واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت او نمی خواهد حضور در یادبود خدمات برای حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis این هفته است.

لوئیس دروغ در دولت در کنگره به عنوان بخشی از شش روز از تشییع جنازه رسیدگی و اجازه خواهد داشت برای دیدار بعد از آن دوشنبه و سه شنبه. لوئیس درگذشت جولای 17 از سرطان لوزالمعده در 80.

“من نمی خواهد رفتن no” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: وقتی پرسید که آیا او خواهد پرداخت و احترام به لوئیس دوشنبه یا سه شنبه در کنگره. مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کاخ سفید برای سفر به کارولینای شمالی بعد از ظهر دوشنبه که در آن او به شما بازدید از یک مرکز کار در یک COVID-19 واکسن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس در حال برنامه ریزی برای ادای احترام خود را به عنوان لوئیس نهفته در وزارت امور خارجه شنبه شب. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و جیل بایدن نیز بازدید کاپیتول به افتخار لوئیس دوشنبه.

لوئیس خدمت در کنگره برای بیش از سه دهه و مبارزه علیه تبعیض نژادی و تبعیض علیه سیاه آمریکایی ها در طول جنبش حقوق مدنی یک سازمان از ماه مارس در واشنگتن و عضو اصلی آزادی سواران.

John Lewis: غول جنبش حقوق مدنی که خود را به خطر انداخته و زندگی خود را خون’

مغلوب ساختن پیشی جستن و لوئیس مشترک آشفته تاریخچه.

در سال 2017 تهمت شدت انتقاد کرد در لوئیس در توییتر او را متهم بودن “تمام بحث … هیچ عمل و یا نتیجه” پس از کنگره گفت: او را جست و خیز مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. لوئیس در نظر گرفته تهمت نامشروع رئیس جمهور به دلیل دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات.

“من نمی بینم این رئیس جمهور منتخب به عنوان رئيس جمهور مشروع,” لوییس گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” یک هفته قبل از مراسم تحلیف در ژانویه 2017. “من فکر می کنم روس ها از شرکت در کمک به این مرد انتخاب کنید و آنها را نابود نامزدی هیلاری کلینتون.”

لوئیس نیز حاضر به شرکت در حوادث که در آن تهمت خواهد بود در حال حاضر از جمله تعهد از حقوق مدنی موزه در می سی سی پی.

مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور دو حکم جیر تجلیل لوییس روز پس از مرگ او و کاخ سفید کاهش پرچم به نیمی از کارکنان.

“متاثر از شنیدن این خبر از حقوق مدنی قهرمان John Lewis عبور” مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او از تفرج خود را به زمین گلف. “Melania و من ارسال دعاهای ما به او و خانواده اش است.”

زنده به روز رسانی: John Lewis بازگشت به پایتخت کشور one last time

در طول ریاست جمهوری خود تهمت نیز دور مانده از سال 2018 یادبود خدمات از اواخر GOP بهداشت ، جان مک کین به درخواست مک کین ، مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک دشمنی دیرینه با ویتنام و در ادامه به انتقاد از او و پس از مرگ او.

او همچنین حضور نداشت خدمات برای تشکر. الیاس کامینگز پس از مرگ او در سال گذشته; دو نیز درگیر شدند.

رئیس جمهور پرداخت می شود احترام به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش هنگامی که او غیر روحانی در دولت در سال 2018 است. او همچنین با حضور در هنگامی که انجیلی واعظ کشیش بیلی گراهام در وضع افتخار در کنگره که در آن سال.

اواخر بهداشت ، دانیل Inouye تنها کسی که به دروغ در دولت در طول جمهور سابق باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. بایدن تحویل اظهارات در کنگره و هر دو او و اوباما صحبت کرد و در تشییع جنازه او در کلیسای جامع ملی واشنگتن در سال 2012.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de