ESPN اشتباه چپ ترور بائر با 12,000 متون بیش از حد گرم تلفن

ESPN اشتباه و ترور بائر تصمیم به ایجاد نور از وضعیت رهبری به او که بدون یک تلفن برای بیشتر از یک روز است.

قرمز’ پارچ خود را به حال تعداد به طور تصادفی نشان داده شده در طول یک ESPN پخش بیس بال کره ای سازمان زمانی که او در حال مصاحبه بیش از FaceTime در صبح روز یکشنبه. بائر به اشتراک گذاشته تصویر که نشان داد او شماره تلفن و گفت: این قوانین برای سادگی ارائه یک جفت امضا cleats و امضا بیس بال می تواند بر روی پست صوتی خود را.

اما حرکت معکوس.

“من فکر می کنم من باید 12,000 پیام های خوانده نشده در حال حاضر در متن” بائر گفت: CBS’ “ماورا و Tierney” در روز پنج شنبه. “من تا به حال به نوبه خود FaceTime کردن چون من به معنای واقعی کلمه تلاش برای هشت ساعت متوالی به خاموش گوشی من پایین. هر زمان که من سعی می کنید به آن را تعطیل یک تماس FaceTime در خواهد آمد و در حفظ و بازنشانی آن, بنابراین من به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی را انجام دهید با تلفن من برای 8 ساعت آن را فقط لوله کشی.

“من هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از تماس ها و FaceTimes. شده است وجود دارد WhatsApp صوتی و Venmo… هر چیزی که من شماره مرتبط شده است به تازگی باد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>