Dr. Anthony Fauci به شهادت به مجلس سنا در جلسه روز بازگشایی در میان coronavirus

واشنگتن – به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس سنا سهشنبه خواهد بود با وزن خطرات بهداشتی از جمله موارد جدید در کاخ سفید مجبور است که این جلسه برگزار شد ویدئو کنفرانس و نه در فرد.

سلامتی, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته با عنوان “با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه” می آید پس از کاخ سفید هفته گذشته اعلام کرد که یک نوکر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو آزمایش مثبت برای ویروس.

سه شاهد برای این جلسه که خدمت در پنس وظیفه نیروی – Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو – هر منزوی خود را پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است.

و رئیس کمیته جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر یکشنبه اعلام کرد او را نمی بازگشت به واشنگتن از تنسی برای شنیدن او به عنوان جدايه خود را به مدت دو هفته به دلیل یکی از کارکنان تست مثبت است.

این جلسه به بررسی تعادل است که دولت فدرال و مقامات اعتصاب باید بین سلامت شهروندان و اقتصاد است.

دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در وزارت بهداشت سیاست در دانشگاه وندربیلت که نمی تواند شهادت در این جلسه گفت: این کلید برای بازگشایی جامعه به انطباق با رفتارهای جدید برای جلوگیری از گسترش بیماری مانند پوشیدن ماسک نگه داشتن شش پا از هم جدا و شستن دست به طور منظم. تست و ردیابی تماس با افراد آلوده نیز مهم هستند به کررل ویروس, او گفت:.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای. سرویس مخفی نمی تواند ویروس را از کاخ سفید” Schaffner گفت. “وجود دارد در حال رفتن به برخی از بیماری ها. ترفند این است برای نگه داشتن آن در پایین ترین سطح ممکن.”

پاملا Aaltonen سابق رئيس جمهور از آمریکا انجمن سلامت و استاد emerita در دانشگاه پردیو نیست که شهادت در این جلسه گفت: این کشور می تواند به خوبی در خدمت جامع و مبتنی بر علم با مجموعه ای از استانداردهای ملی است که می تواند اصلاح شود برای مناطق مختلف کشور است. برای مثال قوانین می تواند متفاوت بین کلاس مدارس و کالج ها.

“مسابقه برای بازگشایی منجر به خیلی از این کار نمی شود و یا اگر انجام نمی ابلاغ,” او گفت:. “البته چالش برانگیز است چرا که هنوز هم یادگیری در مورد این ویروس و نحوه غیر فعال کردن آن است.”

تصمیم گیری خواهد شد بر روی بستری نرخ, نرخ مرگ و, عفونت, نرخ – و که در آن وجود دارد کمبود لوازم اضطراری. دلایل بازگشایی و خطرات باید تمام توان توضیح داد و یا تصمیم گیری ممکن است پایدار Aaltonen گفت.

“برنامه ای متفاوت است که به طور گسترده در میان کشورهای مناطق شهرستانها ممکن است نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ منطق قوی برای اقدامات,” او گفت:.

این جلسه می تواند ستیز به جمهوری خواهان تمایل به حمایت از بازگشایی اقتصاد سریع تر در حالی که دموکرات ها استدلال کرده اند برای تست بیشتر و تماس با ردیابی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که روز شنبه “بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم. دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی.”

عضو کمیته بهداشت ، رند R-Ky., توییتی جمعه که آن را “زمان با خیال راحت به بازگشایی و شروع به بازسازی اقتصاد!”

اما نماینده دموکرات در کمیته دیابت پتی موری از واشنگتن پیوست 40 حزب دموکرات در نامه ای خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور توسعه یک استراتژی ملی توسط مارس 24 به صورت قابل اعتماد و به طور مداوم آزمایش بیماران در سراسر کشور.

الکساندر گفت تست شده “بسیار چشمگیر” با بیش از 8 میلیون نفر تکمیل شده در ایالات متحده است که بیش از هر کشور دیگر و بیشتر جمعیت آن از بسیاری از کشورها. اما او گفت: سریع تر تست مورد نیاز خواهد بود برای مدارس برای بازگشایی در پاییز.

“آنچه که ما انجام داده اند بسیار چشمگیر” الکساندر گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه. “این به اندازه کافی برای انجام آنچه که ما نیاز به انجام امروز برای بازگشایی, اما این کافی نیست, برای مثال, هنگامی که 35,000 بچه ها و استادان در دانشگاه تنسی پردیس در ماه اوت است.”

جلسه مقامات دولت فدرال را ارائه راهنمایی به دولت در سطح مقامات را تعیین خواهد کرد که چگونه و چه زمانی به بازگشایی شده است. برای مثال CDC توصیه می شود محدود کردن تجمعات 10 مردم برای جلوگیری از گسترش بیماری. اما دولت فرمانداران آغاز شد صدور دستور در اواسط ماه مارس به کسب و کار و در حال حاضر فرمانداران شروع به سهولت آن محدودیت.

پنس بازدید آیووا جمعه پس از رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز اجازه از سرگیری خدمات دندانپزشکی در هفته گذشته در حالی که نگه داشتن محدودیت در کسب و کارهای دیگر. او قصد دارد به اعلام روز شنبه بیشتر تغییرات برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

اما رینولدز بود, بازدید کاخ سفید در روز چهارشنبه شده است و تحت یک تغییر جداسازی مانند Fauci به عنوان یک احتیاط. او گرفتن آزمایش روزانه تا متوسط بارها و بارها گرفته شده و می پوشد یک ماسک در هنگام تعامل با کارکنان.

رینولدز به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حتی به عنوان محدودیت ها برداشته آسیب پذیرترین افرادی که حداقل 65 سال سن و یا افرادی که دارای شرایط مزمن مانند دیابت یا فشار خون بالا باید برای ادامه ماندن در منزل و سفر به حداقل زمانی که ممکن است.

“ما هرگز نمی تواند تضمین کند که مردم آیووا نمایندگان شان نمی خواهد آن را دریافت” رینولدز گفت. “من باور دارم که ما می توانیم و قادر خواهد بود برای مهار و مدیریت این ویروس و تعادل و سلامت مردم آیووا نمایندگان شان با سلامت اقتصاد ما.”

قانونگذاران در حال انتظار برای چالش های شاهدان در مورد چگونگی و زمانی که آن را امن خواهد بود برای دولت به بازگشایی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه زودتر ادعاهای Fauci و Redfield.

Fauci گفت: خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته مارس 12 که عدم تست شده است و یک شکست.

“این یک شکست. بیایید آن اعتراف” Fauci گفت. “این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن است – ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه.”

در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز بعد تهمت را تکذیب کرد او مسئول تاخیر در تست.

“من نمی مسئولیت در همه چون ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن نیست که برای این نوع از یک رویداد با نوع اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ دو روز بعد گفت: تهمت گرفته اند باید مسئولیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین استدلال کرد که Redfield شد نقل قول نابجا در ماه گذشته در مصاحبه با واشنگتن پست بود که پس از آن پوشش داده شده توسط سی ان ان.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield گفت: پست. “ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

Redfield اذعان کرد در کاخ سفید در کنفرانس خبری که داستان او را به نقل از دقت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>