Drew Brees باعث می شود یک دوم عذرخواهی برای زانو سخنان

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees — که عذرخواهی در رسانه های اجتماعی در بیانیه روز شنبه خود را برای سرود ملی نظرات در پی جورج فلوید مرگ — ابراز غم و اندوه خود را بطور شفاهی در یک Instagram پست بعد در روز.

“من می دانم که بسیار وجود دارد که من می توانم بگویم که همه چیز را بهتر در حال حاضر” Brees گفت: در این ویدئو. “اما من فقط می خواهم شما را به دیدن در چشمان من چقدر متاسفم هستم برای این دیدگاه است که من ساخته شده دیروز. من می دانم که آنها صدمه دیده است بسیاری از مردم به خصوص دوستان و هم تیمی های سابق هم تیمی های عزیزان که من مردم مراقبت و احترام عمیق.”

Brees — که زده عصب با نظرات خود در روز چهارشنبه در مورد چگونه زانو طول سرود ملی است “بی احترامی به پرچم” — گفت: هرگز قصد خود را به تواند مضر.

“من آرزو می کنم من می خواهم که گذاشته چه بود در قلب من در رابطه با جورج فلوید قتل Ahmaud Arbery این سال ها و سال ها از بی عدالتی اجتماعی پلیس خشونت و نیاز به خیلی اصلاحات و تغییر در احترام به قانون و بسیاری از چیزهای دیگر را به برابری برای ما سیاه جوامع” Brees گفت.

“من متاسفم و من انجام خواهد داد بهتر خواهد شد و من بخشی از راه حل است. و من خود را متحد. من می دانم که هیچ واژه ای را انجام خواهد داد که عدالت است که باید [به دست آمده].”

زودتر واکنش به Brees اولیه برای عذرخواهی مخلوط شد در جامعه ورزش با برخی از ورزشکاران گفت: آن را بیش از حد کوچک یا بیش از حد دیر است. اما پرستاران هم تیمی های مایکل توماس Demario دیویس و آلوین Kamara بودند حاضر به بخشش Brees و به دنبال به جلو حرکت کند.

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین شد به روز رسانی در چهارشنبه. او در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

دیگر افسران در صحنه توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao, 34, در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de