اروپا بازار: سهام اروپا صعود امیدوار است برای بیشتر محرک دریافت رالی در مسیر بازگشت

بازارهای سهام اروپا شد و آماده برای یک پایان قوی برای این هفته در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد آماده به لرزش نگرانی بیش از یک تجمع قدرتمند پس از ماه مارس پایین با امید بیشتر محرک. بازار هنوز هم باید از طریق مهم مشاغل آمریکا در گزارش علت آن است که انتظار می رود برای نشان دادن افزایش بیکاری است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.11% افزایش 1.4% پس از خوراکی سه جلسه رگه برنده در روز پنج شنبه با کاهش 0.7%. هفتگی افزایش می ایستد در 6 درصد از پنج شنبه که علامت بهترین پنج روز پس از بازگشت در هفته منتهی به سوم آوریل 10.

شاخص DAX در آلمان DAX +1.55% افزایش 2.3% و راه اندازی شد برای به دست آوردن بیش از 10% در این هفته که علامت بهترین هفتگی بازگشت از آنجا که مارس در هفته است. CAC 40 فرانسه PX1, +1.99% شروع به پریدن کرد و 2.3 درصد و شاخص FTSE 100 UKX, +1.09% 1.2 ٪ افزایش یافت.

در اروپا ضرر و زیان در روز پنج شنبه در بخش رانده شده توسط یک بدبینی رشد ارزیابی از رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد با توجه به همه گیر. بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا تعجب سرمایه گذاران با افزایش اندازه آن همه گیر اضطراری خرید برنامه برای €1.35 تریلیون دلار ($1.52 تریلیون دلار) از €750 میلیارد و گسترش اجرای آن از پایان سال جاری حداقل تا ژوئن 2021.

دفعات بازدید: همه گیر خرید اوراق قرضه برنامه در حال حاضر بانک مرکزی اروپا بحران واقعی-مبارزه ” ضد تانک,’ تحلیلگران می گویند

یورو EURUSD -0.03% به دست آورد با 0.4% کاهش به $1.1375.

سهام ایالات متحده آتی صعود در روز جمعه با داو آتی YM00, +1.20% تا بیش از 300 امتیاز پس از خبری بلومبرگ گزارش داد که مقامات کاخ سفید ممکن است به صرف $1 تریلیون در دور بعدی محرک اقتصادی با استناد به منابع. که در عمل ممکن است تا ماه آینده ، روز پنج شنبه در این جلسه بود بدون زرق و برق برای سهام ایالات متحده.

یک تجمع قدرتمند برای شاخص ها در بازار جهانی پس از ماه مارس فروش شده است میزان بی سابقه ای از محرک از بانک مرکزی و دولت برای کمک به مبارزه با کروناویروس خرید اینترنتی. آلمان نیز اضافه شده و آن را به همه گیر محرک برنامه های این هفته است.

تمرکز اصلی برای روز جمعه است در ایالات متحده گزارش اشتغال غیرکشاورزی-حقوق و دستمزد گزارش که می تواند نشان می دهد که 7.25 میلیون دلار آمریکا شغل از دست داده بودند در ماه مه پس از 20 میلیون از دست داده بودند در ماه آوریل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اقتصاددانان معتقد است نرخ بیکاری می تواند رویکرد 19% — بدترین سطح از افسردگی است.

سرمایه گذاران را تکان داد, داده, نشان دادن کمترین انگلستان ضریب اطمینان مصرف کننده در بیش از یک دهه و یک رکورد شیرجه رفتن در آلمانی تولید سفارشات برای ماه آوریل است.

سهام دویچه لوفت هانزا LHA, +7.46% افزایش 1.9%. سهام-بورس اپراتور Deutsche Börse گفت: آلمان گل سرسبد حامل حرکت خواهد کرد و به MDAX شاخص. این شرکت هواپیمایی شده است ضربه سخت با از دست دادن ترافیک و با توجه به همه گیر و هیئت نظارت بر آن به تازگی به تصویب دولت-بسته کمک به ارزش €9 میلیارد دلار ($10.14 میلیارد دلار).

سهام از کل FP +3.72% TOT, -0.22% رسید 4%, در حالی که رقیب شرکت نفت و گاز رویال داچ شل گروه RDS.یک -0.22% RDS.ب +0.35% صعود نزدیک به 5 درصد است. است که قیمت های نفت خام CL.1, +1.79% با 1 ٪ افزایش یافت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>