انتخابات: نگرانی دموکرات ها مغلوب ساختن پیشی جستن مینیاپولیس توییتهایی — اما در ماه نوامبر تمرکز می تواند به اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که به نظر می رسد به اصرار عکسبرداری از غارتگران در مینیاپولیس باید روشن تازه آتش زیر دموکرات ها به شکست او در ماه نوامبر — اما پس از آن تمرکز می تواند تغییر به مسائل دیگر.

به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس استوکس تنش نژادی در ایالت مینه سوتا و فراتر از تهمت واکنش های نوشتن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” Twitter, Inc. TWTR, -1.99% برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن پیام به عنوان داشتن “جلال خشونت” ساعت پس از رئیس جمهور امضا فرمان اجرایی با هدف اجتماعی-شرکت های رسانه ای.

جزئیات:توییتر و برچسب تهمت صدای جیر جیر به عنوان ” تجلیل کردند.’

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد گفت که او “خشمگین” است که تهمت بود ظاهرا “خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی است.” سناتور. الیزابت وارن بالقوه همسر در حال اجرا برای بایدن توییتی که تهمت بود خواستار خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید. “ما نیاز به رای او توانمندسازها” او نوشت.

در حال حاضر ببینید:بایدن می گوید او را “خشمگین” است که مغلوب ساختن پیشی جستن است ” خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی است.’

دانشگاه مینه سوتا دانشمند علوم سیاسی لری Jacobs پیش بینی یک ایمیل به MarketWatch که “اواخر پاییز تمرکز خواهد شد در [COVID-19] و اقتصاد است.”

لری Sabato از دانشگاه ویرجینیا گفت که خیلی زود به بگویید در دراز مدت اثر از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. “پایگاه خود را خواهد آنها را دوست دارم مثل همیشه” Sabato گفت MarketWatch. “مغلوب ساختن پیشی جستن سیاه پشتیبانی در حال حاضر در اواسط تک رقمی تا او کمی برای از دست دادن” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او دستور داد دفتر تحقیقات فدرال و وزارت دادگستری به بررسی فلوید مرگ است.

رئیس جمهور در توییت در روز جمعه تحت فشار قرار دادند در پیشنهادات او تحریک به خشونت.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست مینه سوتا به رقیب دموکرات هیلاری کلینتون, و در حال حاضر عقب بایدن در انتخابات از دولت رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن در سال های اخیر ملی انتخابات به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de