اروپا بازار: بایر, لوفت هانزا, درایو سود در اروپا در میان تعطیلات-نازک تجارت

شاخص های سهام اروپا افزایش یافت به شروع هفته در روز دوشنبه با دستاوردهای رهبری دویچه Lufthans AG و Bayer AG در کنار خوش بین تمایلات کسب و کار بررسی خارج از آلمان است.

اما تجارت نازک تر تجارت با توجه به تعطیلات در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

گسترش زودتر دستاوردهای شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.27% افزایش 1.1% به 343.98 پس از به دست آوردن 3.6% در هفته گذشته. مشخص شده است که بهترین هفتگی بازگشت پس از هفته منتهی به 9 آوریل. فرانسه شاخص CAC 40 PX1, +1.78% افزایش 1.5% و FTSE MIB ایتالیا I945, +1.31% به دست آورده 1%. انگلستان بازار باقی خواهد ماند و بسته شنبه برای یک بهار بانکی تعطیلات.

پیشرو منطقه ای, شاخص, شاخص DAX در آلمان DAX +2.69% رسید 2% در ترکیبی از اطلاعات و اخبار شرکت های بزرگ. آلمانی احساسات کسب و کار در آمد قوی تر از انتظار می رود ممکن است پس از یک “فاجعه بار چند ماه” گفت: موسسه Ifo. این کاهش تدریجی از مستند “ارائه می دهد یک بارقه امید” برای کسب و کار گفت: کلمنس Fuest, Ifo جمهور.

پیش از این که داده ها را تایید 2.2% کاهش در سه ماهه اول رشد مارک بزرگترین کاهش از زمان بحران مالی و سوق دادن اقتصاد به رکود اقتصادی است. به دنبال آن بعد از آن در صبح آلمانی احساسات کسب و کار در افزایش ممکن است به ضرب و شتم پیش بینی به عنوان انتظارات کسب و کار بهبود قابل توجهی Ifo موسسه روز دوشنبه گفت:.

سهام به شدت وزن Bayer AG BAYN, +8.14% رسید 8% پس از بلومبرگ گزارش داد این شرکت رسیده است معاملات با 50000 به 85,000 ایالات متحده سرطان دعاوی متصل به آن weedkiller خلاصه. کسانی که در منابع ذکر شده گفت: هیچ یک از معاملات شده اند امضا نشده است.

در جای دیگر سهام دویچه لوفت هانزا AG LHA, +6.14% صعود 7 درصد در یک گزارش تلاش هواپیمایی شرکت نزدیک به یک رای منفی داد. با استناد به منابع بلومبرگ گزارش داد که کمیته مسئول آلمان فوروم اجتماعی اقتصادی صندوق تثبیت شد و انتظار می رود برای دیدار شنبه برای بحث در مورد 9 میلیارد یورو ($9.8 میلیارد دلار) نجات بسته است.

سرمایه گذاران shrugged در نصب تنش بین آمریکا و چین و افزایش ناآرامی های هنگ کنگ به عنوان آنها باقی می ماند “تا حدودی خوش بینانه در مورد بازگشایی کسب و کار در سراسر جهان و امید برای بیشتر پولی و محرک های مالی” گفت: Ipek Ozkardeskaya تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank, در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

پلیس هنگ کنگ اخراج آبپاش و گاز اشک آور در تظاهرات محبوب خرید منطقه در روز یکشنبه هزاران تن نصب شده در خیابان تظاهرات در برابر چین برنامه ریزی برای حرکت به فشار برای امنیت ملی قانون در شهر است. نشانه های تازه تنش در منطقه در حال اضافه کردن به اصطکاک شده است که ساختمان بین ایالات متحده و چین بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

خانه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت که آمریکا به احتمال زیاد تحریم چین در صورتی که قانونی که می رود از طریق. برای آن بخشی از چین هشدار داد بیش از روابط تیره بین دو کشور.

“ما نیاز به هشدار به تلاش برخی از نیروهای سیاسی در امریکا به ربودن چین-روابط آمریکا و کسانی که سعی می کنید به فشار دو کشور به سوی یک به اصطلاح” جنگ سرد جدید ‘گفت: چین با وزیر خارجه وانگ یی در نظر یکشنبه, با توجه به گزارش در جنوب چین صبح پست و جاهای دیگر.

سهام ایالات متحده آتی پیوست اروپا در سیاه و سفید با داو آتی YM00, +1.05% بالا رفتن بیش از 200 امتیاز. وال استریت بسته باقی خواهد ماند و روز دوشنبه برای یادبود روز تعطیلات.

در اروپا و سرمایه گذاران نیز با تشویق های خبری که عمده کشورهای اروپایی به آرامی بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی. کلیساها در فرانسه بازگشایی شد برای یکشنبه جرم برای اولین بار در مدت دو ماه در حالی که اسپانیا گفت: این امر بازگشایی برای گردشگران بین المللی از ماه جولای و آلمان و ایتالیا نیز به آرامی بازگشایی اقتصاد آن است.

در ضمن در انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون آمده است در زیر آتش ایستاده رئیس aide Dominic کامینگز که سوار 250 مایل از لندن به دورهام به پدر و مادر خود را در خانه در حالی که شما با کوروناویروس.

نرم افزار کسب و کار, گروه SAP SE SAP +4.47% SAP -0.10% در میان سنگین وزن برندگان تا 1.6%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de