اروپا بازار: سهام اروپا جست و خیز کردن چین تدابیر گرفتن آن در هنگ کنگ

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و در روز جمعه با سرمایه گذاران spooked خبر که چین تشدید کنترل بیش از هنگ کنگ با یک امنیتی جدید قانون جرقه ترس از تازه ناآرامی و استرس اضافه شده در پکن و واشنگتن روابط.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.76% کاهش 1.3% به 335.82 پس از یک 0.8% افت در روز پنج شنبه. این شاخص هنوز تا 2.2% این هفته. در جای دیگر شاخص DAX در آلمان DAX -0.66% و فرانسه (CAC 40 PX1, -0.41% کاهش یافت و در حدود 1.3% هر و شاخص FTSE 100 UKX, -1.36% کاهش یافته است 1.7%.

اشتها برای ریسک دارایی مانند سهام dented بود در سراسر هیئت مدیره با داو آتی سقوط YM00, -0.56% بیش از 200 امتیاز و سهام پایین به رهبری یک 5.4% کاهش برای هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, -5.56%.
ایالات متحده آمریکا CL.1, -6.01% اروپایی و معیار قیمت های نفت خام کاهش یافت 7 درصد و 5 درصد بود.

“یک بحث امنیتی جدید در هنگ کنگ و چین هیچ پیش بینی تولید ناخالص داخلی در حال سوخت گیری از نگرانی آمریکا و چین روابط. جنگ بین دو تا از بزرگترین اقتصاد جهانی را کشف برخی از احتیاط در نیمه دوم این هفته گفت:” جاسپر لاولر رئیس تحقیقات در لندن پایتخت گروه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

چین قصد دارد به معرفی دقیق اقدامات امنیتی جدید در خاک موجب نگرانی بیش از بازگشت از تظاهرات لرزاند که منطقه در سال گذشته است. سرمایه گذاران همچنین ترس چین حرکت اضافه خواهد شد به افزایش تنش با ایالات متحده آمریکا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ایالات متحده واکنش نشان می دهند “به شدت” به سمت آن حرکت می کند در هنگ کنگ.

است که به عنوان coronavirus نگرانی باقی می ماند یک مسئله برای بازارهای جهانی است. چین بالای اقتصادی گفت: بدون رشد هدف خواهد بود برای سال 2020 و هزینه را افزایش می دهد برای کمک به مبارزه با ویروس ها و تعمیر آسیب دیده و اقتصاد است.

در جای دیگر, انگلستان, انگلیسی, خرده فروشی, فروش, ثبت بزرگترین افت ماهیانه ثبت شده در ماه آوریل در حالی که استقراض دولت ballooned با توجه به کشور مستند با هدف توقف گسترش جدید کروناویروس.

بخش بانکی led زیان with HSBC Holdings HSBC -2.90% HSBA, -5.74% در کانون توجه بیش از هنگ کنگ تنش با کسانی که سهام انداختن 5 درصد است. سهام UBS گروه UBS, -0.69% کاهش بیش از 3 درصد است.

کالاهای لوکس سازان است که تکیه بر چین و هنگ کنگ به صورت یک تکه از فروش نیز شاهد ضرر و زیان است. سهام LVMH Moët هنسی MC -1.22% کاهش 2 درصد سهام گروه Swatch UHR, -1.18% کاهش 2.7%.

باربری گروه BRBY, +2.10% bucked ضعیف تر روند برای کالاهای لوکس بخش با سهام تا حدود 2 ٪ اگر شرکت گزارش یک سقوط قابل توجهی در pretax سود برای سال مالی سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de