شماره: عظیم دچار ضرر و زیان توسط خرده فروشان و رستوران ها و هتل ها و خطوط هوایی و دیگر سرویس گرا شرکت از coronavirus باعث کلیدی اقتصادی bellwether به شیرجه رفتن در ماه آوریل به پایین ترین سطح از 2007-2009 رکود اقتصادی ،

موسسه مدیریت عرضه را بررسی non-شرکت های تولید کاهش یافت به 41.8% در ماه آوریل از 52.5 درصد در ماه مارس شکستن یک رشته از 112 ماه مثبت خوانش.

هر تعداد بیش از 50 درصد در نظر گرفته شده است نشانه ای از رشد; خوانش زیر 50% سیگنال انقباض و یا حتی رکود است.

اگر نه برای یک تغییر ناگهانی در نحوه بررسی تحویل محاسبه شاخص کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود.

جزئیات: تراز تجاری ایالات متحده soars 12% من به عنوان coronavirus انتقاد صادرکنندگان و گردشگری

آنچه اتفاق افتاد: این COVID-19 همه گیر و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات مجبور بسیاری از فروشگاه ها برای بستن و ویران کسب و کار است که با تکیه بر چهره به چهره و تماس با مشتریان و به طور معمول رسیدگی جمعیت زیادی.

گردشگری و سفر بوده است به خصوص ضربه سخت اما تعداد کمی از شرکت های خدماتی باید فرار از صدمه ندیده به جز برای سوپر مارکت ها و محبوب فروشندگان آنلاین مانند آمازون AMZN, +0.69%

سرویس گرا شرکت هایی که مشتق بیشترین فروش خود را در ایالات متحده شده بود بهتر محافظت از تجارت مبارزه با چین از تولید کنندگان آمریکا اما coronavirus یک داستان متفاوت است. از شیوع بیماری های ویروسی در حال حاضر صدمه دیده, گردشگری, حمل و نقل و مسافرت مربوط به کسب و کار و بخش های دیگر ممکن است به زودی احساس اثرات بد.

در ماه آوریل شاخص ISM کسب و کار-شاخص فعالیت شرکت های خدمات کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از این موسسه شروع به بررسی آن در سال 1997. سفارشات جدید و اشتغال نیز غرق به نزدیکی یا کلی پایین.

فقط دو تا از 18 خدمات صنایع ردیابی توسط ISM — دولت و سرمایه گذاری — رشد در ماه آوریل است. بانک ها و دیگر شرکت های مالی شده اند و مشغول ساخت وام های بی شماری به کسب و کارهای کوچک از طریق دولت اضطراری نجات بسته است.

“”با توجه به افزایش وام از بسته محرک [ما] شاهد افزایش در کسب و کار جدید” یک مدیر اجرایی گفت: ISM.

دیگر 16 صنایع تمام کاهش یافت.

جزئیات:میلیون ها نفر از اخراج به فشار بیکاری به بالاترین سطح خود پس از رکود بزرگ

تصویر بزرگ: نزدیک به سقوط در سمت سرویس اقتصاد اتحاد کشیده ایالات متحده به چه همه اما برخی به یک رکود عمیق است. دولت با عجله برای کمک به صدها نفر از هزاران نفر از جان گذشته شرکت با وام و دیگر کمک کند اما معلوم نیست اگر آن را به اندازه کافی خواهد بود.

اقتصاد احتمالا شروع به بهبود می یابند به زودی به عنوان متحده به آرامی بازگشایی برای کسب و کار اما یک عصر جدید اجتماعی فاصله و ادامه نگرانی ها در مورد این ویروس می تواند مانع بهبود و تاخیر در بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی.

آنها چه می گویند ؟ “ما اقتصاد کشاورزی به چالش کشیده است با مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو گیاهان پردازش بسته به علت COVID-19 موارد و یا اختلال به علت ترس کارکنان به کار side-by-side با سایر کارکنان” گفت: یک مدیر ارشد در صنعت بسته بندی گوشت می آمد.

“این اکتشاف نفت بخش بسیار ضعیف است با کم سابقه قیمت نفت و کشور را shutdown با توجه به COVID-19 تهدید” گفت: انرژی و صنعت اجرایی است.

“این وحشتناک است, گزارش, اما وحشتناک تر از این است که در حال حاضر آشکار از بسته شدن موقت از کسب و کار با توجه به مستندات” گفت: اقتصاددان ارشد ایان Shepherdson از پانتئون اقتصاد کلان.

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.62% و S&P 500 SPX +1.73% رز در جمعه معاملات در تمدید امید در مورد بسیاری از کشورها در تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de