گزارش اقتصادی: مدعیان مجموعه به بالای 1 میلیون اما آنچه بدتر است این agonizingly کاهش آهسته در افرادی که مزایای بیکاری

بیش از 1.3 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری شد و به احتمال زیاد در اواسط ماه ژوئن به فشار کل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بالاتر از 48 میلیون اما چنین تکان دهنده اعداد واقعا به ما بگویید که در مورد اینکه آیا بازار کار ایالات متحده است که در بهبود.

ببینید:MarketWatch تقویم اقتصادی و پیش بینی

اقتصاددانان تبدیل شده لنز خود را به شکل دیگری در گزارش هفتگی که نشان دهنده چگونه بسیاری از کارگران بیکار در واقع دریافت مزایای. این به اصطلاح تقاضای مستمر برای رفع بیکاری باید مخروطی از اوج خود در اواسط ماه مه و اقتصاددانان را به دنبال سومین کاهش در گذشته چهار خوانش.

یکی دیگر از قطره در ادامه ادعا خواهد بود بدیهی است که نشانه خوبی نشان می دهد که بیشتر مردم در حال خروج از بیکاری رول و بازگشت به کار. در سراسر کشور مستند به پایان رسید و در ماه مه به عنوان متحده بازگشایی شد و اقتصاد شروع به بهبود می یابند از آنچه به احتمال زیاد عمیق ترین, اگر کوتاه ترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا است.

هنوز این کاهش در ادامه ادعا شده است نه به عنوان سریع به عنوان وال استریت و واشنگتن خواهد بود.

جزئیات:خرده فروشی افزایش رکورد 17.7 درصد در ماه مه اما خمیازه coronavirus زخم هنوز هم قابل مشاهده است

در ادامه ادعای پردازش به طور سنتی از طریق دولت بیکاری دفاتر کاهش یافت و کمتر از 200000 به 18.9 میلیون دلار در هفته منتهی به مارس 30. و آنها تنها کاهش یافته است 17 درصد از هدف قرار دادن یک رکورد 22.8 میلیون در اوایل ماه گذشته.

حتی کسانی که فوقالعاده بالا و ارقام بگویم که کل داستان ، در ادامه ادعا هستند و نزدیک به 28 میلیون اگر برنامه های کاربردی از طریق ثبت موقت فدرال-امداد برنامه گنجانده شده است. این اعداد به گزارش ها تا کنون بیشتر تاخیر دو هفته.

جزئیات:ضریب اطمینان مصرف کننده صعود دوباره به بازگشایی اقتصاد آمریکا نگرانی برطرف

اگر بازار کار در حال ساخت یک بهبود سریع و میلیون ها نفر از مردم واقعا در حال بازگشت به کار اقتصاددانان می گویند که شواهد نشان می دهد باید به زودی از طریق یک بزرگتر کاهش در ادامه ادعا می کند.

“ما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده درمانده نسبتا پایدار و رفع بیکاری است که باید رها به سرعت اگر خالص rehiring اتفاق افتاده است” اقتصاددان اندرو Hollenhurst از Citibank نوشت: در گزارش اخیر.

جزئیات:مسکن شروع می شود صعود 4.3% در ماه مه به عنوان بازگشت خریداران و سازندگان با سرعت بالا کار

به همین دلیل است که اقتصاددانان نیز نگران هنوز افزايش نرخ جدید مدعیان.

آنها در عین حال سقوط به زیر 2 میلیون یک هفته پس از مارس 21 اگر دولت فدرال و برنامه های کاربردی ترکیب می شوند. ترس است که بسیاری از اخراج که شد به عنوان اولین دیده می شود به عنوان موقت در حال حاضر تبدیل به دائم به عنوان مدیران و صاحبان کسب و کار درک دامنه کاهش در فروش.

در هر صورت وجود دارد اضافه شده اهمیت به ادعاهای جدید در تازه ترین هفت روز منتهی به ژوئن 13. دولت بررسی کسب و کار و خانواده مورد استفاده برای تدوین ماهانه گزارش اشتغال صورت گرفت در همین هفته.

بیشتر از حد انتظار کاهش ادعاهای جدید نشان می دهد خالص اشتغال به شدت افزایش یافت در ماه ژوئن به احتمال زیاد بیش از 2.7 میلیون نفر افزایش یافت.

کوچک و یا بدون کاهش خواهد پایین تر وال استریت انتظارات از دولت ژوئن گزارش اشتغال هنگامی که آن بیرون می آید در اوایل ماه جولای و احتمالا وزن در بازار سهام DJIA, -0.64% .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de