لبه و رندی اورتن را ‘بزرگترین مسابقه’ تحویل در WWE واکنش

WWE واکنش تحویل داده و یک بازی به یاد داشته باشید یک بخش را فراموش کرده ام و مقدار زیادی از داستان پیشرفت یکشنبه شب در به طور کلی سرگرم کننده نشان می دهد. در اینجا پنج غذای آماده از این pay-per-view:

بزرگترین Showmen

WWE تماس Edge vs. Randy Orton احتمالا بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون در leadup احساس مانند یک شوخی در حال اجرا در جهان کشتی. تنها آنهایی که خنده در حال حاضر Hall of Famer و آینده یکی است.

Edge, 46, خود واقعی مسابقه کشتی در بیش از نه سال و پیروز 40 ساله اورتن تحویل داده است. آن را بزرگترین بازی تا کنون, اما آن را قطعا یکی از بهترین ها در این سال و چیزی هم در مردان — به ویژه در سن باید بسیار افتخار است. این سبک کلاسیک مسابقه کشتی با یک داستان بزرگ کشیده شما در. حالات صورت و به طور کلی فروش فوق العاده بود.

WWE اجازه ضبط اواخر سال Howard Finkel معرفی دو پمپ در برخی از سر و صدای جمعیت که نبود یک حواس پرتی و با استفاده از جدید پویا زاویه دوربین در ضبط روبرو می شوند.

این موش و گربه بازی در اوایل بازی به لبه شک تا زمانی که او در بر داشت خود را اعتماد به نفس در امر فیزیکی. اورتن رو خون آلود میدوی را از طریق بازی فقط به اندازه کافی برای اضافه کردن چیزی. هر مرد به دیگر همه چیز او تا به حال بیش از 45 دقیقه بازی. که شامل یک دسته از معروف حرکت می کند از جمله Three Amigos زاویه اسلم های Unprettier این شجره نامه و پایین سنگ. بیشتر از یک سری از شمارنده.

لبه لگد از دو RKOs و اورتن رو شانه تا پس از دو نیزه. این Rated-R Superstar در نهایت قفل شده اورتن در ضد زهر تسلیم اما ادم خائن و بدنهاد او ضربه پایین و تحویل زدن توپ برای اولین بار در سال برای به دست آوردن پیروزی. اورتن به پایان رسید آن را با گفتن یک خسته لبه به “رفتن به خانه آدم” و بگویید بث و بچه ها “عمو شیدا می گوید: سلام.”

با داشتن لبه برنده در مسابقات این دشمنی به احتمال زیاد تبدیل به یک سه گانه است. این ممکن است در حالی که برای رسیدن به آنجا با طرفداران هنوز هم مجاز نیست و لبه گزارش پاره شدن سه سر خود را در طول مسابقه.

شوهر و نزاع

Bobby Lashley است که هنوز هم یک قهرمان جهان در WWE پس از از دست دادن خود را برای اولین بار در یک عنوان در 13 سال به لطف خود را بر روی صفحه نمایش همسر لانا. مبارزه برای Lashley وفاداری بین او و MVP ادامه خواهد داد و پس از او بیرون آمد و از پشت به شکایت به داور قبل از گرفتن زدم صحن به طور تصادفی توسط Lashley. او سپس رو Claymored توسط WWE champion درو مک اینتایر و دوخته شده است. (کاش ما را بدست یک نگاه بهتر در Claymore, زندگی می کنند, اما دوربین درنگ در لانا در حال سقوط در بالای MVP).

بازی واقعا نمایش داده می شود هر دو از این بزرگ مردان قدرت و چابکی و کشتی توانایی. این بود Lashley بهترین تفرج پس از بازگشت به WWE و مک اینتایر در ادامه به نوبه خود از مسابقات به ارزش یک WWE champion. دیدن این دو این بار بدون لانا در راه است از سوال.

دست کامل

در حالی که براون Strowman حفظ جهانی قهرمانی به نظر می رسید مانند یک تشریفات از لحظه ای که این نقص مطابقت رزرو شد, WWE آیا استفاده از آن برای شروع یک پتانسیل شکاف بین Miz و جان موریسون. A-لیستر کشیده شریک زندگی خود را خاموش بود و به طور بالقوه هزینه او برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان در WWE.

این دو اخیرا SmackDown تگ تیم قهرمانان و تولید برخی از سرگرم کننده فیلم ها موسیقی پس چه چپ برای آنها را به انجام با هم ؟ امیدوارم این نیست Bayley-Sasha Banks-مانند منحرف و موریسون نوبت babyface و به کشتی سوار در یک اجرا بعد از SummerSlam. WWE نمی نوبه خود به یک بیهوده به عنوان Miz و موریسون استفاده خوب دو تیم حرکت می کند و Strowman به فروش می رسد که در مشکل. Strowman در زمان استفاده از Miz اشتباه و قدرت ناودان موریسون برای پیروزی.

