در طول جورج فلوید تظاهرات 13 شیکاگو پلیس lounged در کنگره را خوردند و خود را پاپ کورن

شیکاگو در اواخر یک شب دو هفته پیش یک گروه از افسران پلیس شیکاگو قرار داده و lounged در burglarized از یک کنگره ایالات متحده آماده شدن پاپ کورن و قهوه برای خود و چرت زدن بر روی نیمکت.

در کنگره ایالات متحده بابی راش D-ایلینوی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که چندین ماموران گرفتار شدند در نوار ویدئویی در مبارزات انتخاباتی خود در سمت جنوب.

دفتر شده بود burglarized میان غارت پیش از آن در روز و نوار ویدئویی از افسران برداشت حدود 1 a. m. در تاریخ 1 ژوئن. حدود 13 افسران lounging در دفتر از جمله سه سرپرستان و 10 دیگر افسران برای چهار یا پنج ساعت شیکاگو, شهردار لری Lightfoot گفت.

“آنها حتی تا به حال کامل صفرا به قهوه برای خود و پاپ, پاپ کورن, پاپ کورن, در, مایکروویو, در حالی که غارتگران شد پاره از هم جدا کسب و کار در داخل چشم آنها را در رسیدن به خود را” عجله گفت. “آنها نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به کسب و کار مردم این شهرستان است. آنها اهمیتی نمی دهند. آنها مطلقا اهمیتی نمی دهند.”

یک افسر خوابیده بود روی یک نیمکت در اتاق. دیگر تا به حال سر خود را بر روی یک میز. راش گفت: “افسران “نقض (خود) فضای شخصی.”

تصاویری از lounging پلیس رفته ویروسی. چند Chicagoans شروع به استفاده از آنها به عنوان رسانه های اجتماعی خود را پوشش و مشخصات عکس.

Lightfoot گفت: افسران “با داشتن یک پاتوق برای خود در حالی که کسب و کارهای کوچک در سمت جنوب را غارت کردند و سوزاندند در حالی که همکاران خود را گرفتن بطری پرتاب سر خود را.”

این حادثه صورت گرفت در طول اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید بود که دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات بیش از نابرابری نژادی و خشونت پلیس. برخی از تظاهرات خدشه دار شد, خشونت, در ابتدا, اما اکثر آنها صلح آمیز است.

Nodding به شیکاگو تاریخچه تاخیر در انتشار تصویری شواهد در مورد پلیس قتل Laquan مک دونالد Lightfoot نشان داد چند عکس از فیلم در کنفرانس مطبوعاتی. Lightfoot گفت: عجله برای اولین بار نشان داد او در این فیلم در روز چهارشنبه.

“همه ما باید منزجر و همه ما باید احساس صدمه دیده و خیانت در این لحظه از تمام لحظات” Lightfoot گفت. “افسران در این حادثه و دیگران دیده ایم در هفته های گذشته نشان داده اند در مجموع بی توجهی به همکاران خود برای نشان و برای کسانی که به آنها سوگند یاد به خدمت و محافظت می کند.”

Lightfoot گفت: مسئولان امر بررسی این حادثه و نگاه به اینکه ماموران مرتکب جرم و جنایت است.

شهر جدید پلیس سرپرست David Brown همچنین عذرخواهی به عجله به نمایندگی از شهرستان. براون گفت: افسران خواهد بود پاسخگو باشند.

“اگر شما خواب در طول یک شورش چه چیزی شما را در به طور منظم تغییر؟” براون گفت. “چه باعث می شود شما به اندازه کافی راحت است که یک سرپرست را نگه نمی دارد شما را پاسخگو? سرپرستان … نیاز به مرحله یا گام به گام. من بازی نمی کند.”

کروناویروس در شیکاگو: چگونه شهردار از کشور 3-بزرگترین شهر این است که به راه انداختن بزرگترین مبارزه

Lightfoot گفت که “یکی از این افسران اجازه خواهد داشت برای مخفی کردن در پشت نشان و عمل مانند هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است.”

معاون اول سرپرست پلیس آنتونی Riccio به نام افسران اقدامات “کاملا غیرقابل دفاع.”

پرسید که آیا افسران باید اخراج Lightfoot گفت: “قوی ترین عمل است که می توانیم باید انجام شود به خصوص با سرپرستان.”

Lightfoot گفت که او نمی دانست چه منطقه افسران بودند از.

“شما می دانید که شما می شوند” Lightfoot گفت.

مقامات گفت که تقریبا در هر فروشگاه در اطراف کنگره را غارت شده بود. که همان آخر هفته 17 نفر به قتل در شیکاگو Lightfoot گفت: اما هنوز روشن نیست که آیا خشونت های اتفاق افتاده در نزدیکی این منطقه در سوال.

پرسید که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای این حادثه برای آمدن به نور عجله گفت که او جوانترین خواهر مرده بود در دانشگاه شیکاگو بیمارستان همان روز او هشدار داده شد ،

“من و خانواده من تا به حال نگاهی به برخی از زمان برای پردازش تمام آن. که اولویت برای من و خانواده برای خودم” عجله گفت.

شیکاگو شاهد یک سری از پلیس سوء مسائل در هفته های اخیر. هفته گذشته یک افسر که به معترضان انگشت وسط محروم شد از نیروهای پلیس و دو تن دیگر از افسران رها شدند از نیروهای پلیس پس از ویروسی شدن تلفن همراه تصویری نشان داد افسران کشیدن دو نفر از یک خودرو در یکی از آنها می گوید یک افسر فشرده زانو خود را به گردن او.

این هفته یکی دیگر از افسر محروم شد از قدرت خود را پس از او در فیلم با استفاده از یک ضد همجنس لکه دار کردن در میان ناآرامی در این شهر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de