اروپا بازار: سهام اروپا و ایالات متحده آتی صعود در علائم چین بازیابی

شاخص های سهام اروپا و ایالات متحده آتی صعود اوایل روز جمعه به عنوان نشانه هایی از بهبود در چین موجب تقویت روحیۀ پس از پایان قوی در وال استریت.

پان-شاخص Stoxx 600 SXXP, +1.24% شاخص 1% در اوایل معاملات در حالی که شاخص DAX در آلمان DAX +1.77% افزایش 1.5 درصد و CAC فرانسه PX1, +0.99% نقل مکان کرد 0.9% بالاتر است. FTSE 100 UKX, +1.46% افزایش 1.2% آن را به عنوان چیتی برخی از شنبه زیان و بیشتر در داخل کشور متمرکز FTSE 250 MCX +1.83% 1.2% بود ، داو YM00, +0.34% آتی بودند 0.3% ،

آنچه را در حال حرکت بازار ؟

شاخص های سهام اروپا رشد کرد در اوایل روز جمعه پس از پایان قوی در وال استریت و تشویق اطلاعات کارخانه از چین است.

سهام ایالات متحده به صحنه های دراماتیک اواخر بازیابی در پنج شنبه, کمک های مالی سهام در نشانه هایی از بهبود در تقاضا به عنوان برخی از کشورها پدید آمده از مستند. صنعتی داو جونز DJIA, +1.62% بسته 377 امتیاز یا 1.6 درصد و بالاتر پس از 800 نقطه چرخش. این تجمع با وجود نشان داده 2.9 میلیون آمریکایی شغل از دست داده در هفته گذشته با در نظر گرفتن مجموع بالاتر از 36 میلیون نفر در طول coronavirus بحران است.

قوی تر نشانه هایی از بهبود در چین نگهداری می شود که احساسات مثبت رفتن به تولیدات صنعتی افزایش 3.9% در ماه آوریل, ضرب و شتم اقتصاددانان پیش بینی کرده اند از 1%, افزایش, اولین افزایش ماهانه در این سال است. اما خرده فروش کاهش یافت و 7.5 درصد بدتر از یک توافق 7% کاهش اما بهبود در 15.8% رکود در ماه مارس است. کارخانه افزایش افست و نگرانی از تمدید ایالات متحده-چین تنش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “قطع” رابطه با پکن است.

CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson گفت که با وجود بهبود داده و چین را بهبود پیشرفت باید به عنوان یک “هشدار دهنده است.”

او گفت: “در حالی که ما شاهد برخی از قطعات از بهبود در آخرین چین داده, این واقعیت است که تعداد فروش خرده فروشی هنوز هم به شدت منفی برای ماه سوم در یک ردیف باید به عنوان یک هشدار به کسانی که به امید سویفت جهش در فعالیت های اقتصادی به عنوان مستند اقدامات اینجا سست که هر بهبودی است و به احتمال زیاد آهسته و سخت به دست آورد.”

آلمانی تولید ناخالص داخلی کاهش 2.2 درصد در سه ماهه اول, دفتر آمار فدرال در روز جمعه گفت: — آن بیشترین انقباض پس از بحران مالی اما در خط با انتظارات است. به عنوان اقتصاد آلمان رفت و به مستند در اواسط ماه مارس سه ماهه دوم انتظار می رود که بدتر است.

سهام به تماشای

BT BT.یک +6.75% سهام افزایش یافت 9.7% در گزارش های مخابراتی غول پیکر است که در مذاکرات به فروش £20 میلیارد سهام در Openreach — آن بخش اجرا می شود که انگلستان پهنای باند شبکه. سهام این شرکت سقوط هفته گذشته پس از آن به حالت تعلیق سود سهام تا 2022 به آزاد کردن پول نقد برای 5G و اجرای فیبر پهن باند گسترش است.

سفر سهام دوباره به شدت در روز جمعه پس از تلفات سنگین در اوایل این هفته به عنوان احساسات بیش از یک بهبود بهبود یافته است. کروز اپراتور کارناوال CCL, +8.33% صعود 7.9% بودجه خطوط هوایی easyJet EZJ, +7.76% افزایش 6.9 درصد و هتل های زنجیره ای InterContinental Hotels Group IHG, +2.91% شروع به پریدن کرد 2.6%.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>