجه می تواند reoriented از “ساخت پلیس بزرگتر و موثرتر” را ساخت و آن را “کمتر تبعیض آمیز و مضر است.” کمک های مالی می تواند مطبوع در محلی غیر نظامی تصویب به جامعه بیشتر می گویند بیش از ادارات پلیس که مقاوم به ورودی.

“واقعیت سیاسی است که آن سخت است برای وزارت دادگستری به گرسنگی همان بخش آن در تلاش است به کمک” هارمون نوشت. “این درست نیست انتظار واقع بینانه خواهد شد که این مهم و ماندگار اهرم اصلاحات است.”

12 نمودار: چگونه نژادی و نابرابری باقی بماند در سراسر ثروت و سلامت آموزش و پرورش و فراتر از آن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de