درآمد تماشا کنید: زوم و شل به ارزش نزدیک به 50 میلیارد دلار بیشتر از coronavirus رسید و در حال حاضر ما دیدن نتایج

این COVID-19 شیوع آورده امواج از کاربران جدید به زوم تصویری Communications Inc. و شل Technologies, Inc. اما این هفته ما پیدا کردن که چگونه بسیاری از آنها در واقع پرداخت برای خدمات و چه مقدار از آن هزینه شده است این شرکت به حمایت از آنها.

زوم ZM, +13.74% گزارش درآمد سه ماهه بعد از ظهر سه شنبه پس از اعلام در ماه آوریل است که آن را تا به حال در صدر 200 میلیون “روزانه شرکت کنندگان در نشست” — بیش از 20 بار ثبت آن در پایان سال گذشته — به عنوان شرکت ها و مدارس در سراسر جهان با عجله برای تنظیم گسترده از راه دور کار می کنند. شل کار +6.07% مدیر اجرایی استوارت باترفیلد در حال حاضر به فاش MarketWatch که “به طور همزمان متصل” کاربران در نرم افزار رشد 25 درصد در یک هفته در ماه مارس و شل اضافه شده 80 درصد بیشتر از بسیاری از مشتریان پرداخت دو ماه از آن تا به حال در تمام فصل های قبلی. شل گزارش روز شنبه بعد از ظهر.

از آنجا که هر دو شرکت های ارائه رایگان برنامه های با محدود تر مجموعه از ویژگی های آن هنوز هم معلوم نیست چقدر خوب زوم و شل در حال سرمایه گذاری بر کار از خانه گرایش های مالی حتی به عنوان سهام خود را به شدت افزایش یافت در ماه های اخیر. و هر دو مجبور به حفظ قدرت محاسباتی لازم برای حمایت از آن دسته از کاربران اضافه کردن هزینه های است که به زوم بالقوه سود و بیشتر ساییده شدن شل زیان.

برای اطلاعات بیشتر: ما نیاز به تکنولوژی بیشتر از همیشه اما این بدان معنا نیست که ما مایل به پرداخت هزینه برای آن

نتایج را نزدیک به 50 میلیارد دلار در تازه ضرب ارزیابی به آزمون. زوم بازار سرمایه با عبور از 50 میلیارد دلار را علامت خود را در آن برای اولین بار جمعه و سهام — که به فروش می رسد برای $36 در آن 2019 اولیه ارائه عمومی — بسته بالاتر از $200 برای اولین بار دوشنبه ، شل معامله برای خود بالاترین قیمت از سهام عرضه در ماه ژوئن گذشته و در حال حاضر به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار پس از سوار تا 65% تا کنون در سال 2020 است. ترکیب این دو سهم اضافه شده اند حدود 48 میلیارد دلار در بازار کلاه از ابتدای سال که در صدر کل ارزیابی از دیگر برجسته ابر-نرم افزار نام مثل روز کاری Inc. WDAY, -2.98% و Atlassian Corp. تیم +1.63%

زوم است پدید آمده از آن ناگهانی موفقیت صدمه ندیده است. به دنبال اجرایی اریک یوان به آدرس هر خرید اینترنتی از ایمنی و امنیت ساقط بر روی پلت فرم آن پس از زوم شروع رو سنگین واکنش در ماه مارس در مورد رمزگذاری آن ادعا می کند به عنوان به خوبی به عنوان تنظیمات پیش فرض اجازه داده است که کسانی که نبودند میزبانی یک جلسه به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و به طور بالقوه پخش پیام های نامناسب است.

برای اطلاعات بیشتر: زوم تصویری lurches از رونق به واکنش در میان مسائل مربوط به حریم خصوصی, ‘زوم بمباران حملات

انتقاد باعث شد برخی از شرکت ها به ممنوعیت استفاده از زوم برای اهداف شرکت. شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش نیز متوقف و با استفاده از زوم چند سیستم مدرسه در نهایت برگشتم به این سرویس با ویژگی های امنیتی جدید مانند اجازه دادن به جلسه میزبان لال شرکت کنندگان بدون دادن آنها را گزینه ای برای وصل نمودن صدای مکالمه. زوم در نهایت تغییرات به تنظیمات پیش فرض خود را برای همه کاربران روشن رمزگذاری آن سیاست ها و اولویت بندی بهبود امنیت در آن از ویژگی های تیم های توسعه.

