‘شدیدی’? ‘بازداشت’? Coronavirus مستندات سریع قایق از پرونده های حقوقی علیه کشورهای

کمپینگ در سکربروق مین. تجمع برای کلیسا در Chincoteague ویرجینیا. و یا فقط گرفتن یک برگر در Poopy را میخانه و گراب در دشت بی درخت, Illinois.

هر یک از این فعالیت ها شد موضوع طرح دعوی در دادگاه فدرال به عنوان ساکنان و کسب و کار و حتی نمایندگان مجلس با دولت به چالش کشیده خاموش کردن سفارشات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

موارد آزمون که در آن خطوط با خیال راحت کشیده شده به عنوان فرمانداران تعادل حفاظت از سلامت عمومی در برابر آزادیهای فردی. فرمانداران می گویند قوانین سختگیرانه صرفه جویی در زندگی می کند اما منتقدان که مجبور به ماندن در خانه و یا شاتر کسب و کار خود را به نام مرحله “سخت گیرانه” و یا آنها را نسبت به “بازداشت خانگی است.” پرونده های حقوقی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل شدن به طور فزاینده ای آوازی در انتقاد از دولت محدودیت تشویق تظاهرات در دولت capitols و خواست کلیساها به بازگشایی با وجود محدودیت.

بیش از 1300 ایالتی و فدرال پرونده های حقوقی واصل شده اند بیش از COVID-19 از جمله 240 برخورد با حقوق مدنی که از روز شنبه با توجه به Hunton اندروز Kurth یک شرکت حقوقی پیگیری این موارد است. ایالات متحده آمریکا امروز بررسی بیش از 80 پرونده های حقوقی که اغلب در برخورد با شرایط در زندان ها و خانه های سالمندان, رای گیری, حقوق و شهریه دانشگاه. ایالات متحده آمریکا امروز با تمرکز بر چالش های قانونی برای محدودیت مانند اقامت در خانه سفارشات و تعطیلی کسب و کار و همچنین اینکه آیا سقط جنین و یا خدمات کلیسا را می توان محدود در طول بیماری همه گیر سنج که سفارشات بودند به چالش کشیده و چگونه متحده پاسخ بودند.

احتمالی احکام می تواند دوباره تعریف کردن تعادل بین دولت و نیروهای پلیس و حقوق اساسی است که طرفداران ادعا هستند بیش از حد مهم به قربانی کردن و حتی به طور موقت. سقط جنین هستند و زمان حساس است. خریداران می خواهید اسلحه در طول زمان بحران. و parishioners به دنبال آرامش در کلیسا. دیگر دعاوی تست اینکه آیا قوانین فراتر از قانونی مقامات با نیاز مردم به خود را جدا ماندن از هم جدا و پوشیدن ماسک.

“من تمایل به فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از قانون جدید ساخته شده فقط به این دلیل وجود دارد سناریوهای جدید که دادگاه نیست و قبل از مواجه می شوند گفت:” پولی قیمت یک استاد حقوق در دانشگاه اموری. “آنچه که آنها در حال تعادل است و پایه و اساس علمی برای اندازه گیری خاص و دولت باید برای آن در مواجهه با عدم اطمینان برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

اما ایلیا Somin یک استاد حقوق دانشگاه جورج میسون رود تنها تغییرات جزئی در محدوده قدرت پلیس زیرا حتی اگر تفنگ مغازه ها و کلیساهای خود را برنده پرونده های حقوقی فعالیت های خود را پوشش بخش کوچکی از کلی خاموش کردن.

“دامنه این نوع از خاموش شدن بی سابقه در تاریخ آمریکا و شاید حتی بی سابقه در تاریخ لیبرال دموکراسی به طور کلی” Somin گفت. “تاثیر کلی از این موارد به پلیس قدرت حتی اگر شاکیان در نهایت موفق بسیار کوچک است.”

