در طول COVID-19 بحران اولویت بندی انتشار حامله زندانیان

نظر

Andrea دایره خرس 30 سال پیر شده بود و تنها به تازگی تولد داده می شود هنگامی که او درگذشت COVID-19. دایره خرس زندانی مواد مخدر مربوط به شارژ در زمان مرگ او. او صرف هفته های آخر بارداری در محلی زندان و سپس یک زندان فدرال فضاهای که باغ شناخته شده برای انتقال ویروس — و آن را به احتمال زیاد در یکی از این مکان که او قرارداد ویروس. او این سیاره با نوزاد تنها 28 روز قبل از او گذشت.

در حالی که توجه زیادی به درستی داده شده به خطرات ناشی از COVID-19 در زندان در زندان و بازداشتگاه خطرات به زنان باردار و زنان پس از زايمان مانند دایره خرس را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

بارداری به تنهایی نمی, به نظر می رسد یک عامل خطر برای بیماری شدید از COVID-19 اما اطلاعات روشن است که حبس ترکیبات خطرات مرتبط با بارداری است. آنها احتمال بیشتری برای دریافت آلوده در زندان و یا زندان نسبت به جامعه.

ستون: بن Crump: Ahmaud Arbery قتل یادآور مجازات

افرادی که زندانی هستند نیز باید نرخ بالاتر از اساسی شرایط پزشکی —به عنوان دایره خرس — قرار داده است که آنها را در معرض خطر شدید COVID-19 بیماری است. برخی از نشان می دهد که افرادی که در زندان و یا زندان که علائم COVID-19 از جمله کسانی که حامله هستند قرار می گیرد در سلول انفرادی به عنوان یک شکل از قرنطینه. اما سلول انفرادی می تواند مضر به خصوص به زندان و یا زندان جمعیت هایی که باردار هستند و یا به تازگی تولد داده می شود به دلیل آن می تواند محدود کردن دسترسی به موقع و کافی و مراقبت های پزشکی.

در طول این زمان از شایع coronavirus گسترش و تلاش در اجتماعی فاصله برای جلوگیری از عفونت ضروری است که حامله جمعیت در حال اولویت بندی برای انتشار و انحراف از زندان زندان ها و مراکز بازداشت.

وضعیت وخیم است.

یک مطالعه جدید تخمین می زند که حداقل 72 درصد از مردم برگزار شد و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز هستند به احتمال زیاد به کامپیوتر و ظرف مدت 90 روز. و خطر در زندان ها و زندان ها به همان اندازه جدی: زندانها که باید انجام تست پیدا کرده اند که تعداد قریب به اتفاق مردم آنها زندانی هستند مثبت برای COVID-19. یک مدل تخمین می زند که از 100000 بیشتر مردم می میرند و از COVID-19 نسبت به تخمین های کنونی نشان می دهد اگر زندان جمعیت بلافاصله و به طور چشمگیری کاهش می یابد.

ستون: سابق felons نباید تحت فشار قرار دادند از وام تحت مراقبت عمل

یک مطالعه اخیر که من انجام شده به عنوان یک پزشک و دانشگاه جانز هاپکینز OBGYN محقق تخمین زده است که از سال 2016 تا 2017 وجود دارد حدود 3000 پذیرش از زنان باردار به ایالات متحده زندانها و 55,000 به زندان. هزاران نفر در معرض خطر ابتال به COVID در بازداشت و در معرض نوزادان خود را به خطر است.

به عنوان یک پزشک و یک وکیل است که کار با جمعیت هایی که باردار هستند و زندانی اند و خطرناک تنوع در مراقبت از خود. وجود دارد و غلا از حفاظت از آنها را ترک بسیاری از آسیب پذیر به ناکافی مراقبت های پزشکی و سوء استفاده: از دست دادن باروری انتخاب مانع اهداف بلندپروازانه در طول زایمان و سلول انفرادی و همچنین اجتناب ناپذیر جدایی از نوزادان ،

این COVID-19 همه گیر است وحشتناک برای هر کسی که باردار است. کسانی که زندانی هستند در حال جنگیدن با اضافه COVID خطرات ناشی از محیط خود مانند محله های نزدیک کمبود تمیز کردن و محدود تجهیزات حفاظتی. این ترس تنها تشدید خطرات موجود و عوامل استرس زا از باردار شدن در حالی که زندانی. بارداری حبس و COVID یک دستور العمل برای هر دو افزایش خطرات پزشکی و روانی وارد آمده است.

ستون: من یک پرستار هستم مبارزه علیه COVID-19 اما DACA مبارزه می تواند در نهایت در تبعید

داشتن coronavirus نیز ممکن است به معنی جدا بودن از نوزادان در بیمارستان. این خواهد بود یک تجربه دشوار برای هر پدر و مادر جدید است به مخرب و مضر برای کسانی که زندانی هستند چرا که آنها به سرعت خود را به زندان و یا زندان قادر به دیدن و یا نگه داشتن خود را در نوزادان است. و پس از زندانها و زندان را به حالت تعلیق در ملاقاتها به عنوان یک COVID پیشگیری و اندازه گیری چند فرصت های جدید پدر و مادر ممکن است تا به حال برای تماس با بازديد از بین رفته اند. این سانحه جداسازی تداخل با توانایی خود را برای پیوند با فرزندان خود و باعث شدید آسیب عاطفی — برای هر دو پدر و مادر و فرزند است.

طرفداران و مقامات فوق العاده ای ساخته شده و سریع گام به سوی کم نفوسی در زندان ها و زندان اغلب با تمرکز بر انتشار کسانی که پزشکی آسیب پذیر به COVID-19. ما شاهد موفقیت در بعضی از نقاط. در کارولینای شمالی بیش از یک دوجین زنان باردار منتقل شدند در خارج از زندان در ماه گذشته. اما تلاش بیشتر نیاز دارد.

این وضعیت برای باردار, جمعیت در کشور ما زندانیان به زندانها و مراکز بازداشت شده است جدی. اما با COVID-19 آن است که در حال حاضر یک اورژانس است.

دایره خرس کودک باید هرگز چپ تاكنون و او باید تا به حال به صورت خطرات ناشی از زندانی که در آن او قرارداد COVID-19.

ما باید و ما می توانیم با جلوگیری از این بی معنی درد و رنج است.

لورن Kuhlik برابر است عدالت کار می کند همکار در ACLU National زندان پروژه.

دکتر کارولین Sufrin است OBGYN و انسان شناس در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی و نویسنده “Jailcare: پیدا کردن شبکه امنیت برای زنان در پشت میله های زندان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>