اقتصادی پیشنمایش: اقتصاد تنها می توانید شروع به بهبود یافتن از آن coronavirus بحران پس از آن بازدید پایین سنگ. آیا ما هنوز وجود دارد?

سرمایه گذاران را تا حد زیادی شکستن این هفته آینده از همه افتضاح اقتصادی آمریکا, اخبار, قبل از روز یادبود تعطیلات آخر هفته اما نه به این دلیل که همه چیز در حال بهتر شدن است. آنها نیست.

هفته گذشته به ارمغان آورد اخبار از ثبت 16.4% شیرجه رفتن در فروش های خرده فروشی دیگر 2.6 میلیون اخراج و کاهش تورم است. کاهش نرخ تورم معمولا چیز خوبی است اما نه در محیط فعلی هنگامی که کسب و کار باید به بریده بریده قیمت برای زنده ماندن و نگه داشتن کارگران در کار است.

جزئیات:مدعیان صعود توسط یکی دیگر از 2.6 میلیون در میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی

اقتصادی دلیل برای انتشار در هفته آینده است پراکنده. در شیر: یک چند میلیون اضافی برای رفع بیکاری یا اخراج — غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش و بیشتر شواهد بازار مسکن آمار گرفته مانند هر دیگر بخش عمده ای از اقتصاد ایالات متحده.

ببینید:MarketWatch تقویم اقتصادی

بهترین است که می توان امیدوار است که اقتصاد در نهایت ضربه پایین سنگ. چند پراکنده گزارش ها نشان می دهد این ممکن است مورد.

نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان برای مثال به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در مه. سیل کمک دولت به لحن از 3 تریلیون دلار تا به حال بسیاری برای انجام با آن. واشنگتن در تلاش است برای نگه داشتن کسب و کار شناور و کمک به ده ها میلیون ناگهان کارگران بیکار آب و هوا در سخت ترین زمان از زندگی خود را.

در اکثر ایالات در ضمن باید شروع به بازگشایی اقتصاد و استراحت stay-at-home قوانین و کسب و کار مستندات.

اینها مراحل آزمایشی واقعا و نه به اندازه کافی به واقعا حرکت سوزن. آن را به یک کار خیلی بیشتر به اقتصاد را شبیه به هر چیزی از راه دور و نزدیک به طبیعی است.

جزئیات:39 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری اما به نظر می رسد فقط دو سوم آنها در حال گرفتن

یک استخدام جدید ردیاب توسط نیروی کار-مدیریت شرکت کرونوس کمک می کند تا برای نشان دادن عمق کاهش است.

آن را به عنوان اتفاق می افتد کرونوس نیز باعث می شود زمان های دیجیتال-ساعت که استفاده از کارگران به بررسی در داخل و خارج از کار در برخی از 30 ، 000 شرکت در سراسر ایالات متحده در زمینه هایی مانند تولید و خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی.

از آنجا که بیشتر کارگران آمریکایی هنوز هم پرداخت می شود بر اساس ساعات روز: شرکت ها باید برای پیگیری. اما آنها در حال استفاده نیست آن کهنه و قدیمی کاغذ چکش. در بسیاری از موارد کارگران با استفاده از برنامه های تلفن همراه و یا اینترنت به ضبط زمانی که آنها می رسند و ترک.

به تازگی اطلاعات وارد شده از کرونوس نشان می دهد که اساسا کل یک شیفت کاری در سه شیفت کاری کردم از بین برود در طول ماه اول از این بیماری همه گیر. زمان مشت غرق عظیم 36%.

در یک هفته عادی زمان مشت به ندرت افزایش یا کاهش بیش از 1 ٪ تا 2٪. مشاهده بیشتر کرونوس داده ها در اینجا

“این نشان می دهد مردم شروع به بازگشت به کار به عنوان متحده باز کردن اما آنها بازگشت واقعی به سرعت گفت:” دیو Gilbertson, معاون رئیس جمهور از HCM استراتژی و عملیات در کرونوس.

نه هر صنعت و در هر منطقه از کشور دچار همان.

لاس وگاس بود به خصوص ضربه به بیش از 90 درصد از کارکنان ساعتی ردیابی توسط کرونوس قرار داده بودند از کار در ابتدا. ترین کار در قمار است که رشد در میلیون ها نفر از مردم بازدید از دولت — میلیون ها نفر که از بین رفته اند در طول خاموش شدن ناگهانی.

جزئیات:Bottoming ؟ ضریب اطمینان مصرف کننده را بهبود می بخشد و در ماه مه به دلیل گسترده فدرال کمک

سلامت-مراقبت صنعت شده است یکی دیگر از شگفتی بازنده است. تمام تمرکز بر خنثی کردن COVID-19 ناشی از مردم برای جلوگیری از رفتن به پزشکان و دندانپزشکان و یا بیمارستان ها به صورت انتخابی و حتی انتقادی روش. بسیاری از متخصصان پزشکی باید گذاشته شده است.

آن به عنوان جای شگفتی نیست که شهرهای بزرگ در شرق و غرب با مته سوراخ کردن فشار از این بیماری همه گیر را ویرانی. متمرکز جمعیت که به شدت تکیه بر حمل و نقل عمومی دچار بدترین.

جنوبی که در آن کشورهای در حال بازگشایی بیشتر به شدت و تا حد زیادی skirted بدترین آسیب. کرونوس دریافتند که شیفت در میان خرده کارگران در فلوریدا تقریبا به حالت عادی بازگشت — با فرض اینکه داده ها گرفتن دولت به عنوان یک کل.

“جنوب ندارد همان نوع از خاموش کردن به عنوان سواحل” Gilbertson گفت.

اگر وجود دارد هر گونه خبر خوب کارکنان در حال بازگشت به کار. اما به آرامی. زمان مشت هنوز هم پایین 28% از اواسط ماه آوریل است.

“سرعت بهبود حال رفتن به بسیار کمی کندتر از ما امیدوار” Gilbertson گفت.

بخوانید: چرا اقتصاد ایالات متحده بهبود از coronavirus است به احتمال زیاد طولانی و دردناک

اکثر اقتصاددانان فکر می کنم آن را سال قبل از آمریکا به طور کامل بهبود. اما هر چه زودتر بهبودی آغاز می شود سریعتر آسیب می توانید شروع به معکوس شود. نظرسنجی های اخیر از کسب و کار و مصرف کنندگان افزایش قیمت سهام DJIA, +0.25% و گزارش مانند یک تولید شده توسط کرونوس نشان می دهد که ایالات متحده ممکن است فقط به خوبی آماده برای شروع سفر طولانی خود را به عقب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>