ادوارد ریچاردز یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا که دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی برای کنترل بیماری بهداشت گفت: محدودیت های برگزار شده است پارامونت پس از تهدید تب زرد آویزان بیش از قانون اساسی کنوانسیون. اما او گفت: کسب و کار همواره در شک و تردید شده است و رهبران سیاسی در حال حاضر آشکارا سوال مشروعیت علوم سلامت.

“قانونی تصویر نمی دهد, ما یک تصویر از بلند مدت دوسوگرا پشتیبانی نسبت به بهداشت عمومی” ریچاردز گفت. “ما هرگز تا به حال مقامات دولتی شروع با رئیس جمهور به طور فعال تضعیف اعتماد عمومی را در بهداشت عمومی فعالانه سوال که آیا این بیماری در واقع جدی است.”

سقط جنین

دسترسی به سقط جنین در میان همه گیر شد یک مسئله حقوقی که برخی از فرمانداران ممنوع غیر ضروری و روشهای پزشکی برای حفظ فضای بیمارستان برای COVID-19 بيمار. در تگزاس یک پنل 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت مارس 22 به منظور منع روش انتخابی تحت پوشش سقط جنین.

اما دو نفر دیگر دادگاه های تجدید نظر – پانل های از مدار 10 و 6 مدار – مجاز سقط جنین در ادامه با وجود دستور دولت در برابر روش انتخابی از اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt و تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی.

“ما نه حمایت از یک دستور در مقابل دولت عمل به آرامی مقدار کمتر در طول یک بحران بهداشت عمومی مانند کشور ما در حال تجربه در حال حاضر” قاضی کارن نلسون مور نوشت: برای 6 مدار علاقه انعطاف پذیری برای فرمانداران و قانونگذاران به تعادل حقوق. “تأمین انعطاف پذیری این همان است که abdicating مسئولیت به ویژه هنگامی که به خوبی تثبیت حقوق اساسی در معرض خطر هستند به عنوان حق سقط جنین بیشتر راستى است.”

اسلحه

اثر جانبی دیگری از خاموش کردن سفارشات متوقف فروش تفنگ یا اینکه فرمانداران تلقی فروشگاه های غیر ضروری و یا به دلیل خدمات دولت متوقف شد.

کانکتیکات شهروندان دفاع لیگ واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل رژیم صهیونیستی است. ند لمانت به دلیل انگشت نگاری برای بررسی پیشینه شخصی که مورد نیاز است برای تفنگ مجوز به حالت تعلیق در آمد.

دولت دادستان کل ویلیام تانگ گفت: طرح دعوی در دادگاه هیچ شایستگی و او را به دفاع از لمانت باشد. جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 1.

در ماساچوست فروشگاه اسلحه شکایت رژیم صهیونیستی است. چارلز بیکر برای سفارش مغازه ها بسته به عنوان غیر ضروری است. ایالات متحده منطقه قاضی داگلاس Woodlock به طور موقت مسدود بیکر سفارش مارس 9 تا زمانی که کارگران و مشتریان سایش پوشش صورت و برنامه ریزی قرار ملاقات ها برای فروش, با بیش از چهار نفر در هر ساعت.

“نیاز به شخصی از خود دفاع حاد در دوران عدم قطعیت و بحران – زمانی که اجرای قانون خدمات ممکن است یا نه ممکن است قابل اعتماد در دسترس است و هنگامی که (در حال حاضر) جنایی مجرم ممکن است آزاد شده از زندان و یا ممکن است کمتر به احتمال زیاد به زندان برده شد در وهله اول گفت:” طرح دعوی در دادگاه از کسب و کار در شهرستان تروی تاکتیکی تیراندازی عرضه و دیگران.

دین

مکان های عبادت یکی جای مردم می توانند جمع آوری در طول یک بیماری همه گیر است که مردم از هم جدا. اما خطرات معطل مانند زمانی که 180 محله های کشیش نشین آلوده شد در طول یک روز مادر سرویس در کالیفرنیا است. بسیاری از کلیساهای گرجستان ماند بسته به محدودیت کاسته.

