درآمد سازمان دیده بان: Alibaba خارج شده و هدف مورد را نشان می دهد خرده فروشان’ مشاهده همه گیر

ایالات متحده خرده فروشی شرکت ها خواهد بود مشتاقانه به تماشای Alibaba Group Holding Ltd. s بعدی صبح روز جمعه گزارش زمانی که چینی تجارت الکترونیکی غول پیکر را نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به کار در قلب COVID-19 همه گیر و ظهور در طرف دیگر.

کسب و کار مستندات اعمال شده برای مبارزه با گسترش coronavirus پیچیده برای e-commerce بازیکنان به دلیل محدودیت در فعالیت فرد می تواند کمک به جلب مردم به فروشگاه آنلاین, اما آنها همچنین به عدم اطمینان اقتصادی است که فشار هزینه های اختیاری.

دولت چین داده ها نشان داد کندتر رشد کلی برای خرید آنلاین محصولات فیزیکی در ماه های ژانویه و فوریه اما مارس رشد اعداد بودند در نزدیکی قبل از ویروس سطوح در آنچه که یک تحلیلگر گفت: یک نشانه مثبت برای راهنمایی. بابا +1.18%

بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا در حال تنظیم گزارش درآمد در هفته پیش رو نیز هر چند آنها هنوز هم در حال تحمل فشار از بیماری همه گیر. و بر خلاف Alibaba است که تقریبا تمام کسب و کار خود را آنلاین و خرده فروشان مانند Walmart, Inc. WMT, +2.04% و هدف شرکت TGT, +0.83% باید فروشگاه های فیزیکی به نگرانی در مورد.

خرده فروشی ایالات متحده شرکت به احتمال زیاد باید محدود حس از آنچه در بقیه سال به نظر می رسد برای کسب و کار خود را با توجه سوال در مورد مسیر COVID-19 شیوع و آنچه دولت انجام خواهد شد در پاسخ. سرمایه گذاران انتظار می رود در راه به جلو نگاه مالی تفسیر همگام با گسترده تر روند که میرسد بخش است.

تقریبا نیمی از S&P 500 شاخص SPX +0.39% شرکت ساخته شده است که مالی اطلاعیه ها توسط مه 12 yanked درآمد خود را پیش بینی با توجه به های اخیر گارتنر تجزیه و تحلیل و یک پنجم بیشتر تجدید نظر در چشم انداز خود را. تنها 11 درصد حفظ شده قبلی خود را پیش بینی.

تحلیلگران در حال حاضر مدل 42 ٪ کاهش در درآمد برای سه ماهه دوم در مقایسه با پیش بینی خود را برای 11 درصد افت همانطور که از پایان ماه مارس. آنها همچنین پروژه 20.5% کاهش برای تقویم کامل سال, در حالی که آنها تا به حال شده است در انتظار تنها یک 1.1% انقباض 31 مارس.

اکثر شرکت ها کاهش یافته است به ارائه سه ماهه دوم پیش بینی با توجه به Gartner و کلی دینامیک با شرکت های بزرگ راهنمایی برجسته “عمق عدم شرکت رهبران مقابله با هستند در حال حاضر” گارتنر مدیر امور مالی Steve Adams گفت: در یک نسخه.

از این شرکت ها که به طور کامل خارج از پیش بینی های خود را 20 درصد در بخش صنایع که “شامل شرکت های هواپیمایی و شرکت های ساختمانی و شرکت های تولیدی—که همه آنها عمیقا در تلاش برای پیش بینی تقاضای مصرف کننده در سراسر 2020” آدامز گفت. شرکت های صنعتی اختصاص بزرگترین دین از چشم انداز لغو, پس از مصرف اختیاری بخش IT و بخش های مالی.

ما را بشنود بیشتر از بخش فن آوری در هفته پیش رو با چند نام بزرگ در شیر از جمله Nvidia Corp. NVDA, +5.73% Expedia Group Inc. باغ, +3.71% و Take-Two Interactive Software Inc. TTWO, +0.76% در خرده فروشی Alibaba و خارج خواهد پیوست Best Buy Co. Inc. BBY, +1.84% صفحه اصلی Depot, Inc. ایچ-دی +2.06% و دیگران است.

در اینجا چیزی است که به سازمان دیده بان برای به 24 عضو S&P 500 و دو میانگین صنعتی داو جونز اجزای ارسال نتایج.

