اقتصادی پیشنمایش: عالی اقتصاد در حال رشد است دوباره. اما فکر نمی کنم آمریکا از منطقه خطر

اقتصاد جامعی در ماه مه پس از دو ماه coronavirus مستند اما اشتباه نکنید: آمریکا هنوز در منطقه خطر است.

چند هفته گذشته به ارمغان آورده است بسیاری از اخبار خوب در مورد متحده اجازه می دهد فعالیت های کسب و کار به سر چند میلیون نفر از مردم بازگشت به کار و آمریکایی ها گرفتن و هزینه های بیشتر. تولید کنندگان کردیم تا خطوط مونتاژ دوباره و بسیاری از کسب و کار استقبال مشتریان البته با ماسک متوسط چک و ضد عفونی کننده دست.

ببینید: Marketwatch را Coronavirus بهبود اقتصادی ردیاب

هفته آینده خواهد شد عبارتند از تایید بیشتر از یک جهش اقتصادی تا حد زیادی از طریق بهبود هزینه های مصرف کننده و افزایش سفارشات برای کالاهای بادوام در ماه مه. آن را حتی ممکن است که آنچه را به احتمال زیاد به عمیق ترین و کوتاه ترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا نیز ماه گذشته به پایان رسید.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

در عین حال وال استریت DJIA, -0.80% در حال حاضر قرار دادن ممکن است در آینه و از نزدیک به صورت نشانه هایی در چه مقدار از حرکت انجام شده در ماه ژوئن. تا کنون وجود دارد دلیلی برای اضطراب.

برای یک چیز, coronavirus موارد باید رسید در برخی از کشورهای بودند که برای اولین بار به بخشی از بازگشایی. اپل AAPL -0.57% روز جمعه گفت: آن را خواهد دید تقریبا یک دوجین فروشگاه دوباره در فلوریدا و آریزونا و کارولینای شمالی که در آن برخی از COVID-19 نقاط توسعه یافته است. اگر بیشتر شرکت های مشابه آن خواهد بود شکست.

“با وجود تشویق گزاف گویی در چند بخش از اقتصاد ما بیش از گذشته ماه و نیم آینده اقتصادی ما فراتر از چند هفته آینده را هنوز هم تا حد زیادی تعیین می شود این دوره از کروناویروس گفت:” اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد بانک از غرب است. “در این جبهه وجود دارد نگران کننده حیات موارد جدید که از بیش از یک تعداد انگشت شماری از کشورهای.”

شاید تقریبا به ominously تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری است که هنوز هم با شکوه 2 میلیون در هفته است.

بیشتر چه شده است وجود دارد بسیار کمی کاهش در چگونه بسیاری از مردم در حال گرفتن مزایای شناخته شده به عنوان ادامه ادعا می کند. تقریبا 28 میلیون بیکاری کارگران بیکاری دریافت چک در اوایل ماه ژوئن است.

این frustratingly کاهش آهسته در رفع بیکاری و در ادامه ادعا می کند نشان می دهد که موج دوم اخراج توسط هدف قرار دادن اقتصاد در حال حاضر به عنوان شرکت های بهتر گرفتن در آسیب انجام می شود به کسب و کار خود را. بیشتر شرکت ها ممکن است به طور دائم اخراج کردن کارگران پس از تحقق است که خرید و فروش و مشتریان نمی تواند آینده را در همان شماره و یا در همه.

جزئیات: نرخ بیکاری در 43 متحده در ماه مه اما هنوز هم در صدر 20 درصد در این کشورها

اگر این چیزی است که اتفاق می افتد از دیگر شاخص های کلیدی اقتصادی در ماه ژوئن نیز به احتمال زیاد برای نشان دادن کمتر بهبود در ماه ژوئن از آنها در ماه مه. بزرگترین نشانه این هفته یک گزارش کمی شناخته شده برای افکار عمومی شناخته شده به عنوان IHS Markit فلش نظر سنجی.

به Markit در نظر سنجی نمایش داده شد مدیران در تولید و مقدار بزرگتر سمت سرویس اقتصاد به دریافت یک دسته در چگونه کسب و کار در حال انجام است. در واقع آنها به ما بگویید که آیا رهبران کسب و کار در حال گرفتن بیشتر و یا کمتر اعتماد به نفس.

به Markit نظرسنجی تقریبا قطعی به افزایش است اما سرمایه گذاران پرداخت خواهد شد توجه نه فقط به اندازه افزایش می دهد اما آنچه که مدیران می گویند در مورد بازیابی.

ببینید: Coronavirus به روز رسانی: 100 روز پس از COVID-19 اعلام کرد یک بیماری همه گیر و ایالات متحده دارای بالاترین مورد مرگ و برگه توسط یک حاشیه گسترده ای

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>