کنتاکی شده است به یک میدان نبرد. دو قضات فدرال را تایید کرد رژیم صهیونیستی. اندی Beshear را در برابر تجمعات از جمله کلیسای بیش از 10 نفر. کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون یک جمهوری خواه مخالف دموکرات Beshear را جهت خدمات کلیسا در دادگاه تشکیل پرونده.

در مه 2, پانل 6 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به طور موقت اجازه رانندگی در خدمات توسط بلندگو در مریویلل کلیسای باپتیست. یک هفته بعد دادگاه تجدید نظر نیز مجاز در فرد خدمات.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی تواند انجام آنلاین است که شما می توانید در فرد” گفت: Mathew Staver یک وکیل به نمایندگی از کلیسای که گفت دو دولت troopers راه می رفت یک ماشین به ماشین در حین رانندگی در خدمات توزیع قرنطینه استفاده نمي نماييد.

دیگر موارد در حال بررسی است. در مینه سوتا کلیساها پیوست غیر ضروری در کسب و کارهای تحت پیگرد برای جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz سفارشات. Walz ایجاد “یک اژدهایی خاموش کردن میدارد که برندگان و بازندگان با اثرات مخرب” طرح دعوی در دادگاه گفت.

“نمازگزاران در سراسر مینه سوتا شده اند ممنوع از مونتاژ به جشن عید پاک و عید فصح در حالی که فروشگاه های مشروب را باز مانده است گفت:” طرح دعوی در دادگاه از Northland کلیسای باپتیست زندگی کلمه Christian Center, تب و تاب بودن در یک مینی گلف و مایرون کارت و هدیه. “Target, Walmart, Walgreens و CVS باز هستند در حالی که محلی مشخصه فروشگاه ها بسته است. زمین های گلف و طعمه مغازه ها باز هستند اما در محیط داخلی امکانات تفریحی هستند بسته است.”

بیشتر: DOJ طرف کلیسا در چالش به کروناویروس دولت به منظور محدود کردن تجمعات در ویرجینیا

Walz سخنگوی عروسکی Tschann گفت: فرماندار اقدامات ریشه در نیاز به حفاظت از سلامت و ایمنی Minnesotans.

ایالات متحده منطقه قاضی Wilhelmina رایت برنامه ریزی یک جلسه در این مورد برای سه شنبه.

در ویرجینیا پاستور کوین ویلسون در فانوس یاران کلیسای Chincoteague دریافت استنادی پس از 16 نفر با حضور در پالم یکشنبه خدمات و محله های کشیش نشین بودند با تهدید استنادهای اگر آنها بازگشت برای عید پاک. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم منع تجمع بیش از 10 نفر از طریق ژوئن 10.

ایالات متحده منطقه قاضی Arenda رایت آلن رد یک درخواست از کلیسا به بلوک نرتهم را به دلیل آن چه “با رجوع به یک عمل مذهبی به تک آن را به صورت تبعیض آمیز درمان است.”

Staver یک وکیل است که جذاب است و تصمیم به نمایندگی از پاستور در دادگاه کیفری گفت: کلیسا ندارد اینترنتی گزینه و caters به آسیب پذیر محله های کشیش نشین با سابقه فحشا و یا اعتیاد به مواد مخدر.

“کلیسای خانواده خود را به طوری که آنها لازم نیست که هر گونه انتخاب دیگر” Staver گفت.

کلیساها را به دست آورد متحدان قدرتمند. مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که دولت او در نظر کلیساها و کنیسه های ضروری و گفت: فرمانداران به بازگشایی آنها را برای آخر هفته روز یادبود. وزارت دادگستری در حال حاضر هشدار متحده در نامه به تبعیض مکان عبادت است.

“کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا ارائه کرده است بدون هیچ دلیل خوب برای امتناع از اعتماد عبادت که قول می دهم به استفاده از مراقبت در عبادت در همان راه آن اعتماد وکلا و دیگران برای انجام همان” گفت: Eric Dreiband رئیس بخش حقوق مدنی را بدست آورد.

