اقتصادی پیشنمایش: درست زمانی که به نظر می رسید امن برای رفتن به یک رستوران جدید کروناویروس شیوع تهدید آمریکا شغل بازیابی

در ایالات متحده برخی از اخبار بزرگ روز شنبه با rehiring از 4.9 میلیون نفر در ماه ژوئن اما دو قدم به جلو اقتصاد گرفت و در ماه مه و ژوئن می تواند به دنبال یک قدم به عقب در ماه جولای.

این مشکل ؟ یک تجدید حیات در coronavirus موارد به خصوص در متحده اجازه داده است که اقتصاد خود را به بازگشایی زود است که منجر به تمدید محدودیت در کسب و کار و مصرف کنندگان است.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

در مرکز تجدید حیات در coronavirus بیماری همه گیر است و رستوران میباشد.

بازگشایی رستوران رهبری برای بازگشت بعضی از 3 میلیون نفر از کارگران در ماه مه و ژوئن حسابداری برای 40 درصد از مشاغل ایالات متحده به دست آورد پس از یورش coronavirus. که خبر خوبی است.

بخوانید: آمریکا دوباره به 4.8 میلیون شغل نرخ بیکاری و افزایش 11.1% اما rehiring مجموعه به سرعت

خبر بد است ؟ بسیاری از مردم rehired می تواند گذاشته برای بار دوم اگر بیشتر کشورهای محل در داخل ناهار خوری از حد دوباره و یا توقف برنامه های شل محدودیت.

کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر را تنگ تر محدودیت پس از یک تازه شیوع COVID-19 موارد در حالی که دیگران مانند نیویورک و نیوجرسی را با تاخیر برنامه اجازه می دهد تا در داخل ناهار خوری. در کالیفرنیا رستوران در 19 شهرستان شد و گفت: بس داخل سالن ناهار خوری برای حداقل سه هفته.

جزئیات: ضریب اطمینان مصرف کننده جهش به 3 ماه اخیر اما هنوز هم به خوبی زیر precrisis سطوح

رکود در rehiring در کافه ها و رستوران ها قرار می تواند دندانه بزرگ در ایالات متحده رشد اشتغال در ماه جولای اگر تازه شیوع بیماری های ویروسی هستند و نه تحت کنترل در آورد به زودی اقتصاددانان می گویند.

خوردن و نوشیدن موسسات اختصاص بخش عمده ای از 7.5 میلیون شغل در اقتصاد بهبود در دو ماه گذشته.

هنوز رستوران هنوز شاغل حدود 3 میلیون کمتر مردم در آغاز ماه ژوئیه از آنها قبل از بحران — عظیم 50% کاهش. و اخیر شیوع کروناویروس موارد به معنی بسیاری از کسانی که شغل احتمالا در حال آمدن به زودی.

ببینید: Marketwatch را Coronavirus بهبود اقتصادی ردیاب

اضافه کردن توهین به جراحت و ترس از ابتلا به این ویروس دلسرد مشتریان از ساخت رزرو و یا حتی غذا خوردن در خارج. رزرو در رستوران ها متوقف شده نسبت به پایان ماه ژوئن با توجه به رزرو-ساخت سایت OpenTable.

“مصرف کنندگان در حال حاضر شروع به خجالتی و دور دوباره از رستوران ها حتی قبل از اینکه آمریکا اعلام کرد که بازگشایی مکث و عقب به عنوان ترس از گسترش ویروس شروع به تغییر رفتار مصرف کننده” گفت: اقتصاددان ارشد اسکات اندرسون از بانک از غرب است.

جزئیات: در آخرین تاریک و تاب از همه گیر شرکت به نظر می رسد برش دستمزد

راش جدید کروناویروس موارد است که به احتمال زیاد در نتیجه کوچکتر افزایش اشتغال در چند ماه آینده بسیاری از اقتصاددانان می گویند. ایالات متحده به دست آورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن و 2.7 میلیون در ماه مه نشان می دهد حدود یک سوم از مشاغل از دست رفته در مراحل اولیه این بیماری همه گیر شده است دوباره بازسازی شد. ایالات متحده hemorrhaged بیش از 22 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل.

در عین حال حرکت است rehiring بعید است که به توقف کامل اقتصاددانان نیز می گویند. نیویورک و دیگر شمال شرقی متحده بودند که ضربه سخت با این بیماری همه گیر در اوایل هنوز هم در مسیر را برای باز کردن بیشتر اقتصاد خود را. COVID-19 موارد باید یک تجربه مشابه افزایش است.

بیشتر چه, متحده گرفته اند بیشتر هدف رویکرد به سرعت گسترش ویروس از آنها در در شروع این بیماری همه گیر.

“آنها در حال ردیابی آن را به مردم رفتن به میله و یا سفر به نقاط تعطیلات گفت:” ریچارد مودی اقتصاددان ارشد در مناطق مالی. “متحده در حال تلاش برای بیشتر فولاد این بار به جای توسل به پتو خاموش شدن ناگهانی. که نشان می دهد شما نمی خواهید برای دیدن در مجموع از نو سنگر سازی در rehiring.”

سرانجام استخدام است که به احتمال زیاد برای ادامه تولید کنندگان در ساخت و ساز, شرکت های, شرکت های فن آوری و کسب و کارهای دیگر که در آن جمعیت زیادی وجود ندارد و اجتماعی فاصله بیشتر است و به راحتی انجام می شود.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل نگران نباشید حتی اگر سنبله در coronavirus موارد تهوع ، برای یک چیز, بسیاری از شرکت ها که دوباره باز شده اند به نظر می رسد تخمگذار کردن نمرات از کارگران با توجه افسرده تقاضا برای کالا و خدمات خود.

این شواهد را می توان در کاهش آهسته در تقاضای اولیه برای رفع بیکاری — برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری. آنها کمی کاهش یافت هفته گذشته اما هنوز هم کاهش یافته و به کمتر از 2 میلیون یک هفته از اواسط ماه مارس. اگر اقتصاد واقعا مرمت به سرعت در حال اقتصاددانان می گویند ادعاهای جدید باید آغشته به زیر 1 میلیون در هفته در حال حاضر.

جزئیات:مدعیان همچنان آهسته اما پیوسته تبار در اواخر ماه ژوئن

چه ممکن است همچنین صدمه زدن به اقتصاد در جولای عدم روشن شدن اینکه آیا واشنگتن را گسترش اورژانس مزایای بیکاری و دیگر کمک های حیاتی به منظور سرپا نگه داشتن اقتصاد است. نزدیک به پایان ماه بدون یک معامله بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بیشتر احتمال دارد هزینه های مصرف کننده و کسب و کار سرمایه گذاری خواهد مخروطی ،

بنابراین دست و پنجه نرم صندلی های خود را برای یکی دیگر از راکی سوار.

“با ایالات گیری بازگشت دوباره دهانه ژوئیه شغل گزارش می تواند به مراتب بیشتر و جدی گفت:” جیمز نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در نشستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de