اروپا بازار: سهام در اروپا رانش پایین تر به عنوان معامله گران جدید جستجو کاتالیست پس از تجمع

سهام اروپا در زیرفشار پایین تر در اقدام اولیه روز شنبه به عنوان معامله گران به دنبال یک کاتالیزور جدید پس از رالی بزرگ از اعماق مارس.

پایین دو سه جلسه شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.57% کاسته 0.5%.

بخش مالی تلاش با Natixis KN, -5.39% Legal & General LGEN, -5.07% و Societe Generale GLE, -4.81% عقب نشینی.

شاخص DAX در آلمان DAX -0.99% فرانسوی , CAC 40 PX1, -0.91% و FTSE 100 انگلستان UKX, -0.78% هر عقب نشینی کردند.

U. s. S&P 500 SPX +1.20% روز دوشنبه تبدیل مثبت برای سال. سرمایه گذاران به نظر می رسد شرط بندی که حتی اگر coronavirus گسترش شتاب دولت نمی خواهد به عنوان دقیق به عنوان آنها در ابتدا. سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: این بسیار نادر است برای افراد بدون علامت به گسترش ویروس.

ایالات متحده فدرال رزرو پس از بازارهای اروپایی تا به حال بسته سست شرایط آن هنوز هم غیر فعال خیابان اصلی برنامه اعطای وام. بانک فدرال تصمیم خواهد گرفت که آخرین آن در حرکت نرخ بهره در روز چهارشنبه.

صادرات آلمان سقوط کرد و یک رکورد 24 درصد در ماه آوریل در حالی که بانک مرکزی فرانسه را بررسی تولید و ساخت و ساز بخش به شدت بهبود یافته است.

از سهام در تمرکز در اروپا, سیگار, ساز, British American Tobacco خفاش ها -2.53% BTI ، -0.46% سقوط 3% پس از کاهش درآمد خود را از فروش و ارشاد برای سال سرزنش 3 درصد درآمد کشیدن با توجه به کاهش مسافرت های بین المللی.

انگلستان گروه مهندسی Aveva Avv از, +3.45% 2% افزایش یافت پس از گزارش 23 درصد افزایش تعدیل سود عملیاتی در 9 درصد رشد درآمد و حفظ آن سود سهام پرداخت.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, -0.82% کاهش یافت و 148 امتیاز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de