گزارش اقتصادی: PMIs در اروپا نشان می دهد کسب و کار انجام بدتر باز از بسته — های صورت گرفته به معنای واقعی کلمه

چگونه می توان یک شرکت انجام می شود بدتر باز از زمانی که آن را بسته است ؟

این پازل ارائه شده در دوشنبه آخرین دور از شاخص مدیران خرید خوانش در سراسر جهان نشان میدهد هنوز هم افسرده شرایط.

“فرض کنید کسی را می توان برای پاسخ به این نظر سنجی بپرسید که آیا همه چیز در حال بهتر یا بدتر از ماه گذشته. بنابراین سرمایه گذاران نیاز به در نظر گرفتن که آیا زود بلند کردن اجسام از مستندات در مه ساخته شده چیز بهتر از ماه آوریل است. اگر آنها را یک به درستی پاسخ نظرسنجی را به خواندن بیش از 50 (اما به نظر سنجی ها پاسخ داده نمی شود به درستی)” گفت: Paul Donovan اقتصاددان ارشد از UBS Global مدیریت ثروت.

این IHS Markit منطقه یورو شاخص مدیران خرید بخش تولید گل رز به 39.4 در ماه مه از 33.4 در مارس و زیر 50 علامت نشان می دهد شرایط رو به وخامت. IHS Markit گفت: سرمایه گذاری-تولید کننده محصولات بود به خصوص خشن در ماه است.

در آلمان شاخص مدیران خرید بخش تولید بود نفرت انگیز 36.6 و خوانش صدر در 45.4 در ایتالیا.

انگلستان تاییدیه های وام رهنی گلاب به 40.7 در ماه مه از 32.6 در ماه آوریل است.

“بهبود [در منطقه یورو شاخص PMI] در قسمت صرفا نشان دهنده این مقایسه در برابر تکان دهنده شیب سقوط مارس اما بیشتر encouragingly نیز مربوط به شرکت مجدد کار به عنوان ویروس مستندات کاسته شد. بیشتر از بلند کردن اجسام از COVID-19 محدودیت در ماه های آینده باید با ارائه یک افزایش بیشتر به تولید کنندگان گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

در توییتر Williamson, تلاش برای توضیح دهید که چگونه کسب و کار گزارش شرایط بدتر زمانی که باز است.

در چین هر دو رسمی و Caixin شاخص مدیران خرید بخش تولید شد و بالاتر از 50 علامت. نهایی ایالات متحده شاخص مدیران خرید متعلق به Markit و موسسه مدیریت عرضه و تولید شاخص برای ماه مه به علت بعد در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de