عجله خرده فروشی

هفته آینده ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در چه خرده فروشان ایالات متحده شده اند برخورد با فروشگاه تعطیلی و مدیریت تغییرات خود را به تجارت الکترونیکی است. خارج خانه انبار و کول Corp. KSS, +5.09% همه چیز لگد کردن با خود را صبح روز سه شنبه, به گزارش, به دنبال لاو Companies Inc. کم +3.07% و هدف در صبح روز چهارشنبه و L Brands, Inc. پوند +3.62% بعد از ظهر چهارشنبه. بهترین خرید می دهد و در ادامه شخصی-tech صرف پنج شنبه صبح.

خارج شده و به تازگی “شتاب توسعه” جدید دو ساعت تحویل ارائه خواهد شد که هزینه $10 در بالای موجود تحویل اتهامات عنوان شده علیه. این شرکت شروع یک خلبان این خدمات در 100 فروشگاه در مارس و برنامه ریزی برای گسترش آن به 1000 در اوایل ممکن است. مورگان استنلی تحلیلگر شمعون Gutman را نگاه کنید و ببینید اگر که سرویس کمک می کند خارج شده و جذب بیشتر وسط و بالا-درآمد مشتریان.

L برندها را در انتظار گزارش نشان می دهد “به طور فزاینده ای استارک انشعاب بین اجرای کار بدن و راز ویکتوریا” با توجه به “افزایش صابون تقاضا” نوشت: تحلیلگر دویچه بانک تیفانی Kanaga. این شرکت همچنین بحث جدید آن چشم انداز استراتژیک در حال حاضر که این معامله برای چنار همکاران برای خرید راز ویکتوریا خاموش است جدول با L مارک در حال حاضر برنامه ریزی برای victoria’s Secret به کار به عنوان یک مستقل شرکت.

Alibaba است در موقعیت جالب آن را به عنوان به طور معمول می دهد یک چشم انداز مالی یک بار در سال در رابطه با آن مه-گزارش سه ماهه که نشانه پایان این شرکت در سال مالی. نتایج صبح روز جمعه “تا حد زیادی بی اهمیت بیشتری تمرکز سرمایه گذار در سرعت بهبود این سه ماهه” نوشت: حلقه پایتخت غارت Sanderson.

“ما انتظار غیر منتظره ای وسیعی در FY21 راهنمایی و نمی شود شگفت زده اگر مدیریت به تعویق انداختن ارائه کامل-سال نمایش” Sanderson نوشت.

همکار چینی اینترنت نام Baidu, Inc. BIDU, +3.99% و iQiyi Inc. ضریب هوشی +2.68% گزارش پس از بسته بازار شنبه.

مشاغل

Nvidia گزارش چند هفته پس از نظیر Advanced Micro Devices, Inc. با اشاره به “فعالیت های خوبی” در اطراف ابر و بزرگ-شرکت صرف. مدیر عامل شرکت جنسن هوانگ گذاشته خود شرکت برنامه های خود را برای نسل بعدی اطلاعات-مرکز ارائه این هفته گفت که این محصولات در حال حاضر در حال تولید و عرضه است که باید منجر به بحث جالب در مورد سرعت تحویل و اجرای.

“به طور کلی در حالی که ما می بینیم که چگونه مصرف اختیاری/کسب و کار بازی نگه می دارد تا در کوتاه مدت در اطراف COVID ما معتقدیم داده مرکز با زمان مفید روند بازار و عرضه محصول جدید باقی می ماند می تواند یک منبع از حمایت نسبی,” برنشتاین Stacy Rasgon نوشت.

همکار شرکت فن آوری شرکت Palo Alto Networks Inc. PANW, +1.48% Splunk, Inc. SPLK +3.06% و Hewlett-Packard Enterprise Co. HPE, -0.65% تاریخ Nvidia در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

ماندن پایه

Expedia Group Inc. باغ, +3.71% طول می کشد مرحله بعد از ظهر چهارشنبه به بحث در مورد روند در صنعت سفر به JMP اوراق بهادار تحلیلگر اندرو بون انتظار دارد که مارس مشخص شده اند تغار در تقاضا.

“در حالی که Expedia اعلام نتایج اولیه که اکثرا بدتر از ما انتظار ما بیشتر متمرکز بر این شرکت تغییرات سازمانی است که ما انتظار آن را منجر شود برای رقابت بهتر برای رزرو سفر شروع به بهبود می یابند,” او نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>