Dr. Anthony Fauci می گوید شدید تعصب ساخته شده است آن را سخت تر برای ما برای پاسخ به کروناویروس

واشنگتن – آمریکا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: تفرقه در سیاست است و به احتمال زیاد صدمه دیده این کشور در پاسخ به کوروناویروس.

“منظورم این است که شما باید به داشتن blindfolders و پوشش گوش خود را به فکر می کنم که ما را در یک زندگی تفرقه در جامعه در حال حاضر از نظر سیاسی. منظورم این فقط مایه تاسف است, اما از آن است که آنچه در آن است” Fauci گفت: در مصاحبه با megyn kelly را “پادکست-19” پنجشنبه منتشر شد.

Fauci شده است که موضوع انتقاد از جمهوری خواهان بر بهداشت عمومی مشاوره و حتی به او کمک کاخ سفید نیروی کار در coronavirus پاسخ گفت که عدم “اتفاق آرا” در رویکرد تضعیف اثربخشی آن است.

“بنابراین من فکر می کنم شما می خواهم که به فرض که اگر نبود چنین تفرقه که ما را یک رویکرد هماهنگ,” او گفت:.

Fauci این مواضع منجر به مقاومت مواجه از جمهوریخواهان از جمله سناتور. رند R-Ky., و تشکر. اندی Biggs, R-Ariz., که متهم Fauci در مارس ایالات متحده آمریکا امروز op-ed از تلاش برای “کررل ما آزادی” و “قلم مو دور خوش بینی رئیس جمهور و مردم آمریکا است.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان شده اند در تقابل بیش از چگونه به بهترین رسیدگی coronavirus پاسخ برای ماه مبارزه اقتصادی بیش از اقدامات امداد نیز که مسئولیت آن را به تشویق ماسک ، این کشور نیز دیده می شود سیاسی از بهداشت عمومی اقدامات مانند ماسک پوشیدن حفظ اجتماعی فاصله و نحوه بازگشایی مدارس.

Fauci: ما این است که “زانو” در موج اول از coronavirus موارد و پیش آگهی این است که “واقعا خوب نیست’

افزایش coronavirus موارد وارد سیستم شده اید در چندین ایالت در چند هفته گذشته به عنوان متحده همچنان بازگشایی مجدد فرآیندها و بیشتر مردم شده اند و از حضور در اجتماعات بزرگ. Fauci گفت که در برخی از موارد دلیل این است که فرمانداران محلی و مقامات بهداشت نیست به دنبال بازگشایی دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و کارشناسان بهداشت و درمان با استناد به فلوریدا به عنوان مثال.

“در کشورهای دیگر فرمانداران و شهرداران در واقع abided دستورالعمل ها و محدودیت های اعمال شده اما مردم در دولت و به خصوص افراد جوان پرتاب احتیاط به باد,” او گفت:.

فلوریدا و دیگر کشورها را متوقف و یا معکوس برخی از اقدامات آنها گرفته شده بود به حرکت در خارج از مستندات خود را در حالی که دیگر مقامات محلی موظف اند با پوشیدن ماسک ، Fauci نیز گفت: در این هفته است که نیاز به اعتراف به اشتباهات آنها در پاسخ به همه گیر و یا آنها را قادر به “صحیح آن است.”

پیام های مخلوط: کاخ سفید فرستاده است سیگنال های متضاد در پوشیدن ماسک و جدید کروناویروس موارد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که او مخالف با Fauci ارزیابی است که ایالات متحده هنوز هم “knee-deep در موج اول” از این بیماری همه گیر. Fauci این نظر دوشنبه در Facebook مصاحبه زنده.

“من فکر می کنم ما در یک جای خوب. من مخالف با او” رئیس جمهور گفت:.

اما Fauci تصریح کرد: در روز پنج شنبه که او فکر نمی کند که این کشور در حال انجام است به خوبی به عنوان یک کل هر چند برخی از مناطق ممکن است. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تبلیغ ایالات متحده’ تست و نرخ مرگ و میر در مقایسه با کشورهای دیگر Fauci گفت: منحنی دیده می شود در کشورهای دیگر به خصوص در اتحادیه اروپا هستند و شواهد از یک کار بهتر در نگه داشتن موارد در یک “پایه” تعداد.

“من فکر نمی کنم ما باید تبریک خودمان را در مورد چگونه به خوبی انجام می دهیم” او ادامه داد. “ما باید برای انجام بهتر, حتی اگر برخی از نقاط کشور در واقع خیلی خوب انجام می دهند.”

کمک: ساوانا Behrmann

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de