‘اقتصاد نیست یک سوئیچ نور:’ جو بایدن خواستار احتیاط در reopenings میان coronavirus

واشنگتن – Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: دوشنبه گسترده آزمایش تنها راه برای بازگشایی اقتصاد کشور با این استدلال که “اقتصاد نیست یک سوئیچ نور” است که به سادگی می توان تبدیل شده است.

بایدن خواستار احتیاط در بازگشایی این کشور در واشنگتن پست op-ed که متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تقسیم آمریکایی ها بیش از همه گیر به جای آماده شدن ملت به با خیال راحت به حالت عادی بازگشت.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: اقتصاد را در بازگشت به قدرت کامل اگر تعداد موارد جدید است که هنوز هم در حال افزایش است و مردم هنوز هم احساس نمی امن برای بازگشت به فعالیت های عادی. وی با اشاره به گرجستان که تجربه کرده است و 92 درصد کمتر مشتریان در رستوران ها از حد نرمال در دو هفته پس از دولت را به ناهار خوردن در رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی مارس 27.

بایدن موقعیت است که در تضاد به تهمت که دوخته خود را از انتخاب مجدد امید در کشور توانایی به سرعت بازگشایی حتی به عنوان coronavirus موارد هنوز هم افزایش یابد. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه پشتیبانی به فعالان که اعتراض دولت stay-در-خانه سفارشات و روز دوشنبه او پرسیدم دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی. آنها خواهد صبر کنید تا نوامبر 3rd, اگر آن را به آنها. همین حالا بازی سیاست است. امن به سرعت حرکت می کند!”

بیشتر: بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

جدید گالوپ نظرسنجی روز دوشنبه منتشر یافت 73 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که “بسیار مهم” وجود دارد که قابل توجهی کاهش جدید COVID-19 موارد و یا مرگ و میر قبل از بازگشت به فعالیت های طبیعی خود را. نود و دو درصد از دموکرات ها گفت: آن را “بسیار مهم” اما تنها 55 درصد از جمهوری خواهان به توافق رسیدند.

درصد کمتری از آمریکایی ها و 61 درصد آن را “بسیار مهم” به گسترده تست برای نظارت بر coronavirus قبل از از سرگیری فعالیت های طبیعی خود را. که شامل 87 درصد از دموکرات ها و 60 درصد از مستقل اما فقط 30 درصد از جمهوری خواهان.

بایدن گفت: “مردم نیاز به اعتماد به نفس” را به بازگشت به حالت عادی است و راه حل “یک راز نیست.” آن را تولید و توزیع مناسب تست, او گفت:, و همچنین به عنوان پروتکل های که سازگار با هدایت کارشناسان بهداشت عمومی.

“انجام این کار می تواند سرعت بخشیدن به روند بازگشایی قابل ملاحظه ای است و آن را به یک کل خیلی بیشتر موثر می شود.” وی افزود کاخ سفید است “به طور کامل آگاه این است راه راست” اشاره کرد که کارکنان که ارتباط برقرار کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت روزانه تست.

کاخ سفید محکم خود را coronavirus اقدامات احتیاطی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus – یک نوکر شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کتی میلر دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“آنها می دانستند که دقیقا چگونه به دفتر بیضی امن و عملیاتی و آنها را در کار به انجام آن می شود.” “آنها فقط قرار نیست که همین کار را برای بقیه از ما.

“اگر تهمت و تیم خود را درک چقدر مهم تست است برای ایمنی خود را – و آنها به نظر می رسد با توجه خود رفتار – چرا آنها اصرار دارد که آن را غیر ضروری برای مردم آمریکا?”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آتش

محققان در دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه برآورد ایالات متحده نیاز به انجام بیش از 900,000 آزمون روزانه به طور موثر ردیابی شیوع بیماری های جدید. بیش از 9 میلیون coronavirus آزمون که تا کنون انجام شده در ایالات متحده با توجه به Covid پیگیری پروژه, اما این است که روزانه به طور متوسط تنها حدود 300,000

نزدیک به یک سوم از فرمانداران گفت: در ماه آوریل خود را در کشورهای فاقد منابع کافی برای انجام به اندازه کافی تست در کشورهای خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را هر چند تهمت به تبلیغ تعداد کلی آزمون ایالات متحده انجام شده است.

بیشتر: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus در راه

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را متهم کرد که بایدن در ادامه به “lob سیاسی duds از زیرزمین خانه خود را در یک جستجو از جان گذشته برای ارتباط.” او در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول coronavirus بحران و گفت: ایالات متحده است “پیشرو جهان در تست.”

“رئیس جمهور هم می داند که ما نمی توانیم اجازه می دهد اقتصاد ما به دروغ خفته به طور نامحدود که منجر به خودی خود مجموعه ای گسترده از مشکلات” Murtaugh گفت. “ما باید بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را با خیال راحت ممکن است به منظور رسیدن به این کشور در حال حرکت دوباره. اگر کسی تقسیم امریکا آن است که جو بایدن که نشسته در حاشیه و ارائه می دهد چیزی جز انتقاد به عنوان او تلاش برای تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس در پاسخ به این ویروس.”

در op-ed, بایدن گفت که به جای وحدت این کشور برای سرعت بخشیدن به آن در بهداشت عمومی در پاسخ به کروناویروس شیوع تهمت است واگردانی به یک “آشنا استراتژی” منحرف سرزنش و کاشت بدست آورد. او را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از امید به تقسیم آمریکایی ها به دو پردیس: دموکرات امیدوار به “نگه داشتن امریکا پایه” و جمهوری خواهان در تلاش برای “آزادسازی اقتصاد است.”

بایدن آن را به نام “کودکانه” تاکتیک. او گفت: حقیقت این است که هر کس می خواهد برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما فرمانداران بدست ابزار برای انجام این کار است.

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de