ETF تمرکز: اول-از-آن-نوع نژادی توانمندسازی ETF است ‘پرواز تحت رادار.’ شاید آن نباید.

در نظر بگیرید یک صندوق ارز داد و ستد کوچک با تنها 4 میلیون دلار در دارایی های پس از نزدیک به دو سال در وجود و شارژ بالا مدیریت هزینه — 76 واحد — که سرمایه گذاران را قادر می سازد برای دسترسی به یک احساس خوب استراتژی است که بسیار از لحظه ای.

در صورتی که برای تلفن های موبایل دارای لیت و لعل زیاد فکر می کنم دوباره. صندوق تاثیر سهام NAACP اقلیت توانمندسازی ETF NACP, +1.26% تنها محصول مالی که به صراحت آدرس مسائل نژادی و نابرابری انجام این کار با حمایت از یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین حقوق مدنی قرار گرفتند.

این هم یک طرح برای چگونه ماموریت محور سازمان ها می توانند با تعامل با بخش شرکت ها در ساخت تغییر اجتماعی به خصوص در اطراف نژادپرستی مسئله ای است که اغلب به نظر می رسد فراموش شده در خدمات مالی چشم انداز شلوغ با دیگر “مسئولیت اجتماعی” نمایشنامه. و در یک لحظه زمانی که امریکا توجه است که مستقیما بر عدالت نژادی, ممکن است, بررسی سرمایه گذاران جعبه.

“همانطور که مردم از دست دادن اعتماد به نفس در وال استریت توانایی تولید آلفا آنها در حال رفتن به دنبال راه های دیگر برای استخراج ارزش از سرمایه خود را گفت:” اتان پاول موسس تاثیر سهام اولین از نوع خود غیر انتفاعی ETF ارائه دهنده.

مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاری پاول فکر می کند که “یک گسترش طبیعی است که اما صنعت خدمات مالی ندارد فراست برای آن است.”

که در آن انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی تاسیس در سال 1909 بدست می آید. این سازمان دارای سابقه ای طولانی در تعامل شرکت های بزرگ گفت: Marvin اونز آن مدیر ارشد برای برنامه های اقتصادی اما دیدم درگیری با ETF به عنوان یک راه برای چرخش که کار رو به جلو است.

NAACP توسعه یک لیست از 10 اصول به نام “صفحه نمایش” با هدف ETF اعم از آشنا مانند هیئت مدیره و تیم اجرایی تنوع تمام راه را به کمتر شناخته شده ایده های مانند چگونه شرکت ها آدرس شکاف دیجیتالی و حمایت از جامعه محلی در برنامه های توسعه.

شاخص و تحقیقات ارائه دهنده مورنینگ توسعه یافته یک شاخص در اطراف آن صفحه نمایش و Sustainalytics یک شخص ثالث فروشنده آیا علت سعی و کوشش در شرکت های داخل index.

در تئوری, NAACP باید به اشتراک گذاری در یک برش از ETF سود اما که ممکن نخواهد بود تا زمانی که آن می رسد 20 میلیون دلار در دارایی.

اما برای اونز این کار را به ایجاد راه عملی از ارزیابی شرکت ها شده است بیش از ارزش آن است. شرکت ها اغلب پشتیبانی NAACP در راه او به نام “تبادلی” مانند پرداخت برای تبلیغات و یا خرید جداول در حوادث.

“ETF اجازه داده است ما را به تعامل با شرکت در بحث: آنچه که تعهد خود را به متنوع مدیره تامین کننده تنوع و غيره” اونز گفت MarketWatch. “با شرکت هایی که بودجه ما از لحاظ تاریخی ETF اجازه داده است ما را به قدم به عقب و می گویند ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را, اما داده ها نشان می دهد این یا آن. آن را به ما می دهد اعتبار طول می کشد دور از این ایده که NAACP می تواند پرداخت شود.”

جزئیات بعدی:انجام این کار به خوبی انجام خوب با این صندوق است که با پشتیبانی از آزادی و حقوق بشر

مسابقه بین ImpactShares و NAACP آمد حسن نیت ارائه میدهد از نوآورانه تیم امور مالی در بنیاد راکفلر که بودجه ImpactShares به عنوان به خوبی.

