اروپا بازار: سهام اروپا افزایش در باز کردن در مستند بلند خوش بینی

سهام اروپا در روز دوشنبه در خوش بینی بیش از مستند محدودیت های که برداشته در سراسر جهان است.

شاخص DAX در آلمان DAX +0.23% افزایش 0.3% و انگلستان FTSE 100 UKX, +0.68% پس از سه روز استراحت رز 0.8%.

سهام ضربه سخت در طول بحران از جمله باکره پول انگلستان VMUK, +9.32%
و CINE +4.92% منجر به برندگان در حالی که بیشتر دفاعی بهداشت و درمان سهام از جمله گلاکسو GSK -0.44% و سانوفی سان, -0.73% لبه پایین تر است.

در سراسر جهان شده است وجود دارد یک وانت در ویروس جدید موارد به ویژه در آفریقا و برزیل و روسیه است. کره جنوبی دیده می شود جدید خوشه مربوط به کاباره.

اما بازار مالی مورد توجه بود و با تمرکز بیشتر بر نشانه های بیشتر در فعالیت های اقتصادی با انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون روز یکشنبه اعلام کرد یک آرامش از محدودیت ها و دیزنی لند شانگهای بازگشایی به ماسک-پوشیدن بازدید کنندگان است.

EasyJet EZJ, -4.36% کاهش 3.5 درصد به عنوان دولت انگلیس مورد بحث بیش از آخر هفته 14 شب قرنطینه در ورودی مسافران است. شرکت های هواپیمایی بریتانیا و تجارت گفت: این گفته شده قرنطینه شروع خواهد شد در پایان ماه.

عملکرد 10 ساله اوراق قرضه TMBMKIT-10Y, 1.792% کاهش 4 واحد درصد به عنوان بانک مرکزی اروپا و عضو هیئت مدیره ایزابل Schnabel گفت: در مصاحبه با La Repubblica که بانک مرکزی متعهد به مقابله با یک واگرایی در گسترش می یابد.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.30% افزایش 70 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>