T-Mobile US, Inc. سهام علامت بالاتر در این جلسه طولانی پنج شنبه پس از شرکت مخابرات در صدر وال استریت بر درآمد اما نه برای درآمد.

T-Mobile TMUS, -2.67% سهام افزایش یافت 1.3% پس از ساعت ها زیر 2.7% کاهش در این جلسه به در نزدیک $$86.59.

این شرکت در گزارش سه ماهه اول درآمد خالص از $951 میلیون دلار یا $1.10 یک سهم در مقایسه با $908 میلیون دلار یا $1.06 سهم در سال پیش دوره است.

درآمد افزایش به $11.11 میلیارد دلار از $11.08 میلیارد دلار در سال پیش ،

تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی درآمد از $1.03 سهم در درآمد حاصل از $11.41 میلیارد دلار است.

“ما انتظار داریم که کسب و کار ما نقدینگی وضعیت مالی و نتایج عمل را همچنان منفی نهفته COVID-19 همه گیر باقی مانده از سال 2020 و به طور بالقوه پس از آن,” T-Mobile در بیانیه ای گفت.

این شرکت گفت: آن را نمی خواهد با ارائه یک چشم انداز 2020, و آن است که قادر به راهنمای در خالص درآمد رو به جلو بر اساس.

“علاوه بر این ما در حال ارزیابی مجدد هزینه های ما در سراسر مختلف هزینه های عملیاتی. ما در حال انجام اقدامات برای تنظیم هزینه های ما با توجه به عدم قطعیت قابل توجهی در اطراف قدر و مدت هر رکود اثرات ناشی از COVID-19 pandemic,” T-Mobile در بیانیه ای گفت: بدون توضیح در چه اقدامات آن را با توجه به.

هفته گذشته T-Mobile گفت: با حداکثر سرعت دویدن دیدم بیش از نیم میلیون net سیم کارت دائمی ارسال شده در مارس را به عنوان داده ها-دستگاه ساخته شده برای گوشی ضرر و زیان است. پس از یک معاشقه طولانی T-Mobile در نهایت بسته کسب آن از حداکثر سرعت دویدن در آغاز ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de