اروپا بازار: سهام اروپا و ایالات متحده آتی صعود جلوتر از مشتاقانه در انتظار شغل داده

شاخص های سهام اروپا و ایالات متحده آتی صعود در اوایل روز پنجشنبه به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی تشویق شغل داده و برگزار شد به امید یک واکسن.

پان-شاخص Stoxx 600 SXXP, +1.10% افزایش 1.3% دنبال منافع قوی در بازارهای آسیایی به مدت یک شب. شاخص DAX در آلمان DAX +1.85% 2.1% بود تا فرانسه CAC PX1, +1.47% شد 1.8 درصد و بالاتر و FTSE 100 UKX, +0.81% افزایش 0.8% پس از دو روز متوالی از ضرر و زیان برای انگلستان شاخص.

تمایلات معطوف روز چهارشنبه به عنوان Pfizer PFE, +3.18% و BioNTech BNTX, -3.89% اعلام مثبت نتایج آزمایش به صورت بالقوه coronavirus واکسن buoying سرمایه گذاران در سراسر جهان است. بهتر از حد انتظار آمارهای اقتصادی از چین و استرالیا و یورو نیز کمک به بلند کردن خلق و خوی.

این حرکت مثبت ادامه به پنج شنبه به عنوان توجه به آخرین مشاغل آمریکا در گزارش مجموعه منتشر شود و بعد از آن در روز. اقتصاددانان انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده برای به دست آوردن بیش از 3 میلیون شغل در ماه ژوئن با توجه به FactSet برآورد ساختمان در تعجب علاوه بر این از 2.5 میلیون شغل ممکن است. “در حالی که امروز تعداد خواهد بود مشتاقانه پیش بینی آنها هنوز هم نمی تواند پنهان اثر است که همه گیر است و تا به حال در اقتصاد ایالات متحده و همچنین گسترده تر بازار کار” CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson گفت. او اضافه کرد که تخمین زده است که به طور گسترده ای متنوع از کمتر از یک میلیون دلار به عنوان بالا به عنوان 8 میلیون شغل است.

Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در کشورهای در سراسر جهان با آمریکا ارسال یک رکورد افزایش روزانه 50000 در روز چهارشنبه.

Rony Nehme رئیس تحلیلگر بازار در SquaredFinancial گفت: این نشان داد که “در حال حاضر بازار در حال تمرکز بر روی اخبار خوب هستند و نه بیش از حد زحمت [توسط] افزایش موارد COVID-19.”

سهام به تماشای

در ارتباط با انگلیسی, غذاهای یک -0.29% سهام رسید 6.4% به عنوان کنگلومرا گفت: Primark فروشگاه تا به حال بازگشایی و فروش اخیر روند شد “اطمینان بخش و دلگرم کننده است.” فروش در سه ماهه سوم کاهش یافت و 39 درصد به £2.6 میلیارد دلار ($3.3 میلیارد دلار) اما عملکرد قوی در آن مواد غذایی و مواد تشکیل دهنده کسب و کار جبران 75% کاهش در خرده فروشی.

DS اسمیت SMDS, -7.02% کاهش 6.9% با وجود قوی مستند تقاضا در تجارت الکترونیکی کمک به تامین کننده بسته بندی برای افزایش سود سال 5 درصد. اما فروش به مشتریان صنعتی کاهش یافته است و این شرکت لغو نهایی آن سود سهام پرداخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de