ادی مورفی افتخارات کمی ریچارد به عنوان جعلی روح افسانه موری موری در ‘تغذیه امریکا’ ویژه

ادی مورفی پرده برداری از بزرگترین روح افسانه شما هرگز از شنیده می شود موری موری در روز یکشنبه “تغذیه امریکا, کمدی, جمع آوری کمک.”

مورفی به تصویر کشیده سریع صحبت کردن شخصیت یک افسانه در ذهن خود در کمدی های ویژه شرکت های تولید شده توسط Funny or Die توسط Kenan Thompson, بیلی کریستال تیفانی Haddish و بایرون آلن.

“اگر شما یک بازیکن سابقه, شما می دانید موری موری” مورفی موری گفت: در این مستند جعلی تنظیم. “اگر من این صدا و عیسی نمی تواند آواز بخواند, سپس آن را باید صدای خداوند است. همه من یک هدیه ای از خدا.”

جعلی doc ویژه رئیس جمهور باراک اوباما و اواخر افسانه Ray Charles آید تپه ستایش در موری موری که در زمان اعتبار برای ایجاد چارلز’ امضا-نگاه مادر (“من گفتم:” ری سعی کنید این در””) و سپس در زمان اعتبار برای یکی از مارتین لوتر کینگ جونیور معروف ترین سخنرانی.

ادی مورفی توضیح می دهد: چگونه اوباما اصرار موجب بازگشت خود را به ایستادگی کردن

“من ابداع عبارت” I have a dream,’ قبل از مارتین لوتر کینگ. که در واقع به نام من آلبوم ” من یک رویا است.’ گفت: “موری موری. “او دوست داشت راه است که جریان با قلاب. او در زمان است و با آن اجرا کنید.”

موری موری گفت: کار خود را متوقف شد با توجه به “روح-itis” یک بیماری او مدعی شد که قاتل واقعی از ستاره ها مانند اوتیس ردینگ. “دکتر به من گفت من یک نکته از مرگ روح از آن.”

مورفی “تغذیه امریکا” بخش اختصاص داده شده بود به موسیقی واقعی است افسانه ریچارد که هفته گذشته است.

دو-به نام ستاره موری موری وعده داده شده باز گشت کنسرت بنابراین ما ممکن است را دیده اند گذشته از او.

در سال 2016 وجود دارد گزارش می دهد که مورفی ایجاد یک کمدی مستند جعلی برای Netflix بکشد در اطراف محور روح افسانه شخصیت به نام “روح روح روح موری موری داستان است.” اما مانند موری موری صحبت از این مستند فقط ناپدید شد.

کمدی ویژه بهره مند غذایی خیریه تغذیه امریکا به عنوان یکی از چهار آمریکایی کودکان گرسنه در طول coronavirus همه گیر و برجسته ظاهر توسط Stephen Colbert, Whoopi Goldberg, تینا فی, Kevin Hart و اندرو تاس خاک رس.

Wanda Sykes توافق را واقعی حروف و نظم و انضباط کودکان و نوجوانان در سراسر امریکا است. او به یک درس به نمایندگی از همه پدر و مادر.

“بچه ها شما فقط ناز در زوم تماس اولین بار اجرا می کنید به اتاق. هر زمان که ما از شما نفرت,” او گفت:.

“تغذیه امریکا’ ویژه خواهد re-هوا به آب و هوا کانال پنج شنبه و شنبه شروع 8 p. m. EDT/PDT و در Comedy.TV.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>