Encore: بله COVID-19 نرخ مرگ و میر با افزایش سن

کار دیگر این است که بهترین راه برای اطمینان از امن بازنشستگی و مردم به نظر می رسد برای بدست پیام.

به تازگی من نگران هستم که COVID-19 همه گیر می تواند معکوس روند نسبت به افزایش نیروی کار-نیروی مشارکت افراد مسن است. با ثابت تفسیر در مورد افراد مسن که بیشتر در معرض خطر افراد ممکن است به سادگی عقب نشینی مشاهده و محیط زیست — در صورت عدم وجود یک واکسن به عنوان بیش از حد خائنانه است. و یا کارفرمایان که شور و شوق برای کارگران مسن تر است که همیشه مشکوک ممکن است مانع از شرکت آنها.

جزئیات: برای کارگران مسن تر هستند خطرات وجود دارد اگر آنها به دفتر بازگشت و خطرات اگر آنها نمی,

من می خواستم برای گرفتن یک نگاه در زمینه رابطه بین سن و COVID-19. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش مرگ و میر ناشی از COVID-19 گروه سنی (نگاه کنید به جدول 1). مرگ می شمارد که در دسترس هستند از طریق ژوئن 6 هستند که بر اساس گواهی مرگ. پس از آن طول می کشد چند هفته برای گواهی مرگ به ارسال شده و پردازش شده و در مجموع قابل ملاحظه ای پایین تر از آن گزارش شده توسط دولت و ادارات بهداشت محلی. داده ها در جدول 1 نشان می دهد که میزان مرگ و میر با افزایش سن.

سوال این است که چگونه به فکر می کنم در مورد این اعداد در متن کارگران مسن تر ، بسیار بالا نرخ مرگ برای کسانی که در سنین 85 و بالاتر و برای کسانی که 75 تا 84 واقعا مربوط به بحث در مورد مسائل نیروی کار. بیشتر مربوط سوال این است که آیا مرگ میزان 27 در هر 100000 نفر جمعیت برای کسانی که 55 تا 64 در مقایسه با 11 در هر 100000 نفر جمعیت برای کسانی که 45 تا 54 چیزی است که باید تعیین کند که آیا عاقلانه است که به کار نگه دارید. البته هر دو این درصد در حال حاضر بیشتر به عنوان مجموع تعداد مرگ و میر پیشی گرفته است 112,000 اما نسبت به یک گروه سنی به دیگری احتمالا تغییر کرده است.

تنها چیزی که من می توانم فکر می کنم از مقایسه الگوی COVID-19 به مرگ و میر ناشی از برخی از بیماری دیگر است. CDC گروه با هم آنفلوانزا و ذات الریه و مرگ را به میزان سن از این دو بیماری است نشان داده شده در جدول 2 به صورت مشابه دوره چهار ماهه در اوج دوران 2017-2018 فصل آنفولانزا. دوباره این الگو مربوط به سن اما نسبتا پایین باقی مانده است برای کسانی که در سنین 55 تا 64. و جالب توجه است در حالی که نرخ مرگ و میر برای آنفولانزا و ذات الریه کمتر از کسانی که برای COVID-19 نسبی خطر مرگ برای افراد 55 تا 64 در مقایسه با کسانی که 45 تا 54 در واقع مشابه برای هر دو.

خط پایین این از همه این اعداد این است که بسیاری از کارگران مسن تر هستند در سنین 55 تا 64 نه 85 و بیش از آن تکان دهنده بالا نرخ مرگ و میر رخ داده است. آنها مانند بقیه از ما باید مراقب باشید به عنوان اقتصاد باز می شود. اما وضعیت متفاوت است به طور چشمگیری از آن نخست-سن کارگران 45 تا 54 و نباید یک عامل اصلی تعیین کننده خود کار می کنند/بازنشستگی تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de