اروپا بازار: سهام در اروپا تجمع در خوشبینی اقتصادی

سهام اروپا در روز دوشنبه به عنوان نشانه ای از پیشرفت اقتصادی افست نگرانی در مورد رشد coronavirus موارد در ایالات متحده و هند.

تا 2% در هفته گذشته شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.63% افزایش 1.6%.

لندن-ذکر شده سهام HSBC Holdings HSBA, +4.73% و استاندارد چارترد استن +4.23% شروع به پریدن کرد و در پاسخ به تجمع در سهام.

شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +5.71% رسید به عنوان صفحه اول سرمقاله در اوراق بهادار بار گفت: “سالم” بازار گاو نر پس از همه گیر در حال حاضر مهم تر به اقتصاد از همیشه.

شاخص DAX در آلمان DAX +1.92% فرانسوی , CAC 40 PX1, +2.04% و انگلستان FTSE UKX, +1.78% همه پیشرفته حدود 2 درصد.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +1.27% به دست آورد 343 امتیاز پس از سه روز آخر هفته.

بازار همچنان به پیشرفت در سیگنال از یک بهبود اقتصادی. اشتغال بخش غیرکشاورزی گسترش با 4.8 میلیون در ماه ژوئن در ایالات متحده آمریکا وزارت کار گفت: در هفته گذشته. آلمان روز دوشنبه گزارش 10.4% افزایش تولید جدید سفارشات ممکن است که با این وجود بود 29.3 درصد کمتر از یک سال پیش.

از طریق دیوی تحقیقات گوگل تحرک داده ها نشان می دهد قاره اروپا است که جلوتر از انگلستان و ایرلند در بهبود اقتصادی.

در ایرلند 7 روز به طور متوسط اعتباری و دبیت کارت و معاملات در حال حاضر فقط 4 درصد کمتر از اوایل ماه مارس سطح با توجه به دیوی پژوهش با استناد به بانک مرکزی داده است. بارها و آرایشگری بازگشایی در انگلستان بیش از آخر هفته و پرشی گزارش u. k. عابر پیاده فعالیت یا بلند شات با 19.7% در روز شنبه.

سوال این است که آیا پیشرفت اقتصادی می تواند همچنان با افزایش coronavirus اعداد.

متحده حاوی بیش از نیمی از جمعیت آمریکا در حال حاضر با یک یا هیچ یک از CDC توصیه می شود راهگاهی معیار برای بازگشایی, اشاره تحلیلگران گلدمن ساکس که به طور جداگانه خود را کاهش داد کاهش میزان رشد اقتصادی آمریکا برای سال به 4.6 درصد انقباض از یک 4.2% رکود.

انگلستان سازندگان خانه افزایش یافت. Barratt تحولات BDEV, +4.99% افزایش 5% به عنوان آن گفت: شبکه خصوصی رزرو هر فعال خروجی میانگین هر هفته بودند 0.63 برای شش هفته در مقایسه با 0.69 سال گذشته است. رقبای خرمالو PSN +4.91% و تیلور Wimpey TW, -4.36% همچنین شروع به پریدن کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de