گزارش اقتصادی: تغذیه ترازنامه نزدیک 7 تریلیون علامت

شماره: فدرال رزرو ترازنامه رشد به رکورد $6.98 تریلیون دلار در هفته منتهی به مارس 13 دلار 6.72 تریلیون دلار در قبل از هفته بانک مرکزی گفت: پنج شنبه.

آنچه اتفاق افتاد: خیلی از ترازنامه را گسترش بود که با توجه به افزایش در دارایی های وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه توسط $178 میلیارد دلار است.

تحلیلگران اشاره کرد بسیاری از این خرید تا به حال در واقع گرفته شده از چند هفته پیش و نشان شد در ترازنامه در تازه ترین هفتگی دوره چرا که زمانی که آنها در نهایت انتقال به دستان فدرال ریزرو است.

در همین حال منابع از Treasurys افزایش یافت $37 میلیارد دلار است.

خارج از فدرال رزرو خرید اوراق قرضه و دیگر همکاران به تغذیه نمونه کارها نمی بینم چقدر تغییر به عنوان بسیاری از تغذیه اضطراری وام برنامه شاهد کاهش استفاده از.

بانک فدرال تسهیلات حمایت از چک Protection Program, اما, دیدم, دارایی های خود را رشد به $40.6 میلیارد دلار از $29.2 میلیارد دلار است.

تعویض خطوط ارائه دلار به دیگر بانک های مرکزی کاهش یافت $3.95 میلیارد دلار به 440 میلیارد دلار نشان می دهد تقاضا برای دلار بود شروع به افول است.

تصویر بزرگ: Roberto Perli از بنای ماکرو تحقیقات گفت: تقاضا برای بانک فدرال کمک های اولیه به نظر می رسد کاهش یافته است.

بازار عمل: عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.620% کاهش 3.1 واحد درصد به 0.617% در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>