اریک تهمت می گوید مستندات در مورد صدمه زدن به پدر خود coronavirus نگرانی را ناپدید می شوند پس از انتخابات

اریک تهمت معاون اجرایی رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان روز شنبه گفت که دموکرات ها “در تلاش برای شیر” coronavirus شیوع برای استفاده سیاسی و اضافه کرد که نگرانی در مورد شیوع بیماری ناپدید می شوند پس از انتخابات.

صحبت با رادیو فردا میزبان جانین Pirro اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات “در حال تلاش برای شیر این کار را برای همه چیز آنها می توانید آن را غم انگیز است.”

او گفت: presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن “عاشق” این بیماری همه گیر به دلیل آن اجازه می دهد تا او را برای جلوگیری از مبارزات انتخاباتی.

“بایدن نمی توانید روی صحنه بروید بدون اینکه برخی از وحشتناک اشتباه است. منظور من حتی از زیرزمین او را ساخت افتضاح gaffes هر روز. بنابراین مبارزات انتخاباتی خود هیجان زده است که او را در خارج وجود دارد” گفت: Eric مغلوب ساختن پیشی جستن.

و او گفت: بایدن و خود داشتند خوشحال بودند به استفاده از این ویروس به عنوان یک دلیل برای پدر خود از برگزاری تجمعات انتخاباتی.

“آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر واحد زمان” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “جو بایدن نمی تواند 10 نفر در یک اتاق. پدر من گرفتن 50,000 در یک اتاق. و آنها می خواهند به انجام همه چیز آنها می توانید آن را متوقف کند.”

زمانی که خواسته مورد نظر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز جمعه گفت: “من فکر می کنم هذلولی و بلاغت در هر طرف مناسب نیست.”

“من فقط فکر می کنم ما نیاز به متعادل اطلاعات دقیق وجود دارد. که همه من و بهداشت عمومی ما رهبران در حال تلاش برای انجام در حال حاضر این واقعیت است که ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما می تواند بازگشایی,” او گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

آذر گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “گذاشته بسیار متعادل معیارهای و روش های است که او نشان می دهد متحده به دنبال” را به عنوان آنها بازگشایی شده است.

“این نیست مورد مسائل حزبی” آذر گفت: “آمریکایی ها “سلامت و رفاه اقتصادی.”

اریک تهمت بود به طوری که برخی از نگرانی در مورد کوروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 90,000 آمریکایی بود که از نظر سیاسی هدایت می شود که پیش بینی آن را دیگر نمی خواهد موضوع را پس از انتخابات.

“شما سازمان دیده بان آنها را شیر آن هر روز در حال حاضر و نوامبر. 3. و حدس بزنید چه, پس از نوامبر. 3, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی,” او گفت:.

رئیس جمهور به شدت انتقاد مشابه نظر او ساخته شده در فوریه. 28 رالی در کارولینای جنوبی که در آن او با اشاره به دموکراتها انتقاد از خود coronavirus پاسخ به “جدید خود را جعل.” بسیاری از رئيس جمهور گفت: بود و کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از شیوع هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد او در تماس با ویروس خود را یک جعل است.

این بایدن کمپین حمله اریک مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در بیانیه ای.

“ما در وسط بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در یک قرن با تقریبا 90,000 آمریکایی مرده 1.5 میلیون آلوده و 36 میلیون نفر از کارگران به تازگی بیکاری گفت:” کیت Bedingfield ارتباطات مدیر مبارزات انتخاباتی. “بنابراین برای اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعا می کنند که coronavirus سیاسی است جعل است که خواهد شد ‘جادویی’ ناپدید می شوند کاملا خیره کننده و باور نکردنی بی پروا.”

Bedingfield گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نادیده گرفته و تهدید coronavirus برای ماه و سنن و پاسخ در هر مرحله پس – از بین بردن اقتصاد قوی او به ارث رسیده از اوباما-بایدن دولت و منجر به بی شماری غیر ضروری را مرگ.”

او گفت که به دلیل از رئیس جمهور “بد سابقه” دست زدن به همه گیر

“آنها از جان گذشته برای انجام هر کاری که آنها می توانند به پرتاب یک سرپوش و پوششی به تلاش برای پنهان تاریخی خود را سوء مدیریت این بحران است.”

اریک تهمت نیز متهم کرد رسانه های خبری از “stoking ترس” و گفت: رسانه ها شد “در اصل یک بازوی تبلیغاتی برای دموکرات ها.”

“آنها در حال انجام عظیم زیانی,” او گفت:. “اما آنها در حال انجام آن را برای یک دلیل: آنها می خواهند به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها سعی به انجام این کار با روسیه چیزی که آنها سعی در انجام آن با اوکراین رسوایی آنها سعی در انجام آن با استیضاح. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای انجام آن با کوروناویروس.”

او گفت که خاموش کردن اقتصاد بود نه در مورد کاهش گسترش coronavirus اما صدمه زدن به پدرش چرا که دموکرات ها و اخبار رسانه ها را باور نمی بایدن می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. چندین نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو با رای دهندگان.

“این یک بازی بسیار آگاه استراتژی است که آنها در حال تلاش برای استخدام,” او گفت:. “این هیچ فرقی با پست الکترونیکی-در رای گیری که آنها می خواهند به انجام همه این اماکن است. فرقی که مایل مهاجران غیر قانونی برای رای دادن در کشور ما است. این یک آگاه استراتژی است. و این غم انگیز است. و دوباره آن را نمی خواهد اجازه می افتد و ما در حال رفتن به برنده شدن در ماه نوامبر است.”

وقتی پرسید که آیا او اعتقاد دموکراتیک فرمانداران دستور داد تا مستندات در کشورهای خود را به صدمه زدن تهمت به جای محافظت از شهروندان خود آزر گفت: “من برای پیدا کردن که بهتر است سعی کنید به impugn افراد انگیزه.”

“رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و من تا به حال فوق العاده کار روابط با فرمانداران سراسر این کشور از این که آیا امور خارجه قرمز یا آبی دولت” او ادامه داد. “همه ما مشغول به کار در همکاری سعی کنید برای کمک به مردم آمریکا است. و ما در حال رفتن به انجام این کار نگه دارید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>