گزارش اقتصادی: قیمت خانه افزایش خود ادامه داد و حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر امریکا FHFA می گوید

صفحه اصلی افزایش قیمت ها ادامه داد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود موانع شیوع بیماری ایجاد می شود برای املاک و مستغلات میباشد.

فدرال تامین مالی مسکن آژانس شاخص قیمت خانه 0.2% به صورت ماهانه در مارس مسکن تنظیم گزارش روز شنبه. در مقایسه با یک سال پیش قیمت خانه بودند تا 5.5 درصد.

منطقه ای تنها دو بخش از کشور را تجربه کاهش قیمت مسکن بین ماه های مارس و آوریل. جنوب اقیانوس اطلس منطقه — که شامل دلاور Florida Georgia, مریلند, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, ویرجینیا, District of Columbia, و, West Virginia — دیدم قیمت خانه سقوط 0.5% به صورت ماهانه. و قیمت خانه کاهش یافته است 0.2% در انگلستان که شامل کانکتیکات, مین, Massachusetts, New Hampshire, رود آیلند و ورمونت.

بر اساس سالانه صفحه اصلی افزایش قیمت در هر بخش از کشور به رهبری منطقه کوهستانی است که شامل آریزونا, کلرادو, آیداهو, مونتانا, Nevada, New Mexico, یوتا و وایومینگ. وجود دارد قیمت خانه افزایش یافته است 6.8% از سال گذشته است.

همچنین نگاه کنید به:تعداد آمریکایی پرش پرداخت وام مسکن قطره برای اولین بار پس از آوریل

اقتصاددانان اختلاف نظر در مورد اینکه آیا یا نه گسترش COVID-19 و در نتیجه رکود اقتصادی کمک می کند به کاهش در قیمت خانه. Fannie Mae FNMA, -2.87% قبلا پیش بینی کرد که قیمت خانه ادامه خواهد داد به لبه رو به بالا.

اما یک گزارش از Zillow ZG, -3.21% منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که رکود در قیمت مسکن می تواند به تاخیر افتاد و ممکن است در نیمه دوم سال است. “سوال بعدی مسکن روبرو خواهد شد این است که آیا این رشد را می توانید در ادامه پس از تقاضا شده در طول مسکن مکث کوتاه در این بیماری همه گیر را در اوایل روز اجرا می شود در آن دوره” Zillow ارشد مدیر اقتصاددان Skylar اولسن گفت: در گزارش. “این به احتمال زیاد مسکن احساس خواهد شد گسترده تر اقتصاد را از رکود در نهایت هر چند خفیف درجه و ارزش خانه سقوط خواهد کرد در ماه های آینده.”

به دنبال آینده FHFA انتظار بازگشت به حالت عادی به یک اندازه برای بازار مسکن. “ما انتظار داریم عادی بهار دست انداز در فروش بود و تحت فشار قرار دادند توسط COVID-19 خاموش شدن ناگهانی و ممکن است گسترش به ماه های تابستان به عنوان متحده بازگشایی و فروش املاک و مستغلات انتخاب کنید برگشت گفت:” لین فیشر معاون مدیر بخش تحقیق و آمار در FHFA.

بازگشایی نیست بدون خطرات آن, اگر چه. Coronavirus موارد باید رسید در برخی از ایالت ها را آغاز کرده اند که بازگشایی از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا. “افزایش نرخ ابتلا به عفونت در صورتی که منجر به تعطیلی می تواند محدود کردن فروش فعالیت دوباره رفتن به جلو” Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان برای شرکت تحقیقات فرکانس بالا اقتصاد گفت: در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de