WWE در حال حاضر نیاز به پیدا کردن یک معتبر مجرد حریف برای Strowman — شاید شیطان در SummerSlam. هر کسی اما بارون کوربين.

چسبیده با ستاره ها

زنان بخش ادامه خواهد داد به رهبری چهره های آشنا. بانک ها و SmackDown زنان قهرمان Bayley خود را حفظ زنان قهرمانی تگ تیم با ضرب و شتم IIconics و الکسا سعادت و نیکی متقابل در یک روش سرگرم کننده بازکن به pay-per-view. آسوکا باقی مانده خام زنان قهرمان پس از دو count-out with نیا Jax. امیدوارم این اجازه می دهد تا شرکت برای ایجاد ستاره های جدید از زیر آنها است.

شاید WWE است که برای بانک ها و Bayley کوتاه اولیه اجرا با کمربند — آنها را در نهایت سفر به NXT به عنوان قهرمان در روز چهارشنبه. Bayley عالی تبدیل شده است و پاشنه بند استفاده می شود می تواند به عنوان یک دستگاه برای فروپاشی با بانک ها. آن بانک ها که تسهیل در به دست کشیدن از سعادت یک پین و دریافت 1-2-3 برای خودش.

داشتن یک عضو از هر تیم در حلقه در همان زمان واقعا برای یک بازی سریع گام مسابقه پر هرج و مرج و نگهداری آن از احساس مانند یک سری از یک ترکیب هیرو مانند آن در گذشته است.

آسوکا در مقابل نیا Jax نمی کنید همان تمیز کردن به پایان برسد. این مسابقه که ویژه هیچ چیز واقعا به یاد ماندنی به پایان رسید با Asuka تاخیر Jax از او برگشت در حلقه قبل از شمارش از 10. آسوکا و سپس سعی در عجله و نگاه ناراحت مسابقه به پایان رسید که در راه است. حداقل آن را می دهد WWE دلیلی برای قرار دادن آسوکا و Jax در برخی از فرم بدون رد صلاحیت/بدون شمارش خارج مطابقت با قوانین شدید با شارلوت استعداد درگیر است. اما این است که چیز خوبی ؟

غریبه همه چیز

مسابقه بین خام تگ تیم چمپیون خیابان سود و مهاجمان وایکینگ ها اتفاق افتاده است. به جای WWE به ما داد یکی از بدترین و مزخرف ترین بیت از تلویزیون آن را تولید کرده است در یک مدت زمان طولانی. آن را فقط نشان می دهد که چگونه ارزش کمی این شرکت قرار می دهد در تگ تیم کشتی است که تیم کمدی طرح اولیه متصل به این با فلش بک و تماس مجدد.

آنچه که ما بد تولید سینمایی که احساس “قدرت رنجرز” در دیدار “ساعت شلوغی” در دیدار هیولا باتلاق در یک فیلم. وجود دارد یک توپ بولینگ به آجیل ترکیه پا حمل و نقل مانند یک Jedi lightsaber یک tentacled زباله هیولا a Viking سود تیم و موتور سیکلت ninjas رهبری آکیرا Tozawa که از نوع فقط به طرز مرموزی ناپدید شد. این بود trainwreck سرگرمی در بهترین حالت. اگر عکس های شرح داری و داستان نمی تواند به مسابقات کشتی و یا برخی از نوع نزاع و جدال آنچه که ما حتی در اینجا ،

تقریبا به عنوان فاحش بود WWE تبدیل جف هاردی در زندگی واقعی نبرد با اعتیاد به یک داستان داشتن Sheamus او را “یک جستوجوی” و “بازنده” برای هفته ها تنها به این babyface از دست دادن و موفق به سکوت خود را آنتاگونیست. “یک بار دیگر جف هاردی اجازه دهید هر کس پایین” کوری گریوز مطمئن ساخته شده که به مخاطبان است.

سوال تصمیم گیری تنها می افزاید: به پلاریزه و در حال حاضر بی معنی زاویه که کردم Sheamus گرما در بهترین حالت. هاردی رو در کمی جرم در خسته کننده بازی. او را مجبور به حل و فصل برای پرتاب خود را در “توالت” در Sheamus به عنوان قصاص ،

یادداشت

خدمه آپولو را شکست داد Andrade — با کمک از کوین اونز — برای حفظ خود ایالات متحده قهرمانی در فوتبال ژاپن نشان می دهد.

A. J. Styles اعلام کرد جشن قهرمانی بین قاره ای برای اسمک دان روز جمعه.

بزرگترین برنده: ساشا بانک/Bayley

بزرگترین بازنده: جف هاردی/تگ تیم کشتی

بهترین مسابقه: رندی اورتن در مقابل لبه

درجه: B-

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de