نرخ بیکاری در آمریکا در این سال ممکن است و نه در نظر گرفتن 25% اوج دوران رکود بزرگ دهه 1930 اما آن را بسیار نزدیک است.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر هزینه بیش از 30 میلیون نفر از کارگران شغل خود را حداقل به طور موقت از ایالات متحده شروع به خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد در اواسط ماه مارس. و زیان کار ادامه به شمع تا.

جزئیات: 30 میلیون آمریکایی و شمارش از دست داده اند شغل خود را به کروناویروس

اگر هیچ یک از این افراد در بازگشت به شغل خود بدین معنی است که حدود 18 درصد از پیش از بحران نیروی کار است که از کار اقتصاددانان تخمین می زنند.

“”مقیاس مدعیان اولیه بیکاری بیش از شش هفته گذشته نشان می دهد که نرخ بیکاری در ایالات متحده به سرعت در حال نزدیک شدن به بزرگ سطح افسردگی گفت:” اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد بانک از غرب است.

جزئیات:بیکاری چک هنوز هم نمی, در این پست برای میلیون ها نفر از بیکاری کارگران

آن را به هیچ وجه معینی که دولت رسمی نرخ بیکاری در ماه آوریل خواهد داد که رسیدن به بالا. این گزارش منتشر شده است جمعه آینده.

ببینید:MarketWatch تقویم اقتصادی

وال استریت DJIA, -2.55% برآورد مارس بیکاری اجرا از پایین از 12 درصد به بالا از 22 ٪ بالاتر از 15 درصد است. چرا چنین طیف گسترده ای? گچ آن را به باریک روش های گرفته شده توسط دولت در اندازه گیری بیکاری است.

کارگرانی که شغل خود را از دست داده اما جستجو برای دیگری مثلا به طور معمول شامل نمی شود در نیروی کار زمانی که دولت در محاسبه نرخ بیکاری. نیروی کار شروع به کوچک شدن در ماه مارس است و به احتمال زیاد قرارداد دوباره در آوریل برگزاری رسمی افزایش نرخ بیکاری در چک.

و نه کارکنان که کار نمی کند اما هنوز در حال پرداخت شده توسط شرکت های خود را شمارش به عنوان بیکار. چک قانون حمایت از پرداخت هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران در payman در ازای بخشایش وام به آنها را از طریق بحران است.

هر چه تعداد واقعی بیکاری به وضوح افزایش یافت و به بالاترین سطح خود پس از جنگ جهانی دوم به راحتی در صدر رکورد قبل از 10.8 درصد در سال 1982.

آنچه مهم تحلیلگران می گویند که واشنگتن گام در دوباره اگر لازم به منظور افزایش در حال حاضر گسترش مزایای بیکاری و کمک به کسب و کار برای جلوگیری از بسیاری از مشاغل را از تبدیل شدن به مدت طولانی است. از بیکاری بالاتر می رود دیگر آن را برای اقتصاد ایالات متحده به بهبود می یابند و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به رنج می برند.

بخوانید: چرا اقتصاد ایالات متحده بهبود از coronavirus است به احتمال زیاد طولانی و دردناک

“اهمیت اوج نرخ بیکاری است که این نقطه ای که از آن ما شروع به بازیابی ما” گفت: Joel Naroff از Naroff مشاوران اقتصادی. “بالاتر از قله دیگر بازحمت حرکت کردن به پایین کوه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de