انتخابات: بایدن می تواند پرچ نامزدی حزب دموکرات شنبه

جو بایدن در حال حاضر دموکراتها presumptive ریاست جمهوری نامزد می تواند آن را رسمی روز سه شنبه به عنوان رای دهن

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

جو بایدن در حال حاضر دموکراتها presumptive ریاست جمهوری نامزد می تواند آن را رسمی روز سه شنبه به عنوان رای دهندگان در هشت ایالت و ناحیه کلمبیا برگزاری انتخابات مقدماتی.

در حالی که بایدن را عقد از نامزدی می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه دیابت برنی ساندرز — که به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود — باقی مانده در انتخابات در مقدماتی. ساندرز هواداران خواسته اند که رای دهندگان به او را به طوری که سناتور ورمونت را بیشتر صدا در این تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون.

بایدن برنده 1,556 نمایندگان به تاریخ و نیازهای 425 بیشتر به پرچ نامزدی. در روز سه شنبه مسابقات 500 هستند تا برای grabs. در روز سه شنبه بایدن برنده مسابقات در پنسیلوانیا و مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico, مونتانا و داکوتای جنوبی. ناحیه کلمبیا, نتایج بودند در حال بررسی است.

روز سه شنبه مقدماتی شد یک آزمون بزرگ برای رای دادن از طریق پست با انتخابات انجام می شود که در راه به مقامات محلی خواسته اند که اقدامات احتیاطی در میان coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صریح حریف از پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: آن را مستعد ابتلا به تقلب — با وجود تنها در موارد نادر است.

این مسابقات در ایندیانا, مریلند, پنسیلوانیا و رود آیلند شد به تعویق افتاد از آوریل و مه. رای دهندگان نیز مصاحبه برگه های رای در آیووا مونتانا جدید مکزیک و داکوتای جنوبی, در علاوه بر این به ناحیه کلمبیا.

انتخابات مقدماتی برگزار شد به عنوان کشور قرقره نه فقط از این بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه از خشونت در شهرستانها در سراسر کشور در واکنش به مرگ جورج فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از او دوخته در گردن برای چند دقیقه با یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

نظر:دولت مالیات بر فروش رسید شیرجه رفتن تا آنجا که 41 درصد در ماه آوریل میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی — و ممکن است می تواند بدتر.

صحبت کردن در فیلادلفیا در شنبه بایدن به نام مرگ فلوید در بازداشت پلیس یک "بیدارباش" را برای این کشور به عنوان او لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک نذر برای استقرار نظامی برای سرکوب اعتراضات در شهرستانها ایالات متحده است.

جزئیات:بایدن خواستار جورج فلوید مرگ یک "بیدارباش" را به عنوان او ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از نذر برای استقرار نیروهای نظامی است.

همچنین نگاه کنید به:مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به بسیج نظامی برای سرکوب تظاهرات; جمعیت جدا-گاز کشته جلوتر از عکس op.

سهام ایالات متحده SPX +0.82% رز سه شنبه سرمایه گذاران به آموزش توجه خود را بر چشم انداز فولر فعالیت های کسب و کار در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به جای دور تازه ناآرامی های مدنی در شهرستانها عمده ایالات متحده.

باید بایدن نه پرچ نامزدی سه شنبه بعدی خود شانس شامل مسابقات بعد از آن در ماه ژوئن از جمله در گرجستان و کنتاکی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب