انگلیسی خرده فروشان بازگشایی در روز دوشنبه — در اینجا چگونه صد ساله قرار دادی خیاط و سریع-خرید مد های زنجیره ای در حال تطبیق

جهان معروف ترین خیابان به صورت سفارشی مناسب Savile Row است که اندازه گیری تا شاهزاده هری و دیوید بویی را دوباره باز برای کسب و کار روز دوشنبه اما به عنوان قبل از هرگز.

دولت انگلیس است آرامش بخش مستند محدودیت های پس از پایدار کاهش در تعداد coronavirus موارد و مستقر در لندن Savile Row قدمت آن به قرن 19 یکی از یک میزبان از خرده فروش هاب نیاز به تنظیم اجتماعی فاصله.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در ماه مه که همه غیر ضروری خرده فروشان می تواند بازگشایی در 15 ژوئن با دقیق بهداشت اقدامات در محل برای کنترل گسترش coronavirus. در ژوئن 1, انگلستان در زمان اولین گام خود را از مستند با باز شدن برخی از مدارس و بازار.

مشتریان مشتاق به عقب بر گردیم با پر کردن شکافها و مردان گزارش نیاز به شلوار waistbands تمدید ستون در وزن پس از انگلستان وارد شده مستند در ماه مارس است.

برخی از ایالات آمریکا در حال حاضر به لغو محدودیت های اعمال شده در غیرضروری خرده فروشی و شکاف ” گفت: به دلیل باز کردن فروشگاه ها در حال حاضر تولید 70% یا بیشتر از سال گذشته فروش.

جزئیات:اضطراب سبقت هیجان به عنوان شهر نیویورک آماده بازگشایی در روز دوشنبه

خرده فروشان بازگشایی مانند همراه, انگلیسی, غذاهای بنیاد برومند -1.25% متعلق به Primark, را با استفاده از کمتر checkouts اما تجهیز آنها را با محافظ صفحه نمایش محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه و قرنطینه لباس که در حال بازگشت و یا سعی در, در خط با دولت انگلیس هدایت.

خرده فروشان در سراسر انگلستان و ایالات متحده در حال ساخت بزرگ سازگاری به کار پس از coronavirus مستندات از جمله Savile Row را قرار دادی با توجه سازندگان که اتهام به سمت بالا از 5000 پوند ($6,300) در هر دست کت و شلوار.

اتصالات در حال حاضر خواهد شد در پشت درهای قفل شده توسط قرار ملاقات فقط با خیاط kitted در یک مخلوط سفارشی ساخته شده, و صنعتی, استاندارد, تجهیزات حفاظت شخصی.

خیاط صحبت به MarketWatch می گویند مشتریان مشتاق به عقب بر گردیم با پر کردن شکافها و مردان گزارش نیاز به شلوار waistbands تمدید ستون در وزن پس از انگلستان وارد شده مستند در ماه مارس است.

تاج Phull, برند, مدیریت توسعه در شکارچی گفت: شایع ترین پرسش در این لحظه بود که “‘بچه ها من نیاز به جیبم اجازه دهید بیرون.'”

Savile Row, خیابان که در آن بیتلز انجام شده در آخرین کنسرت خود را آن ها را ببینید خیاط پوشیدن ماسک و دستکش و پشت بام ها برای اولین بار در 200 سال سابقه.

درب در امتداد خیابان خواهد شد قفل شده است برای جلوگیری از رهگذران پیاده روی در و خیاط را تنها دیدن یک مشتری در یک زمان.

جزئیات:انگلستان طول می کشد یک قدم از مستند باز کردن برخی از تاریخ و مدارس و بازارها

ویلیام اسکینر مدیر عامل در dege خود را & اسکینر که شاهزاده هری عروسی ، “خواهیم دید مشتریان به صورت جداگانه با تعیین وقت قبلی خواهد شد که دو تن از کارکنان شاغل و درب خواهد بود در اثر قفل شده است,” او گفت: MarketWatch.

حفظ این خیابان را به تصویر معتبر بسیاری را ارائه می دهند مشتریان و کارکنان ماسک ساخته شده از در خانه مواد.

“اگر ما می تواند انجام کاری شخصی و آن را کمی بیشتر Savile Row خواهیم آمد تا با چیزی گفت:” شان دیکسون, co-founder of Richard James.

خیاط گفت که در حالی که پشت بام ها و دیگر دنده محافظ بودند یک گام به دور از خیابان معمولی مد بالا آن ضروری به مشتریان احساس راحتی بازگشت به نوعی از نرمال.

بازگشایی غیرضروری خرده فروشی خواهد بود استقبال مغازه های خیابان بالا که تلاش کرده اند از طریق مستند به عنوان مشتریان در خانه بمانند و حرکت خرید آنلاین.

آمار و ارقام منتشر شده در روز سه شنبه توسط خرده فروشی تجارت بدن انگلیسی کنسرسیوم خرده فروشی نشان می دهد که در سه ماه ممکن است, در فروشگاه های فروش به استثنای مواد غذایی کاهش یافته است -50.3% در حالی که در مه, خرید و فروش آنلاین به استثنای مواد غذایی افزایش 60.2%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de