اروپا بازار: سهام اروپا تجمع همانطور که داده ها نشان می دهد کاهش virus رشد و تغذیه رئیس بیانگر خوش بینی در قابلیت

شاخص های سهام اروپا شروع به پریدن کرد در باز به عنوان داده های جدید نشان داد coronavirus موارد در حال رشد در کمترین رای در سال, در حالی که رئیس فدرال رزرو گفت: بانک مرکزی ایالات متحده تا به حال مقدار زیادی از مهمات برای مبارزه با بحران اقتصادی است.

پس از انداختن 3.8% در هفته گذشته شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +2.04% صعود 1.9%.

شاخص DAX در آلمان DAX +2.82% به دست آورد 2.5% CAC 40 فرانسه PX1, +2.41% پیشرفته 2.1 درصد و انگلستان FTSE 100 UKX, +2.32% بسیج 2.2%.

به 0.9 درصد رشد در جهانی جدید کروناویروس موارد برای اولین بار بود زیر 1% خواندن پس از Feb. 24 و رشد مرگ و میر ناشی از 0.7 درصد بود اول زیر 1% افزایش شیوع این بیماری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دویچه بانک.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: CBS 60 دقیقه برنامه است که “ما از مهمات توسط یک شات طولانی” را به عنوان او گفت که بانک مرکزی می تواند در بزرگنمایی های موجود در برنامه های اعطای وام و یا شروع جدید. پاول به نظر می رسد قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه.

در اروپا, اتریش, بلژیک, یونان, فرانسه, ایتالیایی و اسپانیایی اوراق بهادار تنظیم کننده باید به طور مشترک تصمیم به پایان دادن به خود را کوتاه فروش ممنوع بود که در جای خود از اواسط ماه مارس.

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن به عنوان وزیران اروپایی مورد بحث که آیا برای بازگشایی کشورهای خود را به بازدید کنندگان خارجی برای تعطیلات تابستان.

از سهام در حرکت سوئد, تجهیزات پزشکی و ساز elekta متخصص نور در تلویزیون EKTA.ب +11.43 بر اساس% رسید 14% پس از استرالیا GenesisCare دستور داد 200 میلیون دلار از آن در شتاب دهنده خطی.

Aeroports de Paris سهام ADP, +7.47% افزایش 7 درصد. این شرکت گزارش داد که 99% ترافیک رها برای ماه آوریل است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز افزایش بیش از 300 امتیاز و نفت خام آتی CL.1, +5.47% صعود بالاتر از 30 دلار در هر بشکه خوانده شده را علامت.

یورو EURUSD -0.08% کمی تغییر در $1.0809.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de