رانده شده توسط re-انتخابات’: جان بولتون کتاب متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خارجی به دنبال کمک سیاسی به دست آوردن

واشنگتن – در دیدار سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رئیس جمهور چین و خواسته مهم به نفع: چین باید افزایش خرید خود را از آمریکا سویا و گندم به دلیل کمک به آمریکا کشاورزان کمک خواهد کرد که او برنده آینده 2020 انتخابات با توجه به گزیده ای از یک کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

درخواست ساخته شده در طول اجلاس G20 در اوزاکا ژاپن گذاشته است در بولتون آینده کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط وال استریت ژورنال. در آن مشاور سابق رنگ جمهور به عنوان کسی مصرف با برنده شدن در دور دوم و مایل به فشار گول زدن و درخواست می کنم با قدرت های خارجی برای کمک به تلاش خود.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با یازدهم منعکس شده نه تنها incoherence در تجارت و سیاست و همچنین تلاقی مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن خود منافع سیاسی و ایالات متحده منافع ملی” بولتون می نویسد: با توجه به گزیده ای منتشر شده در وال استریت ژورنال. “مغلوب ساختن پیشی جستن commingled شخصی و ملی نه فقط در تجارت سوالات اما در کل زمینه امنیت ملی است.”

بولتون کتاب مجموعه برای یک ماه ژوئن 23, انتشار, است انتظار می رود به جزئیات دیگر فشار مبارزات بر دولت های خارجی فراتر از چین و اوکراین که در آن رئیس جمهور را به تلاش برای فشار آوردن به شرق دولت های اروپایی به طور علنی از بررسی معاون رییس جمهور سابق – و در حال حاضر presumptive انتخابات حریف – جو بایدن منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در سال گذشته با توجه به پیش نمایش کتاب منتشر شده در هفته گذشته توسط بولتون ناشر Simon & Schuster.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات” بولتون در کتاب می نویسد.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری شکایت برای جلوگیری جان بولتون از انتشارات کتاب

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح دعوی در دادگاه فدرال به توقف سابق مشاور امنیت ملی از انتشار خود انتظار خاطرات.

این حرکت یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و بولتون آینده کتاب به عنوان “بسیار نامناسب” و گفت: این امر می تواند یک “جنایتکار مشکل” اگر منتشر شده است.

“این کتاب پر است از اطلاعات طبقه بندی شده است که غیر قابل توجیه” کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز شنبه ساعت قبل از گزیده ای منتشر شد. “سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون باید همه به خوبی می دانیم که آن را غیر قابل قبول به شدت به اطلاعات طبقه بندی شده از دولت ایالات متحده در یک کتاب منتشر خواهد شد.”

مقامات کاخ سفید بلافاصله پاسخ به خاص ادعا که تهمت مطرح خود انتخاب مجدد در تجارت بحث با Xi.

رسانه های مختلف سازمان از جمله نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال و کتاب به دست آمده و منتشر کرده اند که داستان در آن است.

در میان مشاهدات بولتون باعث می شود در این کتاب این است که تهمت به نظر نمی رسد به دانستن بریتانیا یک قدرت هسته ای و پرسید: اگر فنلاند بخشی از روسیه با توجه به نیویورک تایمز.

بولتون همچنین می نویسد که رئیس جمهور است که در برخورد با رسانه ها است که او اغلب تماس های “جعلی اخبار” به او گفت: خبرنگاران باید در زندان باشد .

“این افراد باید اعدام شود. آنها scumbags” با توجه به واشنگتن پست.

پسر Snodgrass که در خدمت به عنوان رئیس speechwriter به مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis توییتی شنبه که او “می توانم تایید می کنند که” رئیس مشترک مشابه احساس با پنتاگون.

بیشتر: رئیس جمهور تهمت تبرئه در هر دو استیضاح اتهامات جلوگیری از حذف

بولتون مشاور امنیت ملی از مارس 2018 تا او تحت فشار قرار دادند در سپتامبر سال 2019 شد یک شکل مرکزی در واکنش به استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال جاری پس از خانه تصمیم به جلو دو اتهام به سنا برای بررسی: سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره

پس از بولتون به نظر نمی رسد به طور داوطلبانه قبل از یک خانه استیضاح شنوایی در ماه نوامبر خود را وکیل چارلز کوپر گفت: کمیته بررسی است که مشتری خود را در “شخصا” در جلسات مربوط به تحقیق که آیا تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین به دلایل سیاسی.

رسانه های خبری گزارش دادند در آن زمان است که یک مقاله برای بولتون کتاب آینده می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت گفته بولتون او نمی خواهید به رها کمک تا زمانی که اوکراین کمک کرد با تحقیقات مربوط به انتخابات 2016 و دموکرات ها از جمله بایدن یک رقیب سیاسی.

بولتون هرگز شهادت و رئیس جمهور شد تبرئه دو اتهام توسط سنا در یک حزب تا حد زیادی خط رای دادن.

بولتون با هدف قلم او در حزب دموکرات به عنوان سرزنش آنها را برای بودن “بنابراین با وسواس خود را به اوکراین حمله رعد اسا” آنها از دست رفته بزرگتر فرصت برای قرار دادن رئیس جمهور در دادگاه برای یک قایق از سوء کشیده است که در سراسر کل سیاست خارجی با توجه به گزیده ای.

نیویورک تایمز به نقل از بولتون ادعا می کند که تهمت بود مایل به “دخالت در تحقیقات” به شرکت های خاصی انجام کسب و کار با آمریکا “به کاری به نفع” با رهبران ترکیه و چین است.

بولتون همچنین می نویسد: در گزیده ای که رئیس جمهور به نظر می رسید بی حرکت عظیم اعتراضات سال گذشته در هنگ کنگ علیه دولت کمونیستی چین بیش از, حقوق بشر, سرکوب.

“من برای اولین بار شنیده تهمت واکنش نشان می دهند در ژوئن 12, شنیدن که برخی از 1.5 میلیون نفر بوده است در روز یکشنبه تظاهرات. “این یک معامله بزرگ’ او گفت. اما او بلافاصله اضافه کرد که “من نمی خواهم به درگیر شدن’ و ‘ما باید به حقوق بشر و مشکلات بیش از حد’ بولتون می نویسد: با توجه به گزیده ای.

“من امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید این هنگ کنگ تحولات به عنوان به او اهرم بیش از چین است. من باید شناخته شده بهتر” بولتون همچنان ادامه دارد. “که در همان ماه و در سالگرد 30 از چین را قتل عام دموکراسی خواهی تظاهر کنندگان در میدان تیان آن من تهمت حاضر به صدور بیانیۀ کاخ سفید. ‘بود که 15 سال پیش” او گفت: inaccurately. ‘است که مراقبت در مورد آن ؟ من در تلاش برای انجام یک معامله. من نمی خواهم هر چیزی.’ و این بود که.”

کمک: جان Fritze

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de