Dwayne Johnson, Jennifer Hudson, مایلی سایرس دریافت ‘جهانی هدف: متحد برای آینده ما” کنسرت رفتن

“تا سال 2020 آمده است به یک تعریف دوره نهفته است که همه ما در سراسر جهان در راه ما می تواند هرگز تصور, میزبان, Dwayne Johnson گفت: توضیح در هم تنیده نیروهای که الهام گرفته از روز شنبه “جهانی هدف: متحد برای آینده ما – کنسرت”: coronavirus و نژادپرستی نظاممند.

“همانطور که ما در حال انجام ما بهترین به روند بی سابقه ای سختی های این ویروس جدید می تواند باعث شود ما نیز همچنان شاهد دیگری مداوم بیماری که آفت جهان ما برای دهه های قرن حتی: ظلم و ستم و نابرابری” جانسون گفت: جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس یک “flashpoint.”

او ادامه داد: “در این صورت هر دو از این جریان دعوا ما باید درک کنیم که زندگی مردم در فقر هستند که سلامت است که در معرض بیشترین خطر. این جای تعجب نیست که آنها همچنین آنهایی که رنج می برند بیشتر زمانی که اقتصاد شکست. ما آمریکایی ها و مردم از رنگ در سراسر جهان شده اند ضربه سخت ترین و بی سابقه ای در طول این زمان. دسترسی به کمک یک حق اساسی است و ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد آن را به دیکته درآمد یا مسابقه. برابری یک حق اساسی است که ما نمی توانیم اجازه می دهد تا به دیکته درآمد یا مسابقه. آینده بستگی دارد به آنچه که ما امروز انجام می دهیم. و امروز ما متحد برای آینده ما است.”

مانند دیگر مزایای انجام شده نشان می دهد در طول coronavirus همه گیر مانند مارس را “اتاق نشیمن کنسرت” به “متحد برای آینده ما” کنسرت صورت گرفت از راه دور با شرکت کنندگان درخشان در از سراسر کشور و جهان است.

این leadoff بازیگر, جنیفر هادسون سنگ”که در آن صلح آمیز جریان آب” از عرشه یک قایق شناور پایین رودخانه شیکاگو در حالی که برای عشق گروه کر انجام بزبان تفسیر بیانسه “آزادی” از یک تپه در سانتا کلاریتا کالیفرنیا.

“قدرت زنان ایجاد تغییر. پس بیایید در حفظ و آینده را با هم برای ایجاد این تغییر – تغییر خوب” که برنده اسکار گفت: قبل از راه اندازی به او تکان دهنده پوشش Gladys Knight و پیپ کلاسیک.

دیگر نوازندگان برای دو ساعت NBC پخش عبارتند از Shakira, Coldplay, جاستین بیبر و Quavo, مایلی سایرس, J Balvin, Yemi Alade و کریستین و ملکه است.

مشاهیر نیز تن به تن در: “Westworld” ستاره Thandie Newton روایت یک فیلم مستند در بخش در جستجوی یک COVID-19 واکسن و چالش های احتمالی توزیع آن به 190 کشور در سراسر جهان.

“ما باید در حفاظت از این گروه هستند که بیشتر در معرض خطر مانند کارکنان بهداشتی درمانی و یا افرادی که با شرایط بهداشتی موجود,” نیوتن گفت. “و یا کسانی که در اردوگاه های پناهندگان در سراسر جهان که در آن بیش از 70 میلیون آواره مردم نمی باید این گزینه به لحاظ اجتماعی فاصله است.”

“ما نمی توانیم این کار را به کشورهای جدا شده یا جدا شده سیستم” دکتر Zolelwa Sifumba گفت. “آن را به تمام جهان است.”

مایلی سایرس انجام یک countryfied نسخه از بیتلز “کمک” از رز باول در پاسادنا کالیفرنیا اختصاص داده شده خود را به “کسانی که به طور خستگی ناپذیری کار بر روی تست های, درمان و واکسن بنابراین همه ما با هم می آیند در مکان هایی مانند این خالی ورزشگاه دوباره.”

اصلی برادوی بازیگران “همیلتون” که نهایی اجراهای برتر خواهد شد در دیزنی+ روز جمعه خود کمک کرده مجازی “نمایش امشب” عملکرد Schuyler خواهر رهبری “درمانده” با کمک ستاره/خالق Lin-مانوئل میراندا و “نمایش امشب” گروه خانه ریشه و تونی برنده daveed را از دست Diggs.

“نقاب خواننده” قاضی Ken Jeong, یک پزشک دارای مجوز خواست بینندگان به “نگه داشتن به روز نگه دارید مطلع” و “نمی انکار علم است.”

“COVID-19 گذاشته است لخت و بی عدالتی های شکسته ما با سیستم های اجتماعی در جوامع ما – به خصوص سیاه و سفید در جامعه ما و جوامع رنگ” سوپر-تبدیل-بازیگر نائومی کمپبل گفت:. “ما در این برای مسافت های طولانی و رسیدن به طرف دیگر نیاز مداوم و تلاش جمعی است. رفع سریع بدون وجود دارد. اما اگر هر کس از ما را برای کمک به برادران و خواهران ما تمام خواهد شد بهتر است برای آن.”

دیگر ستاره میله میله به ظاهر عبارتند از: Chris Rock, Hugh Jackman, Kerry Washington, Charlize Theron, فارست ویتاکر, دیوید بکهام, سلما هایک Pinault, دایان کروگر, بیلی پورتر, آنتونی Porowski, Nikolaj Coster-Waldau and Olivia Colman.