“ما در حال حاضر بسیار گسترده تر مجموعه ای از کاربرانی که در حال استفاده از محصول ما در بی شمار از راه های غیر منتظره ارائه ما با چالش های ما پیش بینی نیست زمانی که پلت فرم بود و تصور” یوان گفت: در یک مارس پست وبلاگ یکی از تعداد نوشته ها در مورد این شرکت در پاسخ به واکنش.

پس چگونه بسیاری از شرکت ها را برای جلوگیری از پرداخت برای زوم به عنوان یک نتیجه از مسائل امنیتی و زوم-بمب گذاری در رسوایی ؟ کانتور فیتز جرالد تحلیلگر جلب Kootman را باور نمی کند این مهم خواهد بود.

“ما انتظار نداریم که یک ماده تاثیر اخیر از حریم خصوصی/مسائل امنیتی به ما اعتقاد داریم که این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای بهبود مشکل,” او نوشت در مارس توجه داشته باشید به مشتریان.

زوم را به رقبا در تصویری جلسات نیز با اشاره به جهش در فعالیت در ماه های اخیر: الفبای, Inc. GOOGL, +0.09% GOOG +0.20% فاش کرد که آن دیدار پلت فرم دیده می شود “thirtyfold افزایش” در استفاده از ژانویه و Cisco Systems, Inc. CSCO, -3.17% گفت: Webex گره خورده است در حال اجرا بود در سه بار در ماه فوریه آن ظرفیت. Microsoft Corp. MSFT, -0.22% تیم دیدم “بیش از 200 میلیون شرکت کنندگان در جلسه” در یک روز در طول ماه آوریل است.

برای مطلب: مایکروسافت می افزاید: به عنوان بسیاری از کاربران به تیم در یک هفته به عنوان شل است و در مجموع

تیم دیده می شود به عنوان یک رقیب مستقیم برای هر دو شرکت به خصوص شل با توانایی خود را به ارائه یک متن مشابه مبتنی بر خدمات و تصویری جلسات به مشتریان شرکت های بزرگ که ممکن است در حال حاضر دسترسی از طریق خود شرکت Microsoft Office cloud-بسته های نرم افزاری. شل ممکن است جوان تر پرنیان در جهان از سرمایه گذاری در برنامه های پیام رسانی اما هنوز مسیرهای پشت تیم از نظر کاربر خود را پایه.

MKM همکاران تحلیلگر Rohit Kulkarni معتقد است وجود دارد اتاق را برای خدمات مختلف به رشد در بازار است.

“احتمال ‘برنده ترین طول می کشد’ رقابتی و پویا در نتیجه این شرکت همکاری نرم افزار بازار بسیار کم است,” او نوشت. Kulkarni مدل 19,000 پرداخت خالص شده برای سه ماهه اول سال مالی در مقایسه با 22,000 برای تمامیت شل آخرین سال مالی.

همچنین نگاه کنید به: مدیر عامل شرکت شل جزئیات ‘ترین’ هفته در شرکت, تاریخچه بازدید در مایکروسافت

شل خواهد پیوست پنج شنبه بعد از ظهر توسط wendy chambers, Inc. DOCU, +5.35% که همچنین باید با بهره گیری از در خانه روند با توجه به نیاز رو به رشد برای e-امضا در اسناد قانونی است. نرم افزار های دیگر شرکت ها انتظار می رود به گزارش درآمد این هفته شامل CrowdStrike Holdings, Inc. CRWD, +8.00% , Smartsheet Inc. SMAR +2.87% , Cloudera Inc. CLDR, +6.92% , گایدوایر Software Inc. GWRE, +3.75% , MongoDB, Inc. MDB +2.70% و PagerDuty Inc. PD +5.49%

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de