واشنگتن – کاخ سفید مسدود کردن بیماری همه گیر متخصص Anthony Fauci از شهادت در کنگره در هفته آینده کمتر از دو ماه پس از Fauci نقد ملت coronavirus تست سیستم در طول یک جلسه عمومی.

خانه تخصیص بودجه به دنبال Fauci را شهادت در چهار شنبه فرعی شنوایی به نگاه به برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 65,000 آمریکایی است.

“ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت,” سخنگوی کمیته اوان Hollander روز جمعه گفت.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت دولت مشغول مبارزه با گسترش coronavirus دوباره باز کردن اقتصاد و به دنبال یک واکسن بنابراین “آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات.”

“ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب” سخنگوی جاد Deere گفت.

Fauci: تست سیستم ‘شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد.’

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مارس 12 خانه شنوایی که ملت coronavirus سیستم تست شد و نه آنچه که باید باشد.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما درخواست برای” Fauci گفت. “است که یک شکست.”

COVID تست: Coronavirus آزمون ‘عدم’ برگ امریکا پرواز کور از طریق یک بیماری همه گیر

به جای Fauci, خانه کمیته را بشنود هفته آینده از دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“کنگره و مردم آمریکا شایسته clear-eyed مشاهده مسیر رو به جلو برای پاسخ به COVID-19 همه گیر” Rep. نیتا M. Lowey D-n. y. که در خدمت به عنوان رئیس کمیته و تشکر. رزا DeLauro D-Conn., که ریاست کمیته فرعی گفت: در یک بیانیه مشترک.

در کوتاه مدت که مستلزم چه دولت فدرال در حال انجام در مدار بسته, تست, تماس, ردیابی, quarantining اجتماعی فاصله و تولید و توزیع تجهیزات حفاظت شخصی.

بلند مدت آمریکایی ها نیاز به اطمینان که “پایدار سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما زیرساخت های ساخته شده به جای واکنش به بهداشت عمومی بحران زمانی که آنها بوجود می آیند ،” chairwomen گفت. “مردم این کشور شایسته یک دولت فدرال است که به تاریخ مدرن و آماده برای حفاظت از زندگی است.”

منتقدان گفت که کاخ سفید به دنبال سکوت Fauci با استناد به گزارش های خبری که مقامات او را مانع از ظاهر شدن در اخبار جلسات.

“با شنیدن این Fauci خواهد شد ‘نگاهی به صندلی عقب’ باعث می شود من مصمم تر از همیشه برای انتخاب جو بایدن” توییتی تشکر. دیوید Cicilline D-R. I.

سناتور. کریس ون Hollen D-Md., متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تحمیل یک “gag” در Fauci.

“او بهانه ای ؟ که این امر می تواند ‘معکوس'” ون Hollen توییتی. “ترجمه: او نمی خواهید به شنیدن حقیقت کامل مانند” آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده ” یا ” ما باید سریع تر تست.’ رایگان Fauci!”

تاثیرپذیر برداشت: دکتر Anthony Fauci میاد براد پیت ‘SNL’ برداشت: “من فکر می کنم او یک کار بزرگ’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de