بازارهای سهام اروپا تلاش چهارشنبه باعث نگرانی به وجود آمد که در وال استریت جلسه بیش از یک وعده coronavirus واکسن. در جای دیگر درآمد اخبار برداشته سهام, Marks & Spencer, Group PLC و Experian PLC.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.04% مسطح بود در 339.52 پس از یک 0.6% کاهش در روز سه شنبه. شاخص DAX در آلمان DAX -0.03% تضعیف 0.1% و شاخص CAC 40 PX1, -0.41% 0.3%.

جهانی حقوق صاحبان سهام سود در این هفته بوده است رانده شده توسط خوش بینی بیش از Moderna, Inc.’s MRNA, -10.41% MRNA, -10.41% واکسن نامزد شده است. داو DJIA, -1.58% کاهش یافت و نزدیک به 400 امتیاز در روز سه شنبه پس از گزارش دادن یک مطلب در نظر هوشیار فاز-یکی از نتایج بالقوه واکسن هر چند وال استریت اشاره کرد و در واکنش با داو آتی YM00, +0.95% تا 128 نقاط چهارشنبه.

به عنوان یک نتیجه بازارهای سهام اروپا در مبارزه بودند و سهام بسته عمدتا پایین تر است.

“به نظر می رسید به عنوان اگر سهام معامله گران تصمیم به پاره خود را پوزیشن های خرید به عنوان وجود دارد فقدان تازه اخبار مثبت. موضوع فراگیر است که دولت در حال کاهش خود را مستند محدودیت هنوز هم مرتبط است” گفت: David مدن تحلیلگر بازار در CMC Markets در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

داده های اقتصادی نشان داد انگلیس قیمت مصرف کننده کاهش به 0.8% در ماه آوریل از 1.5 درصد در ماه مارس کمی ضعیف تر از 0.9% افزایش پیش بینی در یک FactSet-وارد اقتصاد سنجی.

دفعات بازدید:این بازی سرگرم کننده چیزهای گران تر شدن طول همه گیر

در میان سهام در حرکت سهام Norwegian Air Shuttle ASA NAS -25.74% سقوط 31% پس از تلاش های هواپیمایی در گفت و گو با امن میلیارد و 271 میلیون دلار (2.7 میلیارد کرون نروژی) دولت وام مورد حمایت از دولت است.

“نروژی هنوز هم نیاز به همکاری نزدیک با تعدادی از طلبکاران به عنوان شرکت در حال حاضر دارای درآمد محدود” گفت: مدیر عامل شرکت یعقوب Schram, در بیانیه ای. سهام شرکت هواپیمایی سقوط 93 درصد در سال جاری تا کنون با توجه به همه گیر.

حرکت صعودی سهام Experian PLC EXPN, +6.97% رسید 7.5% پس از گزارش قوی کامل نتایج سال و تاثیر کمی از این بیماری همه گیر و شرکت نگه داشته و سود خود را تغییر نداد.

Marks & Spencer Group PLC MKS, +4.80% افزایش 2.9% پس از خرده فروش گزارش 21 درصد کاهش در سال سود برای سال, رهبری, غلت, فروش لباس. اما سرمایه گذاران پاسخ مثبت به نظرات به بازسازی آن طرح با صرفه جویی در هزینه های برنامه ریزی شده و تمرکز بر روی آن سرمایه گذاری با آنلاین سوپرمارکت Ocado Group PLC OCDO, +1.46% .

سهام Rolls-Royce Holdings PLC RR -2.16% کاهش 2.7% پس از انگلستان هواپیما-موتور ساز اعلام کرد و آن را قطع 9,000 شغل به عنوان بخشی از طرح تغییر ساختار برای مقابله با کاهش تقاضا به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de