لورنزو برنسکنی که گروه مدیر عامل نیز تحسین وکالت که شاخص چارچوب مجوزها اما فکر می کند ETF می توانید باز کردن و حتی بیشتر فرصت. “ما یک مجموعه کامل از محیط زیست و چالش های اجتماعی است که دولت و انسان دوستی نمی تواند آدرس تنهایی” برنسکنی گفت. “ETF های ایجاد شده در دو گرایش عمده در بازارهای سرمایه: علاقه به تاثیر سرمایه گذاری و تغییر به سمت منفعل سرمایه گذاری است.”

بسیاری از کوچکتر صندوق صادر کنندگان صورت یک دور باطل: آنها نمی توانند جذب دارایی مگر اینکه آنها به اندازه کافی دارایی برای متقاعد می شود سرمایه گذاران این صندوق است شرط بندی امن است. که یک نگرانی واقعی برای اتان پاول, چه کسی می گوید که به عنوان مدیر یک سازمان غیر انتفاعی او با این نسخهها کار “جفرسون” و تمام فروشندگان ارائه امتیازات برخی از مرتب کردن.

به صورت عمیق به جیب بنیاد راکفلر, با این حال تاثیر سهام نیست فقط یک احساس خوب جزوه.

“ما را شرط در ایده های ما فکر می کنم باید 1 میلیارد دلار-به علاوه فرصت” برنسکنی گفت MarketWatch. “ما را یک بیمار مشاهده این چیزها و درک آن را به زمان. اگر هر چیزی که ما امروز می بینیم در ایالات متحده آمریکا است که ماموریت NAACP است مهم تر از همیشه. این یک حجم بازی: هنگامی که شما نزدیک به بحرانی حجم floodgates باز است. ما باید از هر اعتماد به نفس که به عنوان بازار آگاه می شود از این قبیل محصولات در طول زمان آن را به مقیاس آن نیاز دارد.”

مرتبط با:اخراج بحران شروع به نگاه بسیاری مانند بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه

شاید بزرگتر تعجب است که ETF می تواند بیش از یک احساس خوب جزوه برای سرمایه گذاری به عنوان به خوبی. در حالی که شاخص آن ممکن است به عنوان یک سند از شرکت های که انجام کار درست — و آنهایی که نمی — آن را نیز یک لیست از برخی از شناخته شده قوی نوازندگان از Apple Inc. AAPL +2.84% به Atlantica پایدار زیرساخت YieldCo آي +1.16% اشاره کرد تاد Rosenbluth سر از صندوق ها و ETF پژوهش در CFRA که دارای رتبه پنج ستاره در صندوق.

در این سال به عضویت این صندوق است تا 4 درصد در حالی که S&P 500 SPX +2.62% پایین است 1.3%. بیش از 12 ماه گذشته صندوق به دست آورده است 19 درصد ضرب و شتم 12.8 درصد افزایش در بازار گسترده تر.

“این است که به وضوح به پرواز در زیر رادار برای سرمایه گذاران” Rosenbluth گفت. “این صندوق وجود دارد برای دلایل درست و باید بیشتر مورد توجه است.”

برای همه فاجعه از چند هفته گذشته به عنوان خشم در امریکا بیش از درمان بیش از مردم از رنگ آب پز را بیش از همه درگیر با این صندوق امیدوار است این یک فرصت است.

پاول معتقد است که جرم بحرانی در دلار سرمایه گذاری به مسئولیت اجتماعی بودجه اثبات شده است از تمایل آمریکا برای تغییر. “روزانه مردم رنگ چهره موانع ساختاری است که به عنوان آشکار به عنوان قرار دادن یک زانو بر کسی گردن,” او گفت:. “صندوق خودی خود یک تغییر ساختاری در چگونه ما تخصیص سرمایه و امیدوارم یک تماس اقدام به شرکت های بزرگ امریکا است. این یک راه برای ایجاد یک دایره با فضیلت از سرمایه است.”

به نوبه خود, NAACP را اونز می گوید تغییر اجتماعی در مقابل به حمایت از محیط زیست نیز یک ابزار سرمایه گذاری استراتژی “بسیار آلی است. شما باید به آن را احساس کنید و آن را ببینید. به همین دلیل من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در کشور در حال حاضر است یک نقطه عطف است که باعث توجه بیشتر به آمده است.”

بخوانید:چهار سال 13 میلیون دلار و ده ها تن از دست: چگونه ‘مسکن مقرون به صرفه می شود ساخته شده در امریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net