Dreiband نیز هشدار داد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom علیه تبعیض آمیز علیه اماکن عبادت با از سرگیری عملیات در مدارس و رستوران ها و دفاتر ،

“هر کدام سطح از محدودیت های شما اتخاذ این حقوق مدنی حمایت قیمومیت رفتار برابر با افراد و فعالیت های سکولار و مذهبی و طبیعت” Dreiband نامه گفت.

قانونگذاران ایالتی به چالش کشیدن فرمانداران

دکتر ایروین Redlener co-مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا گفت: کشور نیاز به رهبری به توضیح دهد که چرا بلند کردن خاموش کردن سفارشات خطرناک خواهد بود قبل از اینکه ابزار در حال توسعه برای اطمینان از سلامت عمومی است.

“افتتاح فروشگاه های قبل از ما توانایی انجام کار در سایت روزانه تست فقط بازی رولت روسی با خانواده های ما” گفت: Redlener یک استاد بالینی مدیریت سلامت. “ما نمی خواهیم به یک مرحله یا چند مرحله به عقب که در آن اقتصادی یا منافع سیاسی می تواند باطل به سلامت.”

محدودیت بارها و بارها چاله چاله دموکراتیک فرمانداران در برابر قانونگذاران جمهوری خواه به مقامات دست و پنجه نرم چه سخت به خاموش کردن سفارشات و چگونه به زودی برای استراحت آنها است. در ویسکانسین دولت دیوان عالی کشور رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ stay-at-home منظور تحت یک طرح دعوی در دادگاه از دولت و قوه مقننه. حتی پس از سفارش برداشته شد بسیاری همچنان به ماندن در خانه.

زیر یک سال 1905 آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور و دادگاهها تمایل به سمت بهداشت محدودیت تا زمانی که آنها بر اساس علم و مناسب برای مقابله با شرایط اضطراری. دادگاه های ایالتی حمایت کرده اند محدودیت های تعیین شده توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و نرتهم که محدودیت موجب بالا مشخصات تظاهرات در لنسینگ و رالی.

در مریلند ایالات متحده در منطقه قاضی کاترین بلیک حاضر ممکن است 20 تا سرنگونی رژیم صهیونیستی. لری هوگان سفارشات برای ساکنان خانه بمانند و غیر ضروری کسب و کار و برای مسافران حمل و نقل عمومی به پوشیدن ماسک. هوگان “ساخته شده مناسب انتخاب” آگاهانه توسط تاریخ و علم بلیک نوشت: در حالی که منتقدان از جمله دولت و نمایندگان مجلس و وزرا و توریستی به حداقل برسد خطرات ناشی از این بیماری همه گیر با “هیچ خلاف مقام علمی.”

دیوان عالی ایالات متحده حاضر ممکن است 6 تا شنیدن یک پنسیلوانیا مورد به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. تام گرگ سفارشات بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. قیمت اموری استاد گفت: دادگاه عالی به احتمال زیاد نمی خواهد دخالت در مورد کسب و کار به دلیل قوانین متفاوت در سراسر 50 متحده, اما حکم را در سراسر کشور اعمال می شود.

“اگر آنها را انجام داد که این امر می تواند بسیار سخت به درخواست که در سایر 49 متحده” قیمت گفت.

موارد دیگر هنوز در انتظار است. ایلینوی Rep. دارن بیلی یک جمهوری خواه استدلال در دولت طرح دعوی در دادگاه است که به لیبریا J. B. پریتزکر را خاموش سفارشات را نقض حقوق خود توسط quarantining او را در خانه و با جلوگیری از او را از سفر و حضور در خدمات عبادت. طرح دعوی در دادگاه ادعا پریتزکر سفارشات غیر مجاز به این دلیل که دولت قوه مقننه مجموعه 30 روز محدود برای فرمانداران به ورزش اضطراری مانند پلیس ،

اما پریتزکر نقل مکان کرد و در مورد پنج شنبه به ایالات متحده دادگاه منطقه به دلیل مسائل مربوط به قانون اساسی در خطر است. بیلی مخالف حرکت می کند. وزارت دادگستری ایالات متحده در زمینه استدلال جمعه در مورد فدرال اصرار دادگاه فدرال به بازگشت پرونده به دادگاه های ایالتی.

“با این حال حسن نیت آنها ممکن است اجرایی سفارشات به نظر می رسد برای رسیدن به مراتب فراتر از محدوده 30 روز اورژانس قدرت اعطا شده به فرماندار تحت ایلینوی قانون” گفت: استیون Weinhoeft ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب ایلینوی. “حتی در زمان بحران اقدامات اجرایی انجام شده در نام عمومی ایمنی باید قانونی است.”

در میشیگان آمریکا با ایران در کنگره Paul Mitchell به چالش کشیده فرماندار سفارشات برای افراد به ماندن در خانه و کسب و کار به عنوان قانون اساسی – و نه مورد نیاز است.

“با توجه به این که پیش بینی افزایش رخ داده است نیست هیچ پایه و اساس یا از نظر قانونی و یا در واقع برای ادامه هر بیشتر اجباری مستند سفارشات تحت جنایی مجازات” میچل طرح دعوی در دادگاه گفت. “در Mitchell به ارمغان می آورد این طرح دعوی در دادگاه برای تعریف محدودیت های دولت و نیروی پلیس.”

در واشنگتن چهار قانونگذاران دولت – درو MacEwen اندرو Barkis کریس Corry و براندون ویک – به دنبال جلوگیری از رژیم صهیونیستی. جی Inslee را محدود سفارشات.

“ما می تواند اعلام پیروزی” طرح دعوی در دادگاه گفت: از موفقیت در مهار گسترش ویروس. “در حالی که فرماندار می گوید در غیر این صورت حقایق نیست, دروغ و قانون اساسی اجازه ندارد او را به حفظ تخلفات در قانون اساسی تضمین آزادی های مدنی خود را صرف می گویند-پس با هیچ خیابان از نقد و بررسی و یا جبران خسارت.”

جان کشاورز جونیور مدیر ایگلتون موسسه سیاست در دانشگاه راتگرز گفت: دادگاه معوق به فرمانداران در اوایل بیماری همه گیر در زیر تهدید است که بیمارستان ها را تبدیل به ضعف است. اما به عنوان بحران می پوشد حتی اگر دادگاه لغو برخی از محدودیت های که بیش از حد کشاورز گفت: فرمانداران و قانونگذاران را بحث قوانین و رفتن به جلو.

“هیچ دادگاهی در این کشور می خواهم به باد micromanaging در پاسخ به یک بیماری همه گیر” گفت: کشاورز سابق نیوجرسی دادستان کل و رئیس راتگرز مدرسه قانون است. “آنها ممکن است اعتصاب چیزی را به عنوان بیش از حد, اما همه آن را انجام دهید این است که آن را بازگشت به روند سیاسی برای فرمانداران و قانونگذاران به شکل است.”

دولت دادستان شارژ قیمت سنگ آهن در بازار

مقامات دولتی در حال تشکیل پرونده خود, پرونده های حقوقی و در نظر گرفتن دیگر اقدامات اجرایی. آیووا دادستان کل تام میلر شکایت نارنجی شهرستان در مارس به اتهام قیمت سنگ آهن در بازار برای شارژ $86 12-بسته Angel نرم کاغذ توالت و 50 دلار برای شش بسته از فضل حوله کاغذی.

کارولینای شمالی دادستان کل جاش استین برنده موقت سفارش محدود در مارس برابر Charlote را A1 بکسل راه حل و صاحب آن دیوید Satterfield به توقف شارژ به دلار 4,400 پس از بکسل و یا بوت شدن وسایل نقلیه.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal گفت: دفتر خود دریافت کرده است و بیش از 4000 شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار بر ضرورت مانند غذا و آب بطری شده و ماسک و صادر کرده است 975 بس-و-دست برداشتن از حروف. او همچنین شارژ صاحبان کسب و کار و افراد به عنوان جرم جنایی برای نقض خاموش کردن سفارشات.

چالش های به ماندن در خانه و سفارشات

به مقامات دست و پنجه نرم کردن با محدودیت افراد و کسب و کار خود را به چالش کشیده اند قوانین آنها ادعا ناعادلانه هستند یا بیاستفاده. کریستوفر کانزاس یک استاد بازنشسته در دانشگاه آیووا وزارت بهداشت مدیریت و سیاست گفت: 50 دولت “آزمایشگاه دموکراسی” پاسخ متفاوت آنها به عنوان سنج چگونه عفونی یک ویروس است و چگونه به مبارزه با آن.

“شما باد تا با یک دیگ از مواد مختلف است که منجر به تنش هایی است که شما در مورد آنچه در ویسکانسین ممکن است انجام شود یا آیووا ممکن است انجام شود” کانزاس گفت.

مین دولتی نام مستعار Vacationland اما گردشگری کسب و کار استدلال کرده اند که آنها از دست داده ایم قابل رزرو به دلیل رژیم صهیونیستی است. جانت میلز. او ابتدا دستور داد مسافرخانه های بسته به عنوان غیر ضروری و همچنان به نیاز مردم مراجعه و یا بازگشت از کشورهای دیگر به صرف 14 روز در قرنطینه قبل از جسارت کردن.

او بازگشایی طرح اجازه Mainers برای لذت بردن از اردو شروع آخر هفته روز یادبود اما پیش بینی قرنطینه حکومت باقی مانده تا ماه اوت است. چند کسب و کار در زمینه حداقل دو فدرال پرونده های حقوقی به چالش کشیدن قرنطینه قانون است.

“چه کسی می خواهید به آمده تا اینجا به نشستن در خود camper و نه مجاز به ترک پرسید:” کوین ریچارد یک وکیل برای Bayley کمپینگ رفت و آمد مکرر و کمی Ossippee اردوگاه. “این واقعا گیج کننده برای ما هستند.”

ایالات متحده منطقه قاضی لنس واکر مجموعه 28 آخرین مهلت برای نوشته استدلال در مورد اینکه آیا برای جلوگیری از میلز ” منظور به طور موقت.

در ایلینوی Poopy لوایح خود را به عنوان بزرگترین مقصد برای دوچرخه سواران در دولت و بازار 1-پوند برگر به نام “بزرگ مدفوع.” اما صاحبان کوین و پگی Promenschenkel گفت: آنها می تواند بیرون رفتن از کسب و کار اگر یک دادگاه فدرال را مسدود نمی کند رژیم صهیونیستی است. پریتزکر را بسته سفارش.

بخش بهداشت محلی نمی نیروی Poopy را به با توجه به طرح دعوی در دادگاه. اما ایلینوی مشروب کنترل کمیسیون را تهدید به تکان شدید و سخت آن مجوز همراه با نحوه مجازات های کیفری و مدنی اگر در آن باز مانده است.

“پریتزکر هیچ قانون اساسی قدرت به اجباری نزدیک Poopy کسب و کار” طرح دعوی در دادگاه گفت.

پریتزکر به خبرنگاران گفت: آوریل 12 که بیشتر مردم خواهد بود در بیمارستان بستری و می میرند اگر مردم اصلا به دنبال علم در بازگشایی به تدریج. در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا Poopy و دیگران می تواند بازگشایی پریتزکر گفت: “اکثریت” از کسب و کار و شهرستانهای بودند بازگشایی بدون “با تکیه بر علم هیچ وجه.”

“من فقط می خواهم نشان می دهد به همه آنها که آنها با قرار دادن مشتریان خود را کسب و کار و افرادی که زندگی خود را در شهرستان و یا در شهرستانها خود را در معرض خطر زمانی که آنها به سادگی شکستن قوانین – شکستن قانون در واقع — و تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به آن مراجعه به تنهایی” پریتزکر گفت. “من فقط می خواهم به یاد همه این ویروس هنوز وجود دارد و هنوز هم